اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تفاوت برنامه نویسی سری ATMEGA با XMEGA

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تفاوت برنامه نویسی سری ATMEGA با XMEGA

سلام دوستان خسته نباشید
    من چند سال هست با میکرو های سری ATMEGA کار میکنم و برنامه نویسیشون رو به زبان C انجام میدم
    در حال حاضر مجبور هستم به خاطر امکانات مورد نیازم از سری XMEGA استفاده کنم
    میخواستم بدونم آیا کدهای برنامه نویسی برای XMEGA خیلی با ATMEGA متفاوت هست. منظورم اون رجیسترهای اصلی میکرو مثل رجیسترهای پورتهاش و تایمر و میدل آنالوگ به دیجیتال و ... هستند. آیا خیلی باید زمان بزارم تا به برنامه نویسی XMEGA عادت کنم ؟ ممنون میشم راهنماییم کنین

با تشکر

پاسخ : تفاوت برنامه نویسی سری ATMEGA با XMEGA

نوشته اصلی توسط alireza.s66
    سلام دوستان خسته نباشید
    من چند سال هست با میکرو های سری ATMEGA کار میکنم و برنامه نویسیشون رو به زبان C انجام میدم
    در حال حاضر مجبور هستم به خاطر امکانات مورد نیازم از سری XMEGA استفاده کنم
    میخواستم بدونم آیا کدهای برنامه نویسی برای XMEGA خیلی با ATMEGA متفاوت هست. منظورم اون رجیسترهای اصلی میکرو مثل رجیسترهای پورتهاش و تایمر و میدل آنالوگ به دیجیتال و ... هستند. آیا خیلی باید زمان بزارم تا به برنامه نویسی XMEGA عادت کنم ؟ ممنون میشم راهنماییم کنین

با تشکر
    سلام ، قطعا تفاوت در برنامه نویسی وجود داره اما با اتمل استودیو + استفاده از هدر های ارائه شده توسط اتمل مشکل آنچنانی نخواهید داشت.
    Reveng will surely come... Your hard time are ahead
    // - - - - - - - - - -
    برگه های کتاب به منزله بالهایی هستند که روح ما را به عالم نور و روشنایی پرواز میآ*دهند. فرانسوا ولتر
    // - - - - - - - - - -
    اگر برای هرچیزی به غیر از علاقه ی شدیدتان به الکترونیک تلاش کنید ، خیلی دور نخواهید رفت / خیلی هم خوب نخواهید شد.
    // - - - - - - - - - -

دیدگاه

پاسخ : تفاوت برنامه نویسی سری ATMEGA با XMEGA

:various_024::various_024:

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

منم همین مشکلو دارم میشه یکم جامعه تر توضیح بدین

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X