اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راهنمایی در خصوص نرم افزارها و تخصصهای موردنیاز رشته الکترونیک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راهنمایی در خصوص نرم افزارها و تخصصهای موردنیاز رشته الکترونیک

با سلام خدمت دوستان عزیز .
    من فارغ التخصیل برق الکترونیک هستم
    سال 94 فارغالتخصیل شدم و از ان موقع تا کنون در واقع کاری نکردم و سرگردان مانده ام.

راجع به ادامه تحصیل و یا کار..
    یه تاپیک در این باره ایجاد شده بود البته ،که طبق توضیحاتی که دوستان داده بودن اینطور استنباط کردم که برای وضعیت من بهتره که مدتی کار کنم. ولی در حال حاضر هیچ تخصصی ندارم به جز مدرک تحصیلی و آشنایی با نرم افزارهای پروتیوس و پی اس پایس و کمی اشنایی با مدار چاپی و smd.راستش خجالت میکشم از خودم وقتی میبینم دوستان اینجا چه خوب تخصصی حرف میزنند و من تقریبا الان هیچی نمیدونم از رشتم و کلا خونده هامم فراموش کردم و گاه فکر میکنم من واسه این کار نیستم و دلم میخواد کلا بیخیالش شوم ولی از زحمتها و پول وقتی که 4 سال تو دانشگاه صرف کردم هم نمیتونم بگذرم .

میخوام کاری رو شروع کنم ولی از اونجایی که هر جایی برم یک رزومه و تخصص میخوان به نظر دوستان من چه دوره ای رو برای گذروندن حالا چه بیرون کلاس یا خودخوان بخونم که بتونم شروع کنم کدوم یک از دوره ها سودمندتر خواهد بود ؟

در واقع یک فارغ التحصیل الکترونیک چه تخصص ها و نرم افزارهایی را باید بلد باشد ؟
    چند جا پیش اشناهای پدرم رفتیم و هر کدام یک تخصص خواستن و گفتن که برم این نرم افزارا رو باد بگیرم اوتکد الکتریکال eplan کورل سالید مکانیکال که البته 3 تای آخر جزو نرم افزارای برق نیست

و همین جا خوندم که گفته بودن کسایی که اشنایی با تابلو برق ندارن و چند مورد دیگه سراغ اتوکد الکتریکال نرن.
    من اگه برای مثال یه دونه پروتل یاد بگیرم میتونم کاری پیدا کنم .؟

یک لیست طولانی از تمام نرم افزارها تهیه کرده ام از سایت های مختلف ولی نمیدانم کدام بهتر خواهد بود برای من.

یک مورد کاری هم هست در شرکت استاندارد سازی کالیبراسیون که انجا هم به تعداد بسیار بسیار زیاد فایل pdfبرای مطالعه و مصاحبه در اختیارم گذاشتند که فقط چند صفحه از ان را مطالعه کرده ام و جرئت نمیکنم بروم سراغش .تعدادشان بسیار زیاد است خیلی بیشتر از تمام دروس 4 سال دانشگاهم و نمیدانم اگر شروع کنم کی تمام خواهد شد و چون نمیدانم که کار مناسبی خواهد بود انگیزه ای برای شروع ندارم در این مورد هم دوستان اگر نظری داشتند خوشحال میشوم بشنوم.
    و یه سوال دیگه اینکه برای استخدام در مراکز دولتی چه تخصص هایی نیاز هست مثلا مخابرات یا اداره برق ؟
    عذر میخوام که سوالم کمی طولانیه لازم بود برای پاسخ بهتر توضیح بیشتری دهم .

خیلی خوشحال میشوم که نظرات دوستان عزیز را بشنوم.
    با سپاس فراوان.

پاسخ : راهنمایی در خصوص نرم افزارها و تخصصهای موردنیاز رشته الکترونیک

من سنی ندارم ولی با کار دولتی تقریبا مخالفم

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

❌ نصف بیکاران کشور تحصیل کردهآ‌اند

722 هزار خانوار شهری....

این تیتر خبری امروز رو که خوندم به فکر فرو رفتم! و اما نتیجه؛

اول از همه، میخواید 🔸تنبل ترین🔸افراد جامعه رو بشناسید؟؟؟!!

هر کس میگه کار نیست! از اون آدم ها فاصله بگیرید.

