اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

دست کاری کردن امپلی فایر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

دست کاری کردن امپلی فایر

سلام من یه امپلی فایر دارم که 3 تا ایسی tda 2030 داره حالا می خوام اون ایسی که مال قسمت ساب وفر در بیارم و اون پایه که ورودی 2030 بوده که دراوردم رو به ورودی یه ایسی stk4192IIبدم و خروجی ایسی stk به یه ساب ووفر بدم به نظرتون شدنی
    مرسی
    (علم را باید در آزمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه)
    ( نابغه بودن 99درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است. (ادیسون)

پاسخ : دست کاری کردن امپلی فایر

با درود

بله شدنی میباشد !!!!
    ولی این ic صدا کیفیت خوبی دارد و بهتر است که فرکانس ورودی آن تمام رنج باشد ..... :job: :job:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط امیر جسین123
      سلام من یه امپلی فایر دارم که 3 تا ایسی tda 2030 داره حالا می خوام اون ایسی که مال قسمت ساب وفر در بیارم و اون پایه که ورودی 2030 بوده که دراوردم رو به ورودی یه ایسی stk4192IIبدم و خروجی ایسی stk به یه ساب ووفر بدم به نظرتون شدنی
      مرسی
      سلام این کار شدنیه ولی یه سوال تغذیه 2030 چند ولته
      ساب ووفرتون چی هست
      4192 استریو هست حتا میتونی یه جفت ساب را باش راه بندازی ولی ولتاژ تغذیش با 2030 فرغ میکنه

دیدگاه

دستتون درد نکنه که جواب دادین والا ترانس 2030 12 ولت دوبل 1 امپر من نمی خوام از این ترانس استفاده کنم برای ایسی جدید
        حالا به نظر شما از چه نوع ایسی امپلی فایر استفاده کنم که بیس خوبی داشته باشه مثلا 4 برابر tda 2030چون الان تو جعبه امپلی فایر من 2 تا ایسی stk 4192 هست و 2تا هم tda 2030 و جمعا 6 تا بلنگو خورده که صدا پخش میکنه حالا باید بیسش یه چیزی باشه از این صدا ها قوی تر
        اگه بگین از چه نوع ایسی به جای 2030 استفاده کنم و چه باند بیسی بگیرم ممنون میشم
        الان من ورودی 2030 سیم کشیدم بیرون تا بزنم به امپلی فایر جدید

دیدگاه

دستتون درد نکنه که جواب دادین والا ترانس 2030 12 ولت دوبل 1 امپر من نمی خوام از این ترانس استفاده کنم برای ایسی جدید
          حالا به نظر شما از چه نوع ایسی امپلی فایر استفاده کنم که بیس خوبی داشته باشه مثلا 4 برابر tda 2030چون الان تو جعبه امپلی فایر من 2 تا ایسی stk 4192 هست و 2تا هم tda 2030 و جمعا 6 تا بلنگو خورده که صدا پخش میکنه حالا باید بیسش یه چیزی باشه از این صدا ها قوی تر
          اگه بگین از چه نوع ایسی به جای 2030 استفاده کنم و چه باند بیسی بگیرم ممنون میشم
          الان من ورودی 2030 سیم کشیدم بیرون تا بزنم به امپلی فایر جدید
          سلام موضوع حل شد ببین یه مدار گسسته 100 وات بساز یه ترانس 36 ولت 100 واتی هم بخر برای تغذیش
          یه ساب ارزون هم جواب کارت رو میده مثلا هکتور خوبه ولی تو ساخت جعبه براش دقت کن تا بیسش دلنشین بشه

دیدگاه

سلام و خسته نباشید
            من داشتم یه مدر گسسته واسه این کار درست کردم و بهش وصل کردم خیلی خوب شد مرسی
            یه چیزی هم همین طوری امتحان کردم به جای یه مدار گسسته از یک ایسی tda7377هم میشه استفاده کرد که خیلی خوب بود و برای من جاب بود
            بازم مرسی از همه

دیدگاه

سلام و خسته نباشید
              من داشتم یه مدر گسسته واسه این کار درست کردم و بهش وصل کردم خیلی خوب شد مرسی
              یه چیزی هم همین طوری امتحان کردم به جای یه مدار گسسته از یک ایسی tda7377هم میشه استفاده کرد که خیلی خوب بود و برای من جاب بود
              بازم مرسی از همه
              سلام عزیز امیدوارم موفق باشی ولی برای بیس تا میتونی از آی سی استفاده نکن گسسته بهتره تو فرکانس پایین

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X