ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 16
    2008/02/20
    939
    12

دو تا مشکل کوچک در تالار

با سلام

من به دو تا مشکل کوچک در تالار برخورد کردم بهتر دیدم با مدیران در میان بگذارم.

یکی اینکه مواقعی که یک پست رو نقل قول می کنیم اگر پست مورد نظر خودش دارای نقل قول باشه نقل قول آن هم در پست ما نمایش داده میشه. بهتره که این اتفاق نیفته یا حق انتخاب داشته باشیم.

دوم این که کاربر حق حذف پست خودش رو نداره و فقط میتونه اونو ویرایش کنه. اگه ممکنه تجدید نظر کنید.

با سپاس.
    دلا یاران سه قسمند ار بدانی
    زبانی اند و نانی اند و جانی
    به نانی نان بده از در برانش
    محبت کن به یاران زبانی
    و لیکن یار جانی را به دست آر
    به جانش جان بده تا می توانی
    2008/11/13
    109
    4

پاسخ : دو تا مشکل کوچک در تالار

:agree:یارا سخن از دل ما می گویی!باور کن این موضوع را به خاطر حال نداری تا حالا ننوشته ام ؛امّا اکنون که آمدم بنویسم ،دیدم خرم از پل گذشته!پس گفتم چه جای دوباره کاری . :job:
    این در مورد موضوع قبلی ،امّا بقیه درد دل :
    خواهشمندم اگر اینها که در پایین نوشته ام قبلاً رفع شده اند برای این حقیر بیان کنید و اگر هم رفع نشده رفع کنید. :cry2:
    خواهشمندم در مقابل بعضی از دکمه های دستوری (مانند اضافه کردن عکس،قرار دادن فایل وشبیه این ها )یک راهنما بگذارید،تا تازه واردی مثل من مجبور نشود بعد از آزمایش بفهمد که این دستور چه مراحلی دارد و چه شیوه هایی.البته این از قبلی مهمتر است:در هر انجمن یک بخش بگذارید که در آن هر که بخواهد پرسشش را بپرسد بدون اینکه نامش نوشته شود ؛شاید کسی پرسشی داشته باشد که نخواهد دیگران بفهمند او پرسیده ولی هر که پرسش را دید و پاسخ درستی داشت به او بگوید.باور کنید اطلاعات من از کامپیوتر مال عهد بوق است(یعنی قبل از 77)و در این دوران از دید همه (حتی فیلمنامه نویسان همیشه پیشتاز در تفکر های نو و...) تنها جاسوسان کامپیوتر داشتند(هر چند کامپیوتر آن زمان کارایی امروزه را نداشت)
    شکر که این سرا را دست بشر نداد
    ورنه بجز خرابی دست بشر ندارد

شکر که دست من را،دست قلم زدن نسیت
    ورنه بجز تباهی دست ترم ندارد
    2005/12/28
    تبريز
    4,230
    1,208

در مورد نق قول ها باید بگم که میتونید به صورت دستی نقل قول قبلی را حذف کنید . اگر من تنظیم کنم که نقل قول تو در تو نداشته باشیم دیگر به هیج صورت نمیشه این کار رو کرد ولی در حالت فعلی ما میتونیم به صورت دستی تغییرات لازم رو بدیم.

در مورد حذف پست متاسفانه چند نمونه وجود داشت که کاربری بعد از مدتی تمام پست های خودش رو پاک کرد و بساری از تاپیک ها بدون مفهوم باقی ماندند ما برای جلوگیری از اینچنین اتفاقاتی این کار را انجام دادیم.

درمورد راهنما نیز از لینک زیر استفاده کنید :
    http://www.eca.ir/forum2/index.php?action=help

موفق باشید
    2008/02/20
    939
    12

در مورد عدم دسترسی برای پاک کردن منو قانع کردید. اما در مورد نقل قول های تو در تو کاملا مخالفم. چون ممکنه چند نفر بخوان پست همدیگه رو نقل قول کنن. این درست نیست که یه ساختار تو در تو درست بشه. در ثانی تعداد دفعاتی که نیاز هست نقل قول تکی بکنیم بیشتر از دفعاتی هست که لازم داریم نقل قول تو در تو داشته باشیم. در صورت نیاز به تو در تو می توانیم به صورت دستی وارد عمل شویم.