چرا که کار هست اما با توقعات این دسته از دوستان سازگار نیست! طرف چهار سال درس خونده توقع میز ریاست داره! در صورتی که توی دنیای واقعی مدرک تحصیلی شما اصلا مهم نیست!!
    توانمندی شما مهمِ...

مطلب بعدی بزدل بودن و ترسو بودن اکثریت این افراد چرا که همیشه دنبال حاشیه امن می گردن و به قول خودشون یه آب باریکه ای باشه سر ماه داشته باشند.

این افراد چون به خودشون اعتماد ندارند دایما دنبال کارمندی یا در اصل همون کارگری هستند و حقوق ثابت! چرا چون خیالشون راحت باشه آخر ماه یه چیزی می گیرند.

این طرز فکر آدمهای فقیر ناشی از عدم اعتماد به نفس میشه، چون خودشونم میدونند که نمیشه روشون حساب کرد! بعد جالبه رویاهای بزرگ هم دارند! 😂😂

ولی من قسم میخورم هیچ کارمند اداره پست یا کارگر معدن یا هر کارمند و کارگر دیگه ای ندیدم که پورشه سوار شه یا کار آفرینی کنه.

با حقوق وزارت کار شما ها به هیج جا نمیرسید، تا مادامی که پشت دیوار ترستون باشید هیچی نمیشید.

با بذر "جو" شما "گندم" درو نمی کنید... با ذهن فقیر شما ثروتمند نمیشید.

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

این متن هم امروز توی تلگرام بهم رسید خیلی جالب بود
    به نظر من یه الکترونیک کار باید بتونه کارخودشو تموم کنه اینکه سالید ورک بلد باشه مال ی فرد مکانیکه و تخصص اونه ولی به صورت مبتدی خوبه ادم بلد باشه تا برای کارای ساده پیش دیگران نره

مهندس الکترونیک باید بتونه مدار چاپی های خودشو بکشه اونم حرفه ای فکر میکنم التیوم بهترین نرم افزار برای این کار باشه
    یه مهندس الکترونیک باید بتونه درک صحیحی از سخت افزار و میکرو کنترلر و برنامه نویسی داشته باشه که بازم فکر میکنم بهترین کامپایلر برای این کار atmel studio برای avr باشه گرچه خودم زیاد نمیتونم باهاش کار کنم :(

بنظر من کورل دراو هم یه نرم افزار فوق العاده کاربردی و خوش دسته که ی کسی الکترونیک کار میکنه برای جعبه و برش لیزر و ... اینا بدردش میخوره
    اینم بگم من کورل از اتوکد بیشتر قبول دارم چون توش خیلی خیلی خیلی راحت ترم

و خلاصه اینکه کار های حرفه ای به صورت تیمی انجام میشن نه تک نفره

اینم میدونم هیچکسی تجربه کاری شو رایگان در اخطیار دیگران نمیزاره و تجربه رو توی هیچ کتابی نمیشه خوند تجربه ی چیز خیلی مهم و نایاب هست که خود ادم باید بدستش بیاره :|

امید وارم بتونم به اندازه خودم کمک کرده باشم
    موفق باشید

http://s6.uplod.ir/i/00674/9cm41hm4inx0.jpg

دیدگاه

نوشته اصلی توسط MAHDI ZAMANI

موفق باشید
      اوه بله البته همه ی اینها رو که یکی بلد باشه خیلی خوبه
      برای کسی در سطح من برای شروع راه کدوم یکی رو اول شرول کنم بهتره برام .
      من ایده و طرحی فعلا برای خودم ندارم که خودم کار شروع کنم .البته ایده دارم ولی نمیتونم عملیش کنم چون سواد کافی ندارم.دوست دارم جایی مشغول به کار شوم تا راه پیشرفت داشته باشم.
      ممنونم از پاسختان .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ★nana★
        با سلام خدمت دوستان عزیز .
        من فارغ التخصیل برق الکترونیک هستم
        سال 94 فارغالتخصیل شدم و از ان موقع تا کنون در واقع کاری نکردم و سرگردان مانده ام و هر روزم به سبک سنگین کردن و در آخر نتیجه ای نگرفتن میگذرد .

