اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

شستشوی برد های الکترونیک از جمله مادربرد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

شستشوی برد های الکترونیک از جمله مادربرد

با سلام خدمت دوستان
    چطوری میشه یه مادربرد رو شست ؟؟؟؟؟

پاسخ : شستشوی برد های الکترونیک از جمله مادربرد

التراسونیک
    http://s6.uplod.ir/i/00674/9cm41hm4inx0.jpg

دیدگاه

با اسپری خشک ناهید
      لوازم الکترونیکی ها و یا فروشگاهای الکترونیکی دارن
      مخصوص این شستشو هاست
      و نکته اینجاست که باید زیاد ازش استفاده کنی جوری که مازادش شره کنه به همراه چربی ها و کثیفی ها

دیدگاه

باتری مین را در بیارید با آب و مایع ظرف شویی تمیز بشویید اگر مین جرم داره همون کف مایع ظرف شویی را با برس نرم روی مین بکشید بعد مین را خوب خشک کنید مثلا با کمپرسور هوا خوب روش باد بگیرید یا با تکان دادن مین مثل بادبزن و سپس سشوار گرفتن خشکش کنید بهتره بعد این کارها 24ساعت مین را یکجا بگذارید بعد استفاده کنید که از خشک شدن 100درصد اطمینان داشته باشید
        کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
        ولتر

دیدگاه

نوشته اصلی توسط MAHDI ZAMANI
          التراسونیک
          با سلام
          شستشو با التراسونیک موجب سرد شدیدی در انسان می شود. من خودم چند بار امتحان کردم بعد دیدم دقیقا مشکل همین است از دیگر همکاران خواستم امتحان کنند ببیند ایا فقط این فرکانس روی من موثر است یا نه. ان ها هم بعد استفاده دجار سر درد شدید شدند.شما ها هم استفاده و گزارش کنید.
          علم را در آزمایشگاه باید یاد گرفت نه در دانشگاه
          نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است. (ادیسون)

دیدگاه

با سلام
            من خودم از مایع ظرفشویی و قلم مو استفاده میکنم و بسیار خوب جواب میدهد فقط باید بعد از شستشو بورد را بصورت عمودی برای چند ساعت قرار دهید تا کاملا آب آن رفته و خشک شود اگر باطری روی بورد قرار دارد حتما قبل از شستشو آنرا خارج کنید .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط علی تحیری
              با سلام
              شستشو با التراسونیک موجب سرد شدیدی در انسان می شود. من خودم چند بار امتحان کردم بعد دیدم دقیقا مشکل همین است از دیگر همکاران خواستم امتحان کنند ببیند ایا فقط این فرکانس روی من موثر است یا نه. ان ها هم بعد استفاده دجار سر درد شدید شدند.شما ها هم استفاده و گزارش کنید.
              من خودم ندارم تجهیزاتشو اما مغازه دوستم تست کردم مشکل نداشتم با سردرد

دیدگاه

والا من یه مادربرد پنتیوم داشتم خیلی کثیف بود با مواد پاک کننده غیر اسیدی و کف زا شستمش سشوار گرفتمش
                فقط یه مشکل جزئی داشت بعد از شستشو
                بوق رم می داد !!!!! :angry:

دیدگاه

برای برد های حساس درسته یه مقداری گرون درمیاد اما از آستون بی رنگ و مسواک استفاده کنید
                  رفقا مهم نیست چطوری بازی می کنید؛ اگه شروع نکنید، قطعا بازنده هستید.

