اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تشخیص حرکت با استفاده از سنسور PIR

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تشخیص حرکت با استفاده از سنسور PIR

با عرض سلام و خسته نباشید
    من دارم روی یه پروژه کار میکنم که توی قسمتش باید بدونم دست شخص بازه یا بسته. به نظرتون با سنسور PIR قابل انجامه؟ اگه هست میشه راهنمایی ام کنید. اگه راه دیگه با هر سنسور دیگه به نظرتون میرسه بگید.
    خیلی ممنونم.

پاسخ : تشخیص حرکت با استفاده از سنسور PIR

سلام

قبل از شروع کار و انتخاب سنسور شما باید از عملکرد کلی قطعه مطلع باشید. سنسور PIR سنسوری برای تشخیص حرکت اجسام گرم هستش پس چه دست باز باشه و چه بسته، در صورت تکان خودن سنسور تحریک میشه.

اگه میشه روی دست سنسور نصب کنید که خودش یه بحثه و اگرهم نمیشه فکر کنم باید با پردازش صویر این کار انجام بشه.

موفق باشید
    چرا ناراحتی پاتریک!
    + امروز ی بچه دیدم سرچهارراه گل میفروخت
    - از دیدنش ناراحت شدی؟
    + نه
    پس چی ناراحتت کرده
    + اینکه دیدن اینجور بچه ها انقدر واسم عادی شده که دیگه ناراحتم نمیکنه
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    تاحالا فکر کردی بیسواد کیه؟- بی سواد یعنی کسی که نمیتونه ذهنیاتش رو عملی کنه!
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    محصولات

دیدگاه

پاسخ : تشخیص حرکت با استفاده از سنسور PIR

نوشته اصلی توسط hamidkavianathar
      با عرض سلام و خسته نباشید
      من دارم روی یه پروژه کار میکنم که توی قسمتش باید بدونم دست شخص بازه یا بسته. به نظرتون با سنسور PIR قابل انجامه؟ اگه هست میشه راهنمایی ام کنید. اگه راه دیگه با هر سنسور دیگه به نظرتون میرسه بگید.
      خیلی ممنونم.
      با سلام :
      این نوع سنسور ها از نوع مادون قرمز یا I.R می باشند و با تشخیص حرارت بدن شروع به عکس العمل می کنند.
      علم را در آزمایشگاه باید یاد گرفت نه در دانشگاه
      نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است. (ادیسون)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X