اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل اتصال کوتاه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل اتصال کوتاه

سلام
    چطوری میشه از منبع تغذیه دربرابر اتصال کوتاه محافظت کرد :nice: :nice: :nice:
    من دنبال یه نوع مدارم که موقعی که منبع اتصال کوتاه میشه جریان رو قطع منه ومانع معیوب شدن منبع بشه
    لطفا کمکم کنید :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

پاسخ : مشکل اتصال کوتاه

نوشته اصلی توسط sjaber
    سلام
    چطوری میشه از منبع تغذیه دربرابر اتصال کوتاه محافظت کرد :nice: :nice: :nice:
    من دنبال یه نوع مدارم که موقعی که منبع اتصال کوتاه میشه جریان رو قطع منه ومانع معیوب شدن منبع بشه
    لطفا کمکم کنید :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
    داداش منبع تغذیت چیه؟؟؟ ((سویچینگ یا ترانس؟؟؟))
    اصول کار اینه ک جریان رو اندازه میگیرن و با استفاده از اپ امپ جریان از ی مقداری ک بیشتر شد خروجی توسط ی رله قطع میشه یا مدار رو به هر نهو دیگه ای خاموش میکنن

دیدگاه

سلام
      توضیحات بیشتری ارائه دهید .
      منابع موجود در بازار که همگی این خاصیت رو دارند، رگولاتورهای سویچینگ هم همگی دارند .
      منبع میخواید طراحی کنید یا منبع دارید و میخواید این قابلیت رو روش اضافه کنید؟
      از آنجایی که آموزش ماهی گیری برای من بسیار مهم تر هستش، به همین خاطر، در این انجمن، تاجایی که بتونم جواب مطلبی رو مستقیم نمیگم و تلاش میکنم با آدرس دادن و کمی جستجو به جواب برسید. اگر عاشق الکترونیک باشید، دنبال جواب خواهید گشت.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط AMIR_N
        داداش منبع تغذیت چیه؟؟؟ ((سویچینگ یا ترانس؟؟؟))
        اصول کار اینه ک جریان رو اندازه میگیرن و با استفاده از اپ امپ جریان از ی مقداری ک بیشتر شد خروجی توسط ی رله قطع میشه یا مدار رو به هر نهو دیگه ای خاموش میکنن
        ممنون ازاین که توضیح دادید من درواقع همین اصولو نمیدونستم

دیدگاه

نمونه مدار مورد نیاز شما:
          http://www.hlachini.elewiz.com/article26.html
          از آنجایی که آموزش ماهی گیری برای من بسیار مهم تر هستش، به همین خاطر، در این انجمن، تاجایی که بتونم جواب مطلبی رو مستقیم نمیگم و تلاش میکنم با آدرس دادن و کمی جستجو به جواب برسید. اگر عاشق الکترونیک باشید، دنبال جواب خواهید گشت.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X