اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

رگلاتور های 1117

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

رگلاتور های 1117

سلام دوستان
    من میخوام برا ی مداری از این رگلاتور ها استفاده کنم ((از 2 نوع ثابت 3.3 و 5 ولت))
    این رگلاتور ها چ تفاوتی با رگلاتور های سری 78XX دارند؟؟؟
    من میتونم ولتاژ ورودی رو 14 ولت به این رگلاتور بدم و بعد از رگوله شدن در نوع 4 ولت اون رو به 3.3 بدم ؟؟؟

پاسخ : رگلاتور های 1117

نوشته اصلی توسط AMIR_N
    سلام دوستان
    من میخوام برا ی مداری از این رگلاتور ها استفاده کنم ((از 2 نوع ثابت 3.3 و 5 ولت))
    این رگلاتور ها چ تفاوتی با رگلاتور های سری 78XX دارند؟؟؟
    من میتونم ولتاژ ورودی رو 14 ولت به این رگلاتور بدم و بعد از رگوله شدن در نوع 4 ولت اون رو به 3.3 بدم ؟؟؟
    این نوع رگرولاتور ها بهتر(دقیق تر) و ارزان تر از سری78xxهستند و من خیلی ازشون استفاده میکنم
    رگولاتور 3.3 بدون خازن صافی و... ولتاژ=3.304
    از دو چیز بسیار زیاد یاد گرفتم (1) نمونه مدارهای موجود در سایت های خارجی (2) مهندسی معکوس بردهای غیر ایرانی. به نقل از آقای مرتضی امانی
    --------------------------------------------------------
    تمام دنیا ما را تحریم کرده اند؛ حداقل خودمان همدیگر را تحریم نکنیم. به نقل از pencil
    --------------------------------------------------------
    اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است. mehran901

دیدگاه

http://www.***modrom.com.ua/pdf/LM1117.pdf
      رفقا مهم نیست چطوری بازی می کنید؛ اگه شروع نکنید، قطعا بازنده هستید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط moghani1376
        این نوع رگرولاتور ها بهتر(دقیق تر) و ارزان تر از سری78xxهستند و من خیلی ازشون استفاده میکنم
        رگولاتور 3.3 بدون خازن صافی و... ولتاژ=3.304
        داداش میتونم خروجی رگلاتو 5 ولت رو به ورودی رگلاتور 3.3 بدم و از خروجی 3.3 بگیرم؟؟؟
        کلا ولتاژ ورودی چ رابطه ای با خروجی داره ؟؟؟ دیتاشیتشو دیدم ی چیزای فهمیدم ولی کافی نیست
        و برا رگلاتور 5 ولت نهایتش میتونم چقدر تو ورودی بهش بدم؟؟؟
        این رگلاتور خطیه دیگه؟؟؟ یا سویچینگ؟؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X