اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سابقه کار برای برقکاران

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سابقه کار برای برقکاران

سلام
    من یک برقکار ساختمان هستم همیشه به صورت خصوصی کار کرده ام و بیمه هم نبوده ام بیش از هشت سال سابقه
    کار دارم اگر بخواهم سابقه کاری برای خودم بگیرم باید چگونه اقدام کنم ؟
    در این زمینه منتطر راهنمایی دوستان هستم!

پاسخ : سابقه کار برای برقکاران

باید خودتون رو بیمه مشاغل آزاد میکردید الان کاری از دستتون برنمیاد فقط میتونید برید بیمه با یه مقداری دم اینو و اون رو دیدن نهایت نهایتش دو سالی برای خودتون به سختی سابقه بیمه بگیرید.
    رفقا مهم نیست چطوری بازی می کنید؛ اگه شروع نکنید، قطعا بازنده هستید.

دیدگاه

سلام

به قول دوستمون واسه 8 سال گذشته کاری نمیشه کرد. فردا میری شعبه بیمه تامین اجتماعی و بیمه مشاغل آزاد میشی و هر ماه حق بیمه رو خودت پرداخت میکنی. تو سال 95 ماهی 100 هزار تومنه انگار

دیدگاه

نوشته اصلی توسط pencil
        باید خودتون رو بیمه مشاغل آزاد میکردید الان کاری از دستتون برنمیاد فقط میتونید برید بیمه با یه مقداری دم اینو و اون رو دیدن نهایت نهایتش دو سالی برای خودتون به سختی سابقه بیمه بگیرید.
        سلام مجدد ببخشید ایا اتحادیه یا یک نهاد دیگر آن برگه سابقه کاری را که خودم پر کرده باشم را تائید نمی کنند؟ من فقط یک تائید نیاز دارم یا یک مهر زیر برگه!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط arshin007
          سلام مجدد ببخشید ایا اتحادیه یا یک نهاد دیگر آن برگه سابقه کاری را که خودم پر کرده باشم را تائید نمی کنند؟ من فقط یک تائید نیاز دارم یا یک مهر زیر برگه!
          اگه منظورتون اینه که از یه ارگان دیگه که اونجا سابقه دارید مدرک ببرید بعید میدونم 8 سال رو براتون اوکی کنن. شاید تا یک سال رو واستون همینجوری پولش رو بگیرن بزنن اما هشت سال رو قطعا نه
          اما یه سندیکا هست واسه کسایی که تو صنعت برق کار میکنن، آدرسشم هم تو تهران،خیابون فاطمی، خیابون سیندخت شمالی، پلاک 15 هست یه سر برید اونجا شاید بتونن یه راهی پیدا کنن (جواب سلامتون هم بدن ازتون پول میگیرن!) که من بعید میدونم بشه کار کرد.
          رفقا مهم نیست چطوری بازی می کنید؛ اگه شروع نکنید، قطعا بازنده هستید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط shahriyarh
            سلام

به قول دوستمون واسه 8 سال گذشته کاری نمیشه کرد. فردا میری شعبه بیمه تامین اجتماعی و بیمه مشاغل آزاد میشی و هر ماه حق بیمه رو خودت پرداخت میکنی. تو سال 95 ماهی 100 هزار تومنه انگار
            ایا برای برقکاران جواز خاصی هست که بگیرم؟

دیدگاه

ایا برای برقکاران جواز خاصی هست که بگیرم؟ :surprised:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X