اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل keyboard در qt

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل keyboard در qt

سلام
    من از vnc استفاده میکنم
    qt و همه چی نصبه موردی نیست
    وقتی یه فایل تکست درست میکنم توش مینویسم همه چی درسته اما وقتی تو qtcreator میرم mapping خراب میشه . A رو میزنم b میزنه هر چی میزنم یه چیز دیگه مینویسه . کیبرد هم layout اش رو us هست (همین طور که گفتم فایل تکست درسته )
    رفتم بیرون کیبرد خریدم usb وصل کردم به رزبری کار نمیکنه . وصل میکنم به لپتاپ کار میکنه اما میزنم رزبری کار نمیکنه . موس هم همیطور . از تو vnc دسترسی دارم اما کیبرد و .. که سخت افزاری وصل کار نمیکنه . کراس کمپایلم که اصلا نه سر داره نه ته .کسی این مشکل رو داره ؟ چه جوری میشه حلش کرد ؟ تصویر رو vnc باشه اما با کیبرد و موس سخت افزاری که به رزبری وصل کار کرد . میشه؟
    اشکهايي که پس از هر شکست ميريزيم همان عرقيست که براي پيروزي نريخته ايم.
    هيتلر

پاسخ : مشکل keyboard در qt

نوشته اصلی توسط S2G
    سلام
    من از vnc استفاده میکنم
    qt و همه چی نصبه موردی نیست
    وقتی یه فایل تکست درست میکنم توش مینویسم همه چی درسته اما وقتی تو qtcreator میرم mapping خراب میشه . A رو میزنم b میزنه هر چی میزنم یه چیز دیگه مینویسه . کیبرد هم layout اش رو us هست (همین طور که گفتم فایل تکست درسته )
    رفتم بیرون کیبرد خریدم usb وصل کردم به رزبری کار نمیکنه . وصل میکنم به لپتاپ کار میکنه اما میزنم رزبری کار نمیکنه . موس هم همیطور . از تو vnc دسترسی دارم اما کیبرد و .. که سخت افزاری وصل کار نمیکنه . کراس کمپایلم که اصلا نه سر داره نه ته .کسی این مشکل رو داره ؟ چه جوری میشه حلش کرد ؟ تصویر رو vnc باشه اما با کیبرد و موس سخت افزاری که به رزبری وصل کار کرد . میشه؟
    سلام
    باید realvnc رو نصب کنی
    خدا گفت : به جهنم ببریدش، او برگشت و با تعجب به خدا نگاه کرد. خدا گفت : به بهشت ببریدش. فرشتگان پرسیدند: چرا؟! خدا گفت : او هنوز به من امیدوار است...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X