اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ایرادات و نواقص احتمالی انجمن جدید را اعلام فرمایید

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ایرادات و نواقص احتمالی انجمن جدید را اعلام فرمایید

با سلام
    روند ایراد یابی و اشکال زدایی انجمن جدید شروع شده و امکاناتی نیز در حال اضافه شدن هستند.

این تاپیک ایجاد شده تا دوستان عزیز با صبوری و یک به یک ایرادات یا نواقص انجمن رو عنوان کنند تا ما به رفع آنها بپردازیم.
    خواهشمند است از تکرار مکررات و همچنین از بیان سوالات در مورد کارکرد انجمن خودداری کنید. اول تاپیک را از اول مطالعه کنید و اگر پیشنهاد یا خطای مشاهده شده قبلا مطرح نشده بود اینجا بیان نمایید.

متشکرم

پاسخ : ایرادات و نواقص احتمالی انجمن جدید را اعلام فرمایید

با سلام و تشکر
    اقای بلورچیان؛فک کنم بزرگترین مشکل حال حاضر اینه که نتایجی که تو سرچ گوگل از این سایت میاد،نمیاد
    و این ینی افت بازدید
    ینی مثلا تو گوگل سرچ میکنم اینورتر
    بعد کلیک میکنم رو تاپیک اینورتر سینوسی خالص
    ولی تاپیک اینورتر سینوسی خالص نمیاد
    بجاش صفحه اصلی میاد!

ممنون که تاریخ هارو شمسی کردین
    ولی احساس میکنم تاریخ و ساعت انجمن به هم ریخته!
    جدیدترین ویرایش توسط سیدعلی.م; ۱۰:۱۳ ۱۳۹۵/۰۳/۱۰.
    ................Fx7SAM................

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Nima200 نمایش پست ها
      با سلام و تشکر
      اقای بلورچیان؛فک کنم بزرگترین مشکل حال حاضر اینه که نتایجی که تو سرچ گوگل از این سایت میاد،نمیاد
      و این ینی افت بازدید
      ینی مثلا تو گوگل سرچ میکنم اینورتر
      بعد کلیک میکنم رو تاپیک اینورتر سینوسی خالص
      ولی تاپیک اینورتر سینوسی خالص نمیاد
      بجاش صفحه اصلی میاد!
      نیما جان چاره ای نداشتیم.
      با تغییر کلی انجمن ما کل گوگل ایندکسمون رو از دست دادیم و این خیلی بده ولی چاره نبود. برای یک تغییر بزرگ باید بهایی میپرداختیم
      تا 1 ماه آینده تا حدی خوب میشه این موضوع و تا 2 ماه آینده تقریبا به کل حل میشه

دیدگاه

دوتا گزینه مد نظر من هست :
        1- گزینه ادغام دوپست پشت سر هم
        2- یه امکان فراهم بشه که موقعی که روی لینک های انجمن قدیمی میزنی پست یا تاپیک متناظر رو توی انجمن جدید باز کنه (یه اسکریپست برای جایگزین کردن لینک های انجمن قبلی با جدید)

دیدگاه

اگه ممکنه کاری کنید که توی حالت پیش فرض ادیتور پیشرفته برای کاربران فعال بشه.
          3 روز اولی که من توی انجمن جدید اومدم وقتی میخواستم یه پست بزارم فقط میتونستم متن بنویسم . گزینه ای برای عکس و لینک نداشت تا یکی از بچه ها گفت باید کجا برم.
          رنگ بندی سایت هم به نظر من جالب نیست توی انجمن قبل خیلی خیلی بهتر بود
          چند بار هم عکس شخصی گزاشتم ولی نیومد .

دیدگاه

دوستانی که مشکل کار با انجمن رو دارن این فیلم رو ببینن

دانلود کنید.

در مورد اپلود کردن اواتار دوستانی که میگن نمیتونن اواتار اپلود کنن تو پست های قبلی هم گفتم کافیه یک بار تیک از اواتار استفاده نمیکنم رو بزنن بعد ذخیره کنن بعدش میبینن که یه دکمه Browse اضافه میشه و میتونن از سیستمشون اواتار اپلود کنن

دیدگاه

نوشته اصلی توسط اشکان غفارزاده نمایش پست ها
              دوتا گزینه مد نظر من هست :
              1- گزینه ادغام دوپست پشت سر هم
              2- یه امکان فراهم بشه که موقعی که روی لینک های انجمن قدیمی میزنی پست یا تاپیک متناظر رو توی انجمن جدید باز کنه (یه اسکریپست برای جایگزین کردن لینک های انجمن قبلی با جدید)
              امکان ادغام برای شما فعال هست!
              مورد 2 رو روش کار میکنیم
              یکم زمانبر هست اگر حل بشه اجرا میکنیم

دیدگاه

اگر مثل بسیاری از انجمنهای vbوقتی یک نفر پست ما را نقل قول می کنه یا در موضوعی مشترک میشویم در صورت پست جدید در اون موضوع بهمون اطلاع میده (نه از طریق ایمیل در محیط خود vbمثل وقتی پیغام خصوصی داریم)خیلی خوب بود اگر هم باید قسمتی در کنترل پنل فعال کنیم لطفا آموزش داده بشه در سایر انجمنها که من عضوم خودش به صورت پیشفرض فعال بود مثل نو اندیشان یا پرشین تولز و.....

