اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راهنمایی برای وصل کردن 2 ترانسفورماتور به هم!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راهنمایی برای وصل کردن 2 ترانسفورماتور به هم!

سلام.
    من میخوام یک ترانسفورماتور با خروجی 1200 ولت رو وصل کنم به ترانسفورماتور دستساز های ولتاژ (برای شوکر)یعنی T1 رو به T2

فقط میدونم که با چندتا دیود و خازن میشه اما مدارشو ندارم.منظور من قسمت دوم این عکسه.Voltage Multiplier
    ممنون میشم از اساتید کمکم کنن.
    من همه قطعاتشو فراهم کردم

جدیدترین ویرایش توسط saied77; ۲۱:۴۰ ۱۳۹۵/۰۳/۱۹.

پاسخ : راهنمایی برای وصل کردن 2 ترانسفورماتور به هم!

خیلی جالبه هیچکس نمیدونه راهه حل این سوال رو.واقعا دمه خارجیا گرم که جواب همه چی و دارن....

دیدگاه

پاسخ : به پاتون میوفتم.خواهش میکنم یکی شماتیک این مدارو بزاره

نوشته اصلی توسط saied77 نمایش پست ها
      سلام.
      من میخوام یک ترانسفورماتور با خروجی 1200 ولت رو وصل کنم به ترانسفورماتور دستساز های ولتاژ (برای شوکر)یعنی T1 رو به T2

فقط میدونم که با چندتا دیود و خازن میشه اما مدارشو ندارم.منظور من قسمت دوم این عکسه.Voltage Multiplier
      ممنون میشم از اساتید کمکم کنن.
      من همه قطعاتشو فراهم کردم

با سلام :
      1- شما زمانی می توانید 2 ترانسفورمر را بصورت موازی به هم وصل کنید که اولا ولتاژ خروجی 2 ترانس دقیقا از نظر ولتاز یک سان باشد.
      2- دو سر سیم های 2 ترانس باید با هم هم فاز باشند. یعنی فاز به فاز و نول به نول. در غیر این صورت موجب آسیب رسیدن به هر دو ترانس می شود.
      علم را در آزمایشگاه باید یاد گرفت نه در دانشگاه
      نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است. (ادیسون)

دیدگاه

سرچ کن ، یک تاپیک هست که کاملا توضیح داده اسم تاپیک " آموزش صفر تا صد شوکر "

دیدگاه

آقا سعید نمیخوام نا امیدتون کنم...ولی بهتره این شوکر رو بیخیال شین..آقای علی تحیری راهشو گفتن ولی خب بالاخره بازی کردن با 1200 ولت واقعا کار خطرناکیه...ممکنه عواقب بدی داشته باشه...باز خود دانید...موفق باشید...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X