اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ترکیب دو صوت....

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ترکیب دو صوت....

سلام به همه دوستان و اساتید

بچه ها من داخل قسمتی از پروژم نیاز دارم که یک صدای در حال ضبط شدن (مثل صدای حرف زدن ، صدای باران یا هر صدای دیگه...) را با یک صدایی که از قبل آماده شده (مثل یک آهنگ...) ترکیب کنم و به صورت همزمان در یک فایل ذخیره کنم

به راه اندازی ماژول ها واردم ولی اطلاعاتی در مورد صوت و نحوه ذخیره سازی آن ندارم

دوستان هر راهنمایی در مورد سخت افزار و نرم افزار دارن کمک کنن لطفا

فرمت صوت چی باشه؟

چطور ترکیب بشن؟

پردازنده مورد نیاز؟؟

ممنون از وقت با ارزشتون...

پاسخ : ترکیب دو صوت....

برای اینکار نیاز به DSP دارید و به راحتی میشه اما این کار رو با استفاده از matlab به راحتی میشه انجام داد
    ماهیان از آشوب دریا به خدا شکایت بردند،دریا آرام شد و همه ماهیان صید تور صیادان شدند.

دیدگاه

کافیه نمونه های صوت رو با هم جمع جبری کنید. در پیاده سازی باید دامنه ها نرمالیزه بشن. ضمناً قبل از جمع کردن باید نرخ نمونه برداری هر دو یکسان بشه.
      لطفاً برای انجام پروژه های دانشجویی پیام خصوصی نفرستید.
      لطفاً سؤالاتی که در انجمن قابل طرح شدن هستند پیام خصوصی نکنید.
      با تمام وجود گناه کرديم اما نه نعمتش را از ما گرفت نه گناهان ما را فاش کرد اطاعتش کنيم چه مي کند؟"دکتر شريعتي"
      اگر جايي که ايستاده ايد را نمي پسنديد، عوضش کنيد شما درخت نيستيد!! "پاسكال"
      يا به اندازه ي آرزوهايت تلاش کن يا به اندازه تلاشت آرزو کن. "شکسپير"

دیدگاه

شما به یک مدار Audio Mixer دو کانال نیاز دارید که هم به صورت آنالوگ و هم به صورت دیجیتال قابل طراحی هستند و در آنها، ضریب تقویت هر کانال به طور مجزا. قابل کنترل است.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط aliali6624
          سلام به همه دوستان و اساتید

بچه ها من داخل قسمتی از پروژم نیاز دارم که یک صدای در حال ضبط شدن (مثل صدای حرف زدن ، صدای باران یا هر صدای دیگه...) را با یک صدایی که از قبل آماده شده (مثل یک آهنگ...) ترکیب کنم و به صورت همزمان در یک فایل ذخیره کنم

به راه اندازی ماژول ها واردم ولی اطلاعاتی در مورد صوت و نحوه ذخیره سازی آن ندارم

دوستان هر راهنمایی در مورد سخت افزار و نرم افزار دارن کمک کنن لطفا

فرمت صوت چی باشه؟

چطور ترکیب بشن؟

پردازنده مورد نیاز؟؟

ممنون از وقت با ارزشتون...
          من چیز زیادی نفهمیدم...ولی اگه نمی تونی صدارو از روی رم یا یواس بی پلیر پخش کنی از یه میکسر استفاده کن....

اگه می تونی از پلیر هم در پروژه استفاده کنی میشه با نرم افزار ها این کار رو انجام داد...
          امید وارم حرفام به درد خورده باشه :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
          Proudly @real_ahmadi
          #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X