در همین تاپیک الان من اشتراک دارم اما پست جدید میاد اطلاع نمیده
                کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
                ولتر

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohamad-h نمایش پست ها
                  اگر مثل بسیاری از انجمنهای vbوقتی یک نفر پست ما را نقل قول می کنه یا در موضوعی مشترک میشویم در صورت پست جدید در اون موضوع بهمون اطلاع میده (نه از طریق ایمیل در محیط خود vbمثل وقتی پیغام خصوصی داریم)خیلی خوب بود اگر هم باید قسمتی در کنترل پنل فعال کنیم لطفا آموزش داده بشه در سایر انجمنها که من عضوم خودش به صورت پیشفرض فعال بود مثل نو اندیشان یا پرشین تولز و.....

در همین تاپیک الان من اشتراک دارم اما پست جدید میاد اطلاع نمیده
                  اینجا هم این امکان هست شما فیلم اموزشی که تو پست قبل ضمیمه کردم دانلود کن نگاه کن یاد میگیری

دیدگاه

متاسفانه نسخه موبایلی انجمن روی گوگل کروم عملا غیر قابل استفاده است
                    1. آگهی های متناسب با اندازه صفحه تغییر نمیکنند
                    2. توی صفحه کلی مطالب غیر ضروری هست که متاسفانه امکان تنظیم و غیر فال کردنشان نیست
                    و خیلی مشگلات دیگر

اگر امکانش باشد که از برنامه هایی شبیه به Tapatalk استفاده کنید و اگهی ها هم بصورت پست انجمن دیده شوند عالی میشود

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Glimpser نمایش پست ها
                      متاسفانه نسخه موبایلی انجمن روی گوگل کروم عملا غیر قابل استفاده است
                      1. آگهی های متناسب با اندازه صفحه تغییر نمیکنند
                      2. توی صفحه کلی مطالب غیر ضروری هست که متاسفانه امکان تنظیم و غیر فال کردنشان نیست
                      و خیلی مشگلات دیگر

اگر امکانش باشد که از برنامه هایی شبیه به Tapatalk استفاده کنید و اگهی ها هم بصورت پست انجمن دیده شوند عالی میشود
                      1- برای من که خیلی هم خوب تغییر میکنه
                      2- منظورتون کدوم مطالب غیر ضروری هست؟؟؟
                      در ضمن آگهی جتما باید بصورت بنر باشه وگرنه نمیشه بهش گفت آگهی!!!!!

دیدگاه

نسخه موبایلی حرف نداره !
                        فقط باید با سایزبندی جدید تعریف کنیم که تو نسخه موبایلی بهتر دیده بشه.
                        تاپاتالک هم به زودی فعال میکنیم

دیدگاه

در صورت امکان بالای سایت بجای لوگوی بولتین لوگوی ECA جایگزین بشه
                          منظورم برای قالب دیفالت هس
                          مثل :
                          جدیدترین ویرایش توسط اشکان غفارزاده; ۱۳:۲۸ ۱۳۹۵/۰۳/۱۰.

دیدگاه

بزودی رو قالب دیفالت کار میشه ولی نظر شخصی من اینکه باید بفکر یه قالب اختصاصی باشیم که کاربر پسند باشه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Raptor-Cntoz نمایش پست ها
                              اینجا هم این امکان هست شما فیلم اموزشی که تو پست قبل ضمیمه کردم دانلود کن نگاه کن یاد میگیری
                              فیلم را دانلود کردم اما تو لپ تاپ اینقدر فونت ریزه و فینگلیشه که خیلی سخت خوانده میشه برای همین گذاشتم یک موقع تو کامپیوتر ببینم شاید بهتر بشه .حالت نقل قول را تو تنظیمات پیدا کردم و فعالش کردم اما در مورد اشتراک موضوع فعلا چیزی پیدا نکردم جز ارسال ایمیل حالا بعدا سر فرصت اونم اگر باشه پیدا و فعالش میکنم

اما پیشنهاد اکید دارم به صورت پیش فرض پیغام برای نقل قولها فعال بشه قطعا بیشتر کاربرا نه این فیلم را دانلود می کنند نه این امکان را فعال می کنند و یکی از بهترین امکانات vbبرای انجمنهای علمی مثل اینجا نسبت به انجمن قبلی بدون استفاده می مونه
                              کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
                              ولتر

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X