اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

nxp lpc15xx - lpc1549

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

nxp lpc15xx - lpc1549

با سلام خدمت دوستان
    چند مدتی هست در یک پروژه از میکرو نسبتا جدید سری lpc15xx استفاده میکنم اما چون تا پیک مناسبی برای این میکرو وجود نداره خواستم از دوستانی که احیانا با این سری کار کردن یا آشنایی دارند کمی همفکری کنیم. در ضمن برای دوستانی که با این سری کار نکردن چندتا از ویژگی هاش رو مطرح میکنم:
    1- دارای دو adc هریک با 2Mspsو 12کانال
    2-امکان تنظیم پایه های usart و spi و ... روی هر پین دلخواه!
    3-دارای تایمر 48بیتی و systick و mrtو ...
    4- کاربرد اصلی در ساخت درایو pmsm و bldc
    5-ارائه firmware برای طراحی و ساخت درای pmsm و bldc
    و خلاصه میکرو بسیار عالی اما یکم دیتا واسش کمه و هدر فایل مثل 17xx خیلی واسش موجود نیست اما رو lpcopen میشه حساب کرد البته بیشتر واسه راه اندازی.
    البته من راهش انداختم و دارم باهاش کار میکنم دوست داشتم هم معرفی کنم و تجربیاتم رو در اختیار دوستان قرار بدم و هم از اساتید بزرگوار درس بگیرم.
    با آرزوی بهترین ها

پاسخ : nxp lpc15xx - lpc1549

نوشته اصلی توسط m_farahmand نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    چند مدتی هست در یک پروژه از میکرو نسبتا جدید سری lpc15xx استفاده میکنم اما چون تا پیک مناسبی برای این میکرو وجود نداره خواستم از دوستانی که احیانا با این سری کار کردن یا آشنایی دارند کمی همفکری کنیم. در ضمن برای دوستانی که با این سری کار نکردن چندتا از ویژگی هاش رو مطرح میکنم:
    1- دارای دو adc هریک با 2Mspsو 12کانال
    2-امکان تنظیم پایه های usart و spi و ... روی هر پین دلخواه!
    3-دارای تایمر 48بیتی و systick و mrtو ...
    4- کاربرد اصلی در ساخت درایو pmsm و bldc
    5-ارائه firmware برای طراحی و ساخت درای pmsm و bldc
    و خلاصه میکرو بسیار عالی اما یکم دیتا واسش کمه و هدر فایل مثل 17xx خیلی واسش موجود نیست اما رو lpcopen میشه حساب کرد البته بیشتر واسه راه اندازی.
    البته من راهش انداختم و دارم باهاش کار میکنم دوست داشتم هم معرفی کنم و تجربیاتم رو در اختیار دوستان قرار بدم و هم از اساتید بزرگوار درس بگیرم.
    با آرزوی بهترین ها
    میکرو فوق العاده ای هست که البته گیر نمیاد اگه جایی داره ادرس بدید

دیدگاه

پاسخ : nxp lpc15xx - lpc1549

خریدش کار سختی نیست . به فروشگاه eca در قسمت واردات کالا سفارش بدید تا برای وارد کردنش برسی کنند.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X