دیدگاه

پاسخ : شستشوی برد های الکترونیک از جمله مادر&

نوشته اصلی توسط pencil
                    برای برد های حساس درسته یه مقداری گرون درمیاد اما از آستون بی رنگ و مسواک استفاده کنید
                    سلام
                    استون قطعات پلاستیکی رو خراب میکنه ( حتی بعضی مسواک ها رو هم خراب میکنه ) باید در مصرفش احتیاط کنید .
                    تینر هم رو پلاستیک خرابکاری میکنه اما نه به اندازه استون
                    اسپری 600 بد نیست ولی شخصا تینر رو ترجیح میدم
                    البته اگه جرم روی بردتون از نوع محلول در آب باشه ( مثلا وقتی که موش برد رو توالت خودش کرده باشه ) اونوقت باید دست به دامن آب ( آب گرم ) و مسواک و احیانا مایع ظرفشویی بشین در نهایت هم بعد از شستشوی کامل برد رو با آب مقطر آبکشی کنید و باد بگیرین در مرحله بعد هم برد رو یک شبانه روز جای گرم و خشک مثل موتور خونه بذارین تا کاملا خشک بشه .

پانوشت : برد رو گربه شور نکنید با هر چیزی برد رو تمیز میکنین باید اون مایع جاری بشه و از برد چکه کنه یه پاف اسپری یا چند قطره تینر یا استون فقط کثیفی رو در سطح برد پخش میکنه
                    پانوشت 2 : دوستان اهل شمال یا جنوب ، اونجاهایی که رطوبت هوا زیاده توجه داشته باشند که شستشوی با اسپری باعث سرد شدن و عرق کردن برد میشه اسپری سریع خشک میشه ولی قطرات آب دیر خشک میشه بنابراین در چنین شرایطی برد رو بلافاصله به تغذیه وصل نکنید .

دیدگاه

من خودم ندارم تجهیزاتشو اما مغازه دوستم تست کردم مشکل نداشتم با سردرد
                      با سلام
                      ایا بورد را داخل مایع مخصوص شستشوی اظرف دستگاه انداختید و بعد دستگاه روشن کردید یا از مایع استفاده نکرده اید.لطفا توضیح دهید.?

دیدگاه

با سلام
                        ایا بورد را داخل مایع مخصوص شستشوی اظرف دستگاه انداختید و بعد دستگاه روشن کردید یا از مایع استفاده نکرده اید.لطفا توضیح دهید.?
                        برد با اون مایع شستم همینجوری خیس بود توی دستگاه گذاشتم

دیدگاه

برد با اون مایع شستم همینجوری خیس بود توی دستگاه گذاشتم
                          از دستگاه اولتراسونیکی که ما استفاده می کنیم بورد کلا در ظرف مایع مخصوص شستشو قرار می گیرد، سپس ما دستگاه را حدود 10 دقیقه روشن می کنیم، جرم از ریز ترین سوراخ های بورد کنده و به سطح مایع می آید، البته صدای اولتراسونیک را من و یکی از هم کارانم می شنود، و هر دو دچار سر درد می شویم اما یکی از همکارانم که نمی شنود او دچار سر درد نمی شود. طبق آزمایشی که روی نام برده انجام دادم مشخص شد او فرکانس بالای 10 کیلو هرتز را نمی شنود. اما من گوش راستم تا 15 کیلو سیکل و گوش چپ تا 12 کیلو سیکل را طبق تست اودیومتری اندازه گیری کردم قابلیت شنوایی دارد.

دیدگاه

از دستگاه اولتراسونیکی که ما استفاده می کنیم بورد کلا در ظرف مایع مخصوص شستشو قرار می گیرد، سپس ما دستگاه را حدود 10 دقیقه روشن می کنیم، جرم از ریز ترین سوراخ های بورد کنده و به سطح مایع می آید، البته صدای اولتراسونیک را من و یکی از هم کارانم می شنود، و هر دو دچار سر درد می شویم اما یکی از همکارانم که نمی شنود او دچار سر درد نمی شود. طبق آزمایشی که روی نام برده انجام دادم مشخص شد او فرکانس بالای 10 کیلو هرتز را نمی شنود. اما من گوش راستم تا 15 کیلو سیکل و گوش چپ تا 12 کیلو سیکل را طبق تست اودیومتری اندازه گیری کردم قابلیت شنوایی دارد.
                            منم نمیشنوم

دیدگاه

کسی از دوستان نظر دیگه ای نداره ؟؟؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X