راجع به ادامه تحصیل و یا کار..
        یه تاپیک در این باره ایجاد شده بود البته ،که طبق توضیحاتی که دوستان داده بودن اینطور استنباط کردم که برای وضعیت من بهتره که مدتی کار کنم (چون اصلا نمیدونم که علاقه دارم یا نه) ولی در حال حاضر هیچ تخصصی ندارم به جز مدرک تحصیلی و آشنایی با نرم افزارهای پروتیوس و پی اس پایس و کمی اشنایی با مدار چاپی و smd.راستش خجالت میکشم از خودم وقتی میبینم دوستان اینجا چه خوب تخصصی حرف میزنند و من تقریبا الان هیچی نمیدونم از رشتم و کلا خونده هامم فراموش کردم و گاه احساس میکنم من واسه این کار نیستم و دلم میخواد کلا بیخیالش شوم ولی از زحمتها و پول وقتی که 4 سال تو دانشگاه صرف کردم هم نمیتونم بگذرم و وقتی میبینم دوستای هم سطح من یا حتی پایین تر از من یا ادامه تحصیل دادن یا در شرکتهای مرتبط با رشته مشغول به کار شدن بدون اینکه دوره ای گذرونده باشن یک نور امید تو دلم پیدا میشه.

میخوام کاری رو شروع کنم ولی از اونجایی که هر جایی برم یک رزومه و تخصص میخوان به نظر دوستان من چه دوره ای رو برای گذروندن حالا چه بیرون کلاس یا خودخوان بخونم که بتونم شروع کنم کدوم یک از دوره ها سودمندتر خواهد بود ؟

در واقع یک فارغ التحصیل الکترونیک چه تخصص ها و نرم افزارهایی را باید بلد باشد ؟
        چند جا پیش اشناهای پدرم رفتیم و هر کدام یک تخصص خواستن و گفتن که برم این نرم افزارا رو باد بگیرم اوتکد الکتریکال eplan کورل سالید مکانیکال که البته 3 تای آخر جزو نرم افزارای برق نیست

و همین جا خوندم که گفته بودن کسایی که اشنایی با تابلو برق ندارن و چند مورد دیگه سراغ اتوکد الکتریکال نرن.
        من اگه برای مثال یه دونه پروتل یاد بگیرم میتونم کاری پیدا کنم .؟

یک لیست طولانی از تمام نرم افزارها تهیه کرده ام از سایت های مختلف ولی نمیدانم کدام بهتر خواهد بود برای من.

یک مورد کاری هم هست در شرکت استاندارد سازی کالیبراسیون که انجا هم به تعداد بسیار بسیار زیاد فایل pdfبرای مطالعه و مصاحبه در اختیارم گذاشتند که فقط چند صفحه از ان را مطالعه کرده ام و جرئت نمیکنم بروم سراغش .تعدادشان بسیار زیاد است خیلی بیشتر از تمام دروس 4 سال دانشگاهم و نمیدانم اگر شروع کنم کی تمام خواهد شد و چون نمیدانم که کار مناسبی خواهد بود انگیزه ای برای شروع ندارم در این مورد هم دوستان اگر نظری داشتند خوشحال میشوم بشنوم.
        و یه سوال دیگه اینکه برای استخدام در مراکز دولتی چه تخصص هایی نیاز هست مثلا مخابرات یا اداره برق ؟
        عذر میخوام که سوالم کمی طولانیه لازم بود برای پاسخ بهتر توضیح بیشتری دهم .

