اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اطلاعیه : انجمن جدید مبارک!

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اطلاعیه : انجمن جدید مبارک!

با سلام خدمت تمامی کاربران عزیز

بعد از حدود 6 سال که انجمن ما بر پایه SMF بود بالاخره تونستیم این کار بزرگ رو انجام بدیم و انجمن رو به سیستم VB کانورت کنیم.
    حتما خیلی از شما دوستان با خودتون خواهید گفت که خوب اینکه کاری نداره ! ولی به دلیل مشکلات فنی و امنیتی و خیلی چیزای دیگه این تبدیل حاصل کار تلاش 2 ماهه یک تیم 3 نفره بوده که به اینجا رسیده.
    ما فقط تونستیم تو این مدت تمام اطلاعات واجب رو تبدیل کنیم و برخی موارد مثل تشکرها پریدن که با سیستم جدید و امکانات بیشتر این موارد رو پوشش خواهیم داد.

از این مدتی که نبودیم واقعا پوزش میخوام و کاش میتونستیم این مدت رو بسته نباشیم ولی این حداکثر توان ما بود و امیدوارم مورد قبولتان قرار گرفته باشه.

جا داره در این کار از اعضای تیم آقایان امیر مومنی و افشین اکرمی واقعا تشکر کنم که بی وقفه تو این مدت تلاش کردند و جور توان فنی کم بنده رو هم به دوش کشیدند.

فقط خواهشا ایرادات احتمالی رو به ما بگید ولی بعلا شکایتی از رنگ بندی و ظاهر سایت نکنید چون داریم روشون کار میکنیم و طی چند روز آینده خورد خورد این موارد رو رفع خواهیم کرد.

دو نکته مهم :
    1- لطفا پسورد های خودتون رو از طریق لینک زیر بازسازی کنید :

2- در انجمن قبلی امکان نام مستعار وجود داشت که اینجا وجود نداره شما از طریق ارسال پیغام خصوصی به بنده درخواست بدید که نام کاربریتون رو به نام مستعار قبل که در انجمن شناخته شده بودید تغییر بدم.

فیلم اموزشی استفاده از امکانات انجمن جدید

دانلود کنید.

با تشکر
    تیم ECA

پاسخ : اطلاعیه : انجمن جدید مبارک!

نوشته اصلی توسط امیرعلی بلورچیان نمایش پست ها
    با سلام خدمت تمامی کاربران عزیز

بعد از حدود 6 سال که انجمن ما بر پایه SMF بود بالاخره تونستیم این کار بزرگ رو انجام بدیم و انجمن رو به سیستم VB کانورت کنیم.
    حتما خیلی از شما دوستان با خودتون خواهید گفت که خوب اینکه کاری نداره ! ولی به دلیل مشکلات فنی و امنیتی و خیلی چیزای دیگه این تبدیل حاصل کار تلاش 2 ماهه یک تیم 3 نفره بوده که به اینجا رسیده.
    ما فقط تونستیم تو این مدت تمام اطلاعات واجب رو تبدیل کنیم و برخی موارد مثل تشکرها پریدن که با سیستم جدید و امکانات بیشتر این موارد رو پوشش خواهیم داد.

از این مدتی که نبودیم واقعا پوزش میخوام و کاش میتونستیم این مدت رو بسته نباشیم ولی این حداکثر توان ما بود و امیدوارم مورد قبولتان قرار گرفته باشه.

جا داره در این کار از اعضای تیم آقایان امیر مومنی و افشین اکرمی واقعا تشکر کنم که بی وقفه تو این مدت تلاش کردند و جور توان فنی کم بنده رو هم به دوش کشیدند.

فقط خواهشا ایرادات احتمالی رو به ما بگید ولی بعلا شکایتی از رنگ بندی و ظاهر سایت نکنید چون داریم روشون کار میکنیم و طی چند روز آینده خورد خورد این موارد رو رفع خواهیم کرد.

