اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل پس از کپی فایل pcb به فایل pcb دیگر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل پس از کپی فایل pcb به فایل pcb دیگر

سلام
    بعد از کپی کردن کل مدار موجود در فوت پرینت رو کپی میکنم و به فایل pcb جدید انتقال میدم با اینکه همین مدار در pcb قبلی خطایی نداشته اما با کپی کردن در pcb جدید کلی ارور پیدا میکنه که همه از نوع short circuit constraint هست.حتی وقتی فایل pcb جدید از منوی un-route نمیشه و وقتی دستی ترکها رو پاک میکنم و دوباره میخوام مسیر کشی کنم موقع مسیر کشی علامت خطای short circuit میاد.
    Every one can do everything so why you do this awful thing.

پاسخ : مشکل پس از کپی فایل pcb به فایل pcb دیگر

نوشته اصلی توسط mnwato
    سلام
    بعد از کپی کردن کل مدار موجود در فوت پرینت رو کپی میکنم و به فایل pcb جدید انتقال میدم با اینکه همین مدار در pcb قبلی خطایی نداشته اما با کپی کردن در pcb جدید کلی ارور پیدا میکنه که همه از نوع short circuit constraint هست.حتی وقتی فایل pcb جدید از منوی un-route نمیشه و وقتی دستی ترکها رو پاک میکنم و دوباره میخوام مسیر کشی کنم موقع مسیر کشی علامت خطای short circuit میاد.
    داداش باید شماتیک رو هم اپدیت کنی
    یعنی اول پی سی بی رو کپی کنی بعد بیای داخل شماتیک و شماتیک همون پی سی بی رو اپدیت کنی تو پی سی بی جدیده
    یا این ک ارور هاش رو پاک کنی

دیدگاه

پاسخ : مشکل پس از کپی فایل pcb به فایل pcb دیگر

سلام
      عکستون واضح نیست . محض یادآوری: Copy-past معمولی بکارتون نمیاد! باید از Special past استفاده کنید و Keep net name رو تیک زده باشید
      از آنجایی که آموزش ماهی گیری برای من بسیار مهم تر هستش، به همین خاطر، در این انجمن، تاجایی که بتونم جواب مطلبی رو مستقیم نمیگم و تلاش میکنم با آدرس دادن و کمی جستجو به جواب برسید. اگر عاشق الکترونیک باشید، دنبال جواب خواهید گشت.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X