خیلی خوشحال میشوم که نظرات دوستان عزیز را بشنوم.
        با سپاس فراوان.
        -ممکن هست بفرمایید از کدام دانشگاه فارغ تحصیل شده اید؟
        -نیازی نیست لیستی چند صفحه ای از نرم افزار ها تهیه کنید و شروع به یادگیری کنید، چیزی که توی بازار باعث موفقیت شما میشه اعتبار و تخصص شما هست، اگر دوست داشتید اطلاعاتی از گرایش خودتان، شهر محل سکونت و یا... بدهید تا شاید بتوان گزینه های را پیشنهاد کرد.
        رفقا مهم نیست چطوری بازی می کنید؛ اگه شروع نکنید، قطعا بازنده هستید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط pencil
          -ممکن هست بفرمایید از کدام دانشگاه فارغ تحصیل شده اید؟
          -نیازی نیست لیستی چند صفحه ای از نرم افزار ها تهیه کنید و شروع به یادگیری کنید، چیزی که توی بازار باعث موفقیت شما میشه اعتبار و تخصص شما هست، اگر دوست داشتید اطلاعاتی از گرایش خودتان، شهر محل سکونت و یا... بدهید تا شاید بتوان گزینه های را پیشنهاد کرد.
          بله البته .دانشگاه آزاد تبریز .ساکن تبربز.کارشناسی پیوسته برق الکترونیک.
          من در همین انتخاب یک راه مناسب گیر کرده ام کدام زمینه و تخصص انتخاب بهتری خواهد بود ؟
          ممنونم از پاسختان.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ★nana★
            بله البته .دانشگاه آزاد تبریز .ساکن تبربز.کارشناسی پیوسته برق الکترونیک.
            من در همین انتخاب یک راه مناسب گیر کرده ام کدام زمینه و تخصص انتخاب بهتری خواهد بود ؟
            ممنونم از پاسختان.
            خوب همین که فارغ تحصیل قدرت نیستید جای شکر دارد، چون بازارکار قدرت برای خانم ها یک فاجعه است.
            -نرم افزار آلتیوم را بطور کامل یاد بگیرید: با یادگیری این نرم افزار میتوانید در کارگاه های تولید PCB فعالیت کنید،یا می توانید بصورت کارآفرینانه یک کارگاه تولید PCB در تبریز احداث کنید و یا در بازار در طراحی برد فعالیت کنید.
            -از طریق همین سایت با شیوه های تولید PCB آشنا شوید.(میتوانید پروژه انجام دهید و کسب درآمد کنید+ برای محیط های استخدامی مناسب است)
            - با انواع مقاوت و خازن و سلف و ادوات الکترونیک از طریق سرچ گوگل آشنا شوید.( برای محیط های استخدامی مناسب است.)
            -اگر وضع مالی خوب و خانواده بازاری دارید با گرند بازار ترکیه که همجوار شماست ارتباط برقرار کنید و نمایندگی شرکت های ترک و آلمان را ایران بگیرید.
            -اگر قصد دارید که یک مهندس حرفه ای شوید و یک شغل مهندسی واقعی داشته باشید نرم افزار CADANCE + Eagle+ADS را یاد بگیرید.
            -حتما بلد باشید با یک میکرو کنترلر کار کنید نوع آن فرق نمیکند( AVR،ARM،PIC هر سه مناسب اند اما اگر شروع به یاد گیری نکرده اید اولویت با ARM و سپس PIC هست)
            -زبان اول یک مهندس انگیلسی هست، حتما به انگیلسی مسلط شوید. حل بسیاری از مشکلات و مسائل به زبان انگلیسی در اینترنت موجود است.
            -اگر شرایط خانوادگی اجازه میدهد ابزار دقیق و PLC یاد بگیرید و وارد حوزه نفت بشوید( باید از تبریز خارج شوید)
            - این تاپیک را کامل و دوبار مطالعه کنید:
            http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=48394.0

دیدگاه

نوشته اصلی توسط MAHDI ZAMANI

❌ نصف بیکاران کشور تحصیل کردهآ‌اند

722 هزار خانوار شهری....

این تیتر خبری امروز رو که خوندم به فکر فرو رفتم! و اما نتیجه؛

اول از همه، میخواید 🔸تنبل ترین🔸افراد جامعه رو بشناسید؟؟؟!!

هر کس میگه کار نیست! از اون آدم ها فاصله بگیرید.

چرا که کار هست اما با توقعات این دسته از دوستان سازگار نیست! طرف چهار سال درس خونده توقع میز ریاست داره! در صورتی که توی دنیای واقعی مدرک تحصیلی شما اصلا مهم نیست!!
              توانمندی شما مهمِ...

مطلب بعدی بزدل بودن و ترسو بودن اکثریت این افراد چرا که همیشه دنبال حاشیه امن می گردن و به قول خودشون یه آب باریکه ای باشه سر ماه داشته باشند.

این افراد چون به خودشون اعتماد ندارند دایما دنبال کارمندی یا در اصل همون کارگری هستند و حقوق ثابت! چرا چون خیالشون راحت باشه آخر ماه یه چیزی می گیرند.

این طرز فکر آدمهای فقیر ناشی از عدم اعتماد به نفس میشه، چون خودشونم میدونند که نمیشه روشون حساب کرد! بعد جالبه رویاهای بزرگ هم دارند! 😂😂

ولی من قسم میخورم هیچ کارمند اداره پست یا کارگر معدن یا هر کارمند و کارگر دیگه ای ندیدم که پورشه سوار شه یا کار آفرینی کنه.