دو نکته مهم :
    1- لطفا پسورد های خودتون رو از طریق لینک زیر بازسازی کنید :

2- در انجمن قبلی امکان نام مستعار وجود داشت که اینجا وجود نداره شما از طریق ارسال پیغام خصوصی به بنده درخواست بدید که نام کاربریتون رو به نام مستعار قبل که در انجمن شناخته شده بودید تغییر بدم.

با تشکر
    تیم ECA
    سلام..ایول آقای بلورچیان...مرسی از زحماتی که می کشی واسه سایت....موفق باشی....
    Proudly @real_ahmadi
    #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

واقعا از زحمات شما متشکریم!
      تلاش بی وقفه شما با وجود سنگ اندازی های بدخواهانی (که سعی در حمله های سایبری داشتن) ستودنی بود. البته مثال عینی "عدو شود سبب خیر گر خدا خواهد" شد. مطمئناً امنیت و امکانات جدید فروم کمک شایان توجهی برای هدف eca که اعتلای سطح دانش برق و الکترونیک کشور هست، خواهد کرد.
      می اندیشم، پس هستم!!!

دیدگاه

خب الان تکلیف اون رتبه های علمیی که بچه ها توی انجمن قبلی گرفته بودن چی میشه ؟
        یا مثلا نمیشه صفحات انجمن توی تب های مخلف باز کرد
        ولی ظاهرا خیلی خوبه منتهی یکم زمانبره تا مثل قبلی بدستمون بیاد
        و بهتره کاراکتر هایی که بچه ها به عنوان شکلک میگذاشتن هم درست بشه چون الان فقط کاراکتر ها نمایش داده میشه
        http://s6.uplod.ir/i/00674/9cm41hm4inx0.jpg

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ghost77 نمایش پست ها
          خب الان تکلیف اون رتبه های علمیی که بچه ها توی انجمن قبلی گرفته بودن چی میشه ؟
          یا مثلا نمیشه صفحات انجمن توی تب های مخلف باز کرد
          ولی ظاهرا خیلی خوبه منتهی یکم زمانبره تا مثل قبلی بدستمون بیاد
          و بهتره کاراکتر هایی که بچه ها به عنوان شکلک میگذاشتن هم درست بشه چون الان فقط کاراکتر ها نمایش داده میشه
          منظورتون از تب های مختلف چیه اگه مشکلی هست واضحتر بیان کنید رسیدگی بشه شکلک ها هم بزودی اوکی مشه اوتار هم میتونید دوباره اپلود کنید امضا هم برای کاربران عضو غیر فعال میباشد چون اکثر دوستان امضا رو با تبلیغات اشتباه گرفتن هر موردی بود تو این تاپیک بگید یکی یکی فقط واضح بیان بفرمایید تا حل شه سپاس که با مایید

دیدگاه

هم رتبه بندی ها درست خواهد شد هم شکلک ها
            فقط 1-2 روز فرصت بدید ما خستگیمون رفع بشه تا باز ایرادها رو حل کنیم.

دیدگاه

سلام اقای بلورچیان خدا قوت و خسته نباشین و تشکر از زحمات شما فقط اگه بتونین گرافیک قبلی انجمن بهش برگردونین خیلی خوب میشه چون شکل قبلی انجمن خیلی ساده بود و کارکردن باهاش راحت بود بازم تشکر میکنم
              سقراط : دانش من بدانجایی رسید که فهمیدم هیچ نمیدانم.

دیدگاه

سلام
                خیلی عالیه واقعا تبریک میگم، خسته نباشید.
                این انجمن خیلی بهتر از smf هست
                اگر امکان داشت هم یکی دو قالب بصورت انتخابی برای کاربرها بزارید.
                یک مشکل وجود داره، اینکه امکان ویرایش پستهای قبلیمون وجود نداره (پستهایی که از انجمن قبلی انتقال دادید).
                جدیدترین ویرایش توسط hamidelectroniic; ۱۵:۳۶ ۱۳۹۵/۰۳/۰۴.

