اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نحوه برنامه نویسی شما در موارد مطرح شده در سوال چگونه است؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نحوه برنامه نویسی شما در موارد مطرح شده در سوال چگونه است؟

سلام. فرض کنید در یک برنامه ، شما دو کلید دارید، وقتی کلید اول زده میشه یکسری کارها باید انجام بشه که زمانبره مثلا یک دقیقه، حالا اگه کلید دوم زده بشه چطور کارهای مربوط به کلید دوم رو در دل برنامه کلید اول پیاده سازی میکنید؟

پاسخ : نحوه برنامه نویسی شما در موارد مطرح شده در سوال چگونه است؟

سلام
    خب به راحتی
    فکر کنم بهتره واضح تر مطرح کنی موضوع رو
    ایا ساختار کی پد ذهنتو مشغول کرده در این رابطه ؟
    یا منظورت استفاده از دو شستی معمولی؟
    باور کن منظورت اصلا واضح نیست
    من اینجور برداشت کردم
    که با زدن شستی اول برنامه به یک زیر روال رفته . و حالا میخوای از شستی دوم برای تایید یه کاری حالا هر چیز دیگه استفاده کنی
    خب منم گفتم به راحتی .. چون مشکلی پیش نمیاد ؟؟ !!

ببین هر جای نیاز به شستی دوم داری باید منتظرش باشی و برنامه متوقف میشه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mojalan
      سلام. فرض کنید در یک برنامه ، شما دو کلید دارید، وقتی کلید اول زده میشه یکسری کارها باید انجام بشه که زمانبره مثلا یک دقیقه، حالا اگه کلید دوم زده بشه چطور کارهای مربوط به کلید دوم رو در دل برنامه کلید اول پیاده سازی میکنید؟
      خوب میتونید از وقفه استفاده کنید!!!!
      و برنامه هر کدوم رو داخل flag وقفه بنویسید
      از دو چیز بسیار زیاد یاد گرفتم (1) نمونه مدارهای موجود در سایت های خارجی (2) مهندسی معکوس بردهای غیر ایرانی. به نقل از آقای مرتضی امانی
      --------------------------------------------------------
      تمام دنیا ما را تحریم کرده اند؛ حداقل خودمان همدیگر را تحریم نکنیم. به نقل از pencil
      --------------------------------------------------------
      اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است. mehran901

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mojalan
        در یک وقفه فشرده شدن کلید دوم رو تشخیص میدین، اگر کارهایی که با زدن این کلید باید انجام بشه زمان بر هست، میتونید از thread استفاده کنین. اگر هم زمان بر نیست (در حد ست کردن یک فلگ یا انتصاب داده به یک متغیر) در همون زمان وقفه انجام بدین.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X