با حقوق وزارت کار شما ها به هیج جا نمیرسید، تا مادامی که پشت دیوار ترستون باشید هیچی نمیشید.

با بذر "جو" شما "گندم" درو نمی کنید... با ذهن فقیر شما ثروتمند نمیشید.

این متن هم امروز توی تلگرام بهم رسید خیلی جالب بود
              به نظر من یه الکترونیک کار باید بتونه کارخودشو تموم کنه اینکه سالید ورک بلد باشه مال ی فرد مکانیکه و تخصص اونه ولی به صورت مبتدی خوبه ادم بلد باشه تا برای کارای ساده پیش دیگران نره

مهندس الکترونیک باید بتونه مدار چاپی های خودشو بکشه اونم حرفه ای فکر میکنم التیوم بهترین نرم افزار برای این کار باشه
              یه مهندس الکترونیک باید بتونه درک صحیحی از سخت افزار و میکرو کنترلر و برنامه نویسی داشته باشه که بازم فکر میکنم بهترین کامپایلر برای این کار atmel studio برای avr باشه گرچه خودم زیاد نمیتونم باهاش کار کنم :(

بنظر من کورل دراو هم یه نرم افزار فوق العاده کاربردی و خوش دسته که ی کسی الکترونیک کار میکنه برای جعبه و برش لیزر و ... اینا بدردش میخوره
              اینم بگم من کورل از اتوکد بیشتر قبول دارم چون توش خیلی خیلی خیلی راحت ترم

و خلاصه اینکه کار های حرفه ای به صورت تیمی انجام میشن نه تک نفره

اینم میدونم هیچکسی تجربه کاری شو رایگان در اخطیار دیگران نمیزاره و تجربه رو توی هیچ کتابی نمیشه خوند تجربه ی چیز خیلی مهم و نایاب هست که خود ادم باید بدستش بیاره :|

امید وارم بتونم به اندازه خودم کمک کرده باشم
              موفق باشید
              با همه نوشته های شما از اول تا آخر موافقم الا یکجا که گفتین تا حالا ندیدم کارمند پست یا کارگر معدن پورشه سوار شه

اصولا علت اینکه اینا نمیتونن ماشین گران قیمت سوار شن حق کشی هایی است که کار آفرینان محترم در حق اینا کردن. به عنوان مثال یه نفر کارافرین میشه یه شرکت میزنه تو زمینه الکترونیک 5 تا کارمند میاره ماهی 700 تومن به اینا میده از 8 صبح تا 5 عصر (این گهی یه روزنامه س) و خودش 5 میلیون بر میداره در صورتی که همه اون 5 نفر هم در سود شرکت سهیم هستن و تفاوت نباید اینقدر باشه. و البته کار آفرین بودن هم یه شگرد هایی مثل شگرد بازاریا داره و الا ورشکست میشه کارافرین (با بقیه صحبت هاتون موافقم)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط pencil
                خوب همین که فارغ تحصیل قدرت نیستید جای شکر دارد، چون بازارکار قدرت برای خانم ها یک فاجعه است.
                -نرم افزار آلتیوم را بطور کامل یاد بگیرید: با یادگیری این نرم افزار میتوانید در کارگاه های تولید PCB فعالیت کنید،یا می توانید بصورت کارآفرینانه یک کارگاه تولید PCB در تبریز احداث کنید و یا در بازار در طراحی برد فعالیت کنید.
                -از طریق همین سایت با شیوه های تولید PCB آشنا شوید.(میتوانید پروژه انجام دهید و کسب درآمد کنید+ برای محیط های استخدامی مناسب است)
                - با انواع مقاوت و خازن و سلف و ادوات الکترونیک از طریق سرچ گوگل آشنا شوید.( برای محیط های استخدامی مناسب است.)
                -اگر وضع مالی خوب و خانواده بازاری دارید با گرند بازار ترکیه که همجوار شماست ارتباط برقرار کنید و نمایندگی شرکت های ترک و آلمان را ایران بگیرید.
                -اگر قصد دارید که یک مهندس حرفه ای شوید و یک شغل مهندسی واقعی داشته باشید نرم افزار CADANCE + Eagle+ADS را یاد بگیرید.
                -حتما بلد باشید با یک میکرو کنترلر کار کنید نوع آن فرق نمیکند( AVR،ARM،PIC
                - این تاپیک را کامل و دوبار مطالعه کنید:
                بسیار ممنونم از راهنمایی مفید شما دوست عزیز و معرفی تاپیک .خیلی مفید بود.تشکر فراوان.
                یک سوال داشتم از خدمتتان نرم افزارهایی که فرمودید را به صورت خودخوان با کتاب و سی دی یاد بگیرم بهتر خواهد بود یا در دوره های اموزش شرکت کنم ؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ★nana★
                  بسیار ممنونم از راهنمایی مفید شما دوست عزیز و معرفی تاپیک .خیلی مفید بود.تشکر فراوان.
                  یک سوال داشتم از خدمتتان نرم افزارهایی که فرمودید را به صورت خودخوان با کتاب و سی دی یاد بگیرم بهتر خواهد بود یا در دوره های اموزش شرکت کنم ؟
                  تو آموزشگاه که تقریبا پولتون رو هدر میدید، اگر آموزش رو به دو دسته ی مقدماتی و پیشرفته تقسیم بندی کنید فایل PDF و فیلم های آموزشی زیادی بصورت رایگان در سطح مقدماتی توی اینترنت هست که به آموزش این نرم افزار ها پرداخته و بهتره برای آموزش ابتدا یه پروژه رو برای خودتون تعریف کنید و در حین انجام اون پروژه سعی کنید و پول آموزشگاه رو صرف پروژه خودتون بکنید و این مطالب رو یاد بگیرید. مثلا برای خودتون پروژه تعریف کنید که یک فلاشر تابلو ثابت بسازید یا یک دستگاه کنترل از راه دور یا یک دماسنج صنعتی یا ....

