نقل قول نوشته اصلی توسط hamid9100

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

سلام دوست عزیز

در مورد اینکه بخوای یه سیستم با حداقال قدرت قطعات بسازی که حداقال تصویر بده و حالا با یاد گرفتن نحوه ی ساختش بعد خوای قوی ترش کنی که اون سیستم عاملی که درست کردی رو روش اجرا کنی ایده ی خیلی خوبیه من این ایده رو درنظر داشتم و در حال ساخت یه چیزی مشابه همین هستم

دوست عزیز تقریبا میشه گفت هم سادس و کمی پیچیده با توجه به چیپ هایی که امروزه تولید میشن شما حتی میتونی یک سیستم تک چیپ تولید کنی و از شلوغی مدار و پیچیده تر شدن ان جلوگیری کنی (شمالی و جنوبی ادغام شده)که این کار بسیار ساده تر میشه و از لحاض سی پیو هم سیپیو هایی هست که قدرت مناسب و مصرف پایینی دارند مانند atomاینتل که گرافیک هم در آنها تعبیه شده.

و برای راه اندازیش شما باید یه سری پارامتر ها رو اجرا کنی (طراحی مدارو اتصالات بین چیپ و سی پی یو وi/o)که اینا قابل تغییر نیست و در مورد برنامه بایوس هم هیچ سختی وجود نداره چون که به راحتی میشه دستگاه هایی یافت کرد که از این نوع چیپ استفاده میکنند و از بایوس انها نمونه برداری کنی و تفکیک کنی ببینی دستورات به چه صورت هستش و طبق نیاز و یا اون قطعاتی که وارد مدار کردی تغییرات ایجاد کنی یا از نو بنویسی

ضمنا هر نوع قطعه ای که مد نظرت بود و گیرت نیومد بنده موجود دارم ازcpu478گرفته الی اخر(بحث هذینه یا فروش قطعات نیست)

شما با خیال راحت میتونی هرکدوم از قطعاتی با هر سری که میدونی واسه انجام کار راحت تره شروع به فعالیت کنی

آقا سلام نوکرتم
یه تلگرام بده این یاهو ریخته بهم

منتظرتم شدیدا