اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ریموت کنترل با برد زیاد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ریموت کنترل با برد زیاد

سلام و خسته نباشید به همه شما عزیزان

من می خوام یه مدار فرستنده و گیرنده با برد بالا ( حدودا 500 الی 1000 ) متر بسازم از ای سی PT2262 (اینکودر) و PT2272-M4 (دیکودر) و فرستنده 315MHZ
    استفاده کردم اما بردش حدود 200 متره اونم تو فضای باز ... دنبال یه مداری هستم که بردش دور و ور 500 الی 1000 باشه

خیلی ممنون :smile: :smile: :wow:

پاسخ : ریموت کنترل با برد زیاد

سلام دوست عزیز از این ماژول استفاده کنید
    بردشم تا 1000 متره
    http://eshop.eca.ir/ماژول-های-ism-ba...-nrf24l01.html

دیدگاه

اخه تو سایت ROBOEQ نوشته در فضای باز 100 متر در قسمت نظرات مسعول فنی پاسخ داده

http://www.roboeq.ir/products/detail/%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84%20%D9%81%D8%B1%D8%B 3%D8%AA%D9%86%D8%AF%D9%87%20%D9%88%20%DA%AF%DB%8C% D8%B1%D9%86%D8%AF%D9%87%20%D8%B1%D8%A7%D8%AF%DB%8C %D9%88%DB%8C%DB%8C%20%D8%A8%DB%8C%20%D8%B3%DB%8C%D 9%85%20NRF24L01/

دیدگاه

دنبال مداری با 4 کانال و برد 500 متر هستم
        اگه دارین نقشه مدار رو لطفا بفرستین ... متشکرم :smile:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mahdi8 نمایش پست ها
          سلام و خسته نباشید به همه شما عزیزان

من می خوام یه مدار فرستنده و گیرنده با برد بالا ( حدودا 500 الی 1000 ) متر بسازم از ای سی PT2262 (اینکودر) و PT2272-M4 (دیکودر) و فرستنده 315MHZ
          استفاده کردم اما بردش حدود 200 متره اونم تو فضای باز ... دنبال یه مداری هستم که بردش دور و ور 500 الی 1000 باشه

خیلی ممنون :smile: :smile: :wow:
          سلام دوست عزیز. راستش من برای حل مشکل شما شاید نتونم کمک کنم اما شما برای حل مشکل من میتونین کمک کنین.
          من همون فرستنده گیرنده ساده با 2262 و 2272 رو که شما ساختین میخوام بسازم، در واقع ساختم اما جواب نگرفتم. اگه میتونین کمکم کنین ادامه بدم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط شوکول نمایش پست ها
            سلام دوست عزیز. راستش من برای حل مشکل شما شاید نتونم کمک کنم اما شما برای حل مشکل من میتونین کمک کنین.
            من همون فرستنده گیرنده ساده با 2262 و 2272 رو که شما ساختین میخوام بسازم، در واقع ساختم اما جواب نگرفتم. اگه میتونین کمکم کنین ادامه بدم
            دوست عزیز مشکلتون چیه
            اگر طبق دیتاشیت بسته باشید مدار خیلی راحت راه اندازی میشه عکسی چیزی از مدارتون بگذارید
            طوری زندگی کن انگار امروز اخرین روز زندگیته!!!
            امروز رو کامل زندگی کن...
            (یه روز یعنی هیچوقت!)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط gh.kh نمایش پست ها
              دوست عزیز مشکلتون چیه
              اگر طبق دیتاشیت بسته باشید مدار خیلی راحت راه اندازی میشه عکسی چیزی از مدارتون بگذارید
              سلام
              موضوع رو به صورت تاپیک مستقل در لینک زیر مطرح میکنم. اگه لطف کرده و کمکم کنین ممنون میشم
              http://www.eca.ir/forums/thread74113.html

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X