ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 17

موضوع: ال ای دی uv led

2016/05/30
    12
    11

Question ال ای دی uv led

سلام دوستان
    متاسفانه بعد از آپدیت انجمن چون پسووردمیل قبلیمو گم کرده بودم اکانت قبلیم پرید . بگذریم.
    کسی از دوستان جایی برای خرید LED VU سراغ داره؟ میخوام یه دستگاه کوچیک مهرسازی باهاش بسازم.
    2012/05/13
    Planet Earth
    857
    358

پاسخ : ال ای دی uv led

سلام اکثر الکترونیکی ها دارند فقط طول موجش مهمه که 18 و 24 داره من از 18 برای اکواریوم استفاده کردم... یک دراور led کوچیک هم باهاش بخرید که دیگه منبع تغذیه و ... نخواهید قیمتش 5 تومنه
    2014/10/05
    1,540
    1,079

نقل قول نوشته اصلی توسط EJamali

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

سلام دوستان
    متاسفانه بعد از آپدیت انجمن چون پسووردمیل قبلیمو گم کرده بودم اکانت قبلیم پرید . بگذریم.
    کسی از دوستان جایی برای خرید LED VU سراغ داره؟ میخوام یه دستگاه کوچیک مهرسازی باهاش بسازم.
    با سلام و درود
    نقش اشعه فرابنفش در ساخت مهر چیست؟
    2016/05/30
    12
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط فکر

با سلام و درود
    نقش اشعه فرابنفش در ساخت مهر چیست؟
    این نور رو به ژلاتین میتابونن البته از روی یه فیلتر نگاتیو که باعث سفت شدن جاهایی میشه که ازش نور رد میشه و بعد ژلاتین رو میشورن که طرح شما روی ژلاتین باقی میمونه
    2014/10/05
    1,540
    1,079

این نور رو به ژلاتین میتابونن البته از روی یه فیلتر نگاتیو که باعث سفت شدن جاهایی میشه که ازش نور رد میشه و بعد ژلاتین رو میشورن که طرح شما روی ژلاتین باقی میمونه
    ممنون
    این ماده به چه طول موجی از نور فرابنفش حساس است؟
    بخشی که نور به آن خورده سفت می شود و یا بخشی که با نور برخورد نداشته است؟
    2016/05/30
    12
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط amin20107

سلام اکثر الکترونیکی ها دارند فقط طول موجش مهمه که 18 و 24 داره من از 18 برای اکواریوم استفاده کردم... یک دراور led کوچیک هم باهاش بخرید که دیگه منبع تغذیه و ... نخواهید قیمتش 5 تومنه
    ممنون از پاسختون. منظور از 18 و 24 چیه چون طول موج UVA حدود 315 تا 400 نانو متره و فکر کنم همین طول موج برای ژلاتین مناسبه.
    ضمنا اگه فروشگاه اینترنتی کسی سراغ داشته باشه دیگه بهتره که بدون مراجعه به مغازه های مختلف بشه تهیه کرد. چون حوصله 10 بار توضیح دادن به 10 تا فروشنده کنجکاو رو ندارم

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

نقل قول نوشته اصلی توسط فکر

ممنون
    این ماده به چه طول موجی از نور فرابنفش حساس است؟
    بخشی که نور به آن خورده سفت می شود و یا بخشی که با نور برخورد نداشته است؟
    بخشی که نور بهش خورده سفت میشه. فکر میکنم البته مطمئن نیستم ولی باید uva باشه که تو پست قبلیم نوشتم
    2014/10/05
    1,540
    1,079

ممنون از پاسختون. منظور از 18 و 24 چیه چون طول موج UVA حدود 315 تا 400 نانو متره و فکر کنم همین طول موج برای ژلاتین مناسبه.
    ضمنا اگه فروشگاه اینترنتی کسی سراغ داشته باشه دیگه بهتره که بدون مراجعه به مغازه های مختلف بشه تهیه کرد. چون حوصله 10 بار توضیح دادن به 10 تا فروشنده کنجکاو رو ندارم

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

بخشی که نور بهش خورده سفت میشه. فکر میکنم البته مطمئن نیستم ولی باید uva باشه که تو پست قبلیم نوشتم
    دقت داشته باشید که استفاده نادرست از این نور می تواند به شدت برای بدن و چشم ضرر داشته باشد و آسیب های جبران ناپذیری به بار بیاورد پس حتماً نکات ایمنی را در نظر داشته باشید.

این هم 2 نمونه:

2013/09/21
    تهران
    988
    624

دوست گرامی
    خیلی بعید به نظر میرسد تشعشع ماوراء بنفش led توان لازم برای تغییر شیمیایی در ژلاتین را داشته باشد مثلا این کار برای اسپری پوزیتیو 20 حتی با زمان نوردهی چند هفته ای نیز امکان ندارد ( در مقابل یک دقیقه نور آفتاب )
    2016/05/30
    12
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط emitor

دوست گرامی
    خیلی بعید به نظر میرسد تشعشع ماوراء بنفش led توان لازم برای تغییر شیمیایی در ژلاتین را داشته باشد مثلا این کار برای اسپری پوزیتیو 20 حتی با زمان نوردهی چند هفته ای نیز امکان ندارد ( در مقابل یک دقیقه نور آفتاب )
    به نظرتون لامپ چطور میتونه توان لازم رو داشته باشه. چون همه دستگاهای مهرسازی لامپ uv که شبیه مهتابی کوچیک هست توشون دارن
    2014/10/05
    1,540
    1,079

به نظرتون لامپ چطور میتونه توان لازم رو داشته باشه. چون همه دستگاهای مهرسازی لامپ uv که شبیه مهتابی کوچیک هست توشون دارن
    شما باید ببینید چه میزان فرابنفش نیاز دارید زیرا حتی لامپ کم مصرف نیز میزانی پرتو فرابنفش از خود ساطع می کند.
    به نظر من با آزمون و خطا این کار را انجام دهید یعنی ماده اولیه مهر را زیر نور لامپ کم مصرف از فاصله نزدیک قرار دهید و ببینید چه اتفاقی می افتد.
    شاید حتی به دیود نوری ساطع کننده فرابنفش نیازی نداشته باشید.
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 17

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)