دیدگاه

چه خوجمل چه خوجمل شده اینجا :d
                  مبارکه و تبریک

دیدگاه

مبارک باشه. همگی خسته نباشید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Raptor-Cntoz نمایش پست ها
                      شکلک ها هم بزودی اوکی مشه اوتار هم میتونید دوباره اپلود کنید امضا هم برای کاربران عضو غیر فعال میباشد چون اکثر دوستان امضا رو با تبلیغات اشتباه گرفتن هر موردی بود تو این تاپیک بگید یکی یکی فقط واضح بیان بفرمایید تا حل شه سپاس که با مایید
                      شکلک های تلگرام رو بزارین خیلی خوبه - شکلک های قبلی و متحرک اصلا جالب نبود و احساس رو خوب نمی رسوند - بنظر من که شکلک های متحرک بهتره نباشن

امضا رو چرا از کار انداختین - جمله های جالبی می نوشتن
                      If the wind will not serve, take to the oars

دیدگاه

غالب انجمن خیلی خشکه
                        امکانش هست یه خورده ازین خشکی دربیاد
                        مثلا سایت ترفندستان رو ببینین
                        رنگ و لعابش بهتره

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Raptor-Cntoz نمایش پست ها
                          منظورتون از تب های مختلف چیه اگه مشکلی هست واضحتر بیان کنید رسیدگی بشه شکلک ها هم بزودی اوکی مشه اوتار هم میتونید دوباره اپلود کنید امضا هم برای کاربران عضو غیر فعال میباشد چون اکثر دوستان امضا رو با تبلیغات اشتباه گرفتن هر موردی بود تو این تاپیک بگید یکی یکی فقط واضح بیان بفرمایید تا حل شه سپاس که با مایید
                          من روی موضوعات انجمن 6-7 موضوع رو توی تب های جدید باز کردم اما همه تب های جدید جایی این که اون مطلبی که بنده داخلش باز کرده بودم داخلش باشه صفحه اصلی فروم باز شده بود الان هم تست کردم همینجوریه
                          http://s6.uplod.ir/i/00674/9cm41hm4inx0.jpg

دیدگاه

نوشته اصلی توسط vahid_22002 نمایش پست ها
                            غالب انجمن خیلی خشکه
                            امکانش هست یه خورده ازین خشکی دربیاد
                            مثلا سایت ترفندستان رو ببینین
                            رنگ و لعابش بهتره
                            دوست عزیز قالب دارای طرح رنگ های مختلف میباشد اگه این رنگ با مزاج شما نمیسازه رنگشو از تنظیمات هدر سمت چپ یه چشمک زن هست بغل اون یه ایکن تنظیمات قالب هست بزن و رنگشو عوض کن همینطور هم میتونید قالب رو از زیر انجمن به دیفالت تغییر بدید و با قالب دیفالت کار کنید

نوشته اصلی توسط ghost77 نمایش پست ها
                            من روی موضوعات انجمن 6-7 موضوع رو توی تب های جدید باز کردم اما همه تب های جدید جایی این که اون مطلبی که بنده داخلش باز کرده بودم داخلش باشه صفحه اصلی فروم باز شده بود الان هم تست کردم همینجوریه
                            دوست عزیز مورد شما هم تست شد موردی مشکلی نیست شما کش مروگرتو پاک کن دوباره تست بزن

دیدگاه

سلام ، شونصد تا سوال داشتم که مبهم مونده بود برام ، خوب شد راه افتاد ، آخیییییش....
                              راستی شکلک ها کوشن ؟؟؟
                              سخته ها توی یه محیط جدید وارد بشی ، دلم برای eca قبلی تنگ میشه ....
                              آرزوی سرافرازی برای ایران عزیز . . .

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X