در ضمن مطلب سومی هم اضافه کنم که جای نقل قول چندگانه ( multi Quote ) در این تالار خالیه.
    دلا یاران سه قسمند ار بدانی
    زبانی اند و نانی اند و جانی
    به نانی نان بده از در برانش
    محبت کن به یاران زبانی
    و لیکن یار جانی را به دست آر
    به جانش جان بده تا می توانی
    2007/12/09
    مشهد
    357
    0

سلام
    ببخشيد براي پيگيري كردن يك موضوع چكار بايد بكنيم كه اگه پاسخ جديدي داده شده با خبر بشيم
    2005/12/28
    تبريز
    4,230
    1,208

دیدن نامه های جدید ارسال شده از آخرین ورود شما
    دیدن پاسخ های جدید به ارسالهای شما
    2006/03/24
    ECA
    2,425
    242

نقل قول نوشته اصلی توسط AFSHARAN
    سلام
    ببخشيد براي پيگيري كردن يك موضوع چكار بايد بكنيم كه اگه پاسخ جديدي داده شده با خبر بشيم
    آخر تاپيك رو اگر نيگا كنين ، دكمه هست ! اگر روش كليك كنيد و فعالش كنين هر پستي كه زده بشه براي اطلاع رساني بهتون ميل زده ميشه

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

2007/12/09
    مشهد
    357
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط فرشاد اكرمي

آخر تاپيك رو اگر نيگا كنين ، دكمه هست ! اگر روش كليك كنيد و فعالش كنين هر پستي كه زده بشه براي اطلاع رساني بهتون ميل زده ميشه
    من اين كارو كردم اما توي ايميلم خبري نيست من مي خوام از طريق **دیدن پاسخ های جدید به ارسالهای شما** پيگري بكنم بدون اينكه پاسخي بدم
    يا يك لينكي شبيه همين باشه بعنوان **پيگيري پستها**
    با تشكر
    2011/01/29
    تهران
    484
    16

برای اینکه موضوع(تاپیک) اضافی ایجاد نشه بعد از چند سال این موضوع رو بالا میکشم.

آیا امکانش هست مثل این انجمن:http://www.askquran.ir/forum.php بشه نقل قول کرد؟
    نقل قول اونجا خیلی جالبه ، یه مقدار متن رو انتخاب می کنید ، بعد یه گزینه ظاهر میشه که با اون میشه نقل قول چند گانه انجام داد (خیلی خیلی آسون و در عین حال کاربردی و پیشرفته است).تو این عکس همه چیز به خوبی معلومه:

درخواست دوم:
    ""حذف تشکر""
    بعضی وقتها آدم اشتباهی تشکر می کنه (حالا یا دستش روش می خوره یا ارسال رو با یکی دیگه اشتباه می گیریه و ...)و لازمه که تشکرش پاک بشه.
    اگر می شه این دکمه رو هم اضافه کنید
    دوستان عزیزم تصمیم گرفتم تا یه مدت کمتر به تالار سر بزنم . اگر دیر جواب دادم ببخشید.
    2008/12/29
    1,795
    416

نقل قول چندگانه از امکانات فروم ساز vbاست بعید میدونم روی فروم ساز سایت قابل اجرا باشه البته وقتی شما دکمه پاسخ را میزنید چند پست آخر لیست میشه می تونید کپی پیست و نقل قول کنید

امکان حذف تشکر کار درستی نیست مشکلاتش بیشتر از مزایاش است مثل طرف .بالاخره نمیشه گفت رفتارهایی مثل زدن تشکر موقع پاسخ گرفتن و بعد از چند وقت پاک کردن تشکر ها ایجاد نمیشه .کلا خیلی رو تشکرها حساس نشید این سایت واقعا در مقایسه یک سری سایتهای پر بازدید از تشکر درست استفاده میشه .بعضی از فرومها مافیای تشکر دارندD:طرف میاد مینویسه سلام 20نفر تشکر می کنند از اون طرف کلی راهنمایی علمی می کنه 2نفر تشکر میزنند
    کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
    ولتر
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 16