دیدگاه

پاسخ : راهنمایی در خصوص نرم افزارها و تخصصها&

نوشته اصلی توسط pencil
                    سعی کنید و پول آموزشگاه رو صرف پروژه خودتون بکنید و این مطالب رو یاد بگیرید. مثلا برای خودتون پروژه تعریف کنید که یک فلاشر تابلو ثابت بسازید یا یک دستگاه کنترل از راه دور یا یک دماسنج صنعتی یا ....
                    این روش خیلی خیلی خوبه

نوشته اصلی توسط pencil

-حتما بلد باشید با یک میکرو کنترلر کار کنید نوع آن فرق نمیکند( AVR،ARM،PIC هر سه مناسب اند اما اگر شروع به یاد گیری نکرده اید اولویت با ARM و سپس PIC هست)

مهندس avr چشه ؟ من خیل کاربرد ازش دیدم فوق العاده ان اما ارم خیلی بهتره بنظر من الویت اول ارم و دومش avr چون منابع اموزشیش بهتره هم محیط های بهتری نسبت به pic داره هم قیمت های بهتری دارن

نوشته اصلی توسط shahriyarh

اصولا علت اینکه اینا نمیتونن ماشین گران قیمت سوار شن حق کشی هایی است که کار آفرینان محترم در حق اینا کردن. به عنوان مثال یه نفر کارافرین میشه یه شرکت میزنه تو زمینه الکترونیک 5 تا کارمند میاره ماهی 700 تومن به اینا میده از 8 صبح تا 5 عصر (این گهی یه روزنامه س) و خودش 5 میلیون بر میداره در صورتی که همه اون 5 نفر هم در سود شرکت سهیم هستن و تفاوت نباید اینقدر باشه. و البته کار آفرین بودن هم یه شگرد هایی مثل شگرد بازاریا داره و الا ورشکست میشه کارافرین (با بقیه صحبت هاتون موافقم)
                    مهندس اون حق ایده و مدیریت کار افرینه همینه دیگه
                    حقشو بر میداره و گ نه کارمندی که براش کار میکنه حقوق ثابت میخواد تو سود و زیان که شریک نمیشه که
                    و کارمند سرمایه شروع کار رو نگذاشته یکجایی استختدامش کردن ماه به ماه ی مقداری میدن بهش .....

پس سود اصلی برای کار افرینه که همه این دردسر ها رو رد میکنه
                    http://s6.uplod.ir/i/00674/9cm41hm4inx0.jpg

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X