اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راهنمایی در مورد آی سی isd1730sy

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راهنمایی در مورد آی سی isd1730sy

سلام خدمت دوستان عزیز و مهندسین گرامی! :nice:
    بنده به شدت نیاز دارم یه مدار ساده با استفاده از آی سی صوتی isd1730 راه بندازم. :read:
    نیازی به ارتباط این آی سی با میکروکنترلر هم ندارم، فقط می خوام یه فایل صوتی رو با میکروفن یا از خروجی audio کامپیوتر روش ضبط کنم و بعدش با زدن یه میکرو سویچ ا ون فایل پخش بشه! دیتا شیتش رو دارم اما به نظر خیلی گنگ میرسه اگه کسی از عزیزان با این آی سی کار کرده ممنون میشم راهنمایی بفرمایند!

پاسخ : راهنمایی در مورد آی سی isd1730sy

سلام دوستان ، من نشستم و دیتا شیت این آی سی رو چند بار دیگه خوندم و در نهایت فهمیدم که چجوری راش بندازم، انشالا تو یه فرصت مناسب نتیجه رو اینجا میذارم تا دوستان بتونند استفاده کنند، اما یه مسئله دیگه که اینجا واسم پیش اومده اینه که من تعداد زیادی از این مدار نیاز دارم درست کنم و باید رو همه آی سی ها یه ترک صوتی رو ضبط کنم. پس باید یه مدار بسازم که بتونم ای سی رو توش قرار بدم دونه دونه و ترک رو روش ضبط کنم بعد برش دارم و رو pcb اصلی لحیم کنم.منتها مشکل اینه که این آی سی smd هست سوال من از مهندسین گرامی اینه که یه چیزی شبیه به سوکت یا پایه، ای سی یا زیف واسه ای سی smdپیدا میشه که کار من رو راه بندازه؟ ممنون میشم اگه راهنماییم بفرمایید.
    من نمونه مشابه این زیف رو برای تراشه ها (منظورم smd هاییه که که هر چهار سمتشون پایه دارند مثل atmega 128) دیدم. اگه دوستان برای آی سی های اس ام دی دیدند این زیف ها رو بفرمایند تا مشکلم حل بشه ، ممنون.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X