اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ال ای دی uv led

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ال ای دی uv led

سلام دوستان
    متاسفانه بعد از آپدیت انجمن چون پسووردمیل قبلیمو گم کرده بودم اکانت قبلیم پرید . بگذریم.
    کسی از دوستان جایی برای خرید LED VU سراغ داره؟ میخوام یه دستگاه کوچیک مهرسازی باهاش بسازم.

پاسخ : ال ای دی uv led

سلام اکثر الکترونیکی ها دارند فقط طول موجش مهمه که 18 و 24 داره من از 18 برای اکواریوم استفاده کردم... یک دراور led کوچیک هم باهاش بخرید که دیگه منبع تغذیه و ... نخواهید قیمتش 5 تومنه
    گویند سنگ لعل شود در مقام صبر اری شود ولی به خون جگر شود
    همیشه آخر همه چیز خوبه، اگر هم هنوز خوب نشده پس هنوز آخرش نشده(چارلی چاپلین)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط EJamali نمایش پست ها
      سلام دوستان
      متاسفانه بعد از آپدیت انجمن چون پسووردمیل قبلیمو گم کرده بودم اکانت قبلیم پرید . بگذریم.
      کسی از دوستان جایی برای خرید LED VU سراغ داره؟ میخوام یه دستگاه کوچیک مهرسازی باهاش بسازم.
      با سلام و درود
      نقش اشعه فرابنفش در ساخت مهر چیست؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط فکر نمایش پست ها
        با سلام و درود
        نقش اشعه فرابنفش در ساخت مهر چیست؟
        این نور رو به ژلاتین میتابونن البته از روی یه فیلتر نگاتیو که باعث سفت شدن جاهایی میشه که ازش نور رد میشه و بعد ژلاتین رو میشورن که طرح شما روی ژلاتین باقی میمونه

دیدگاه

این نور رو به ژلاتین میتابونن البته از روی یه فیلتر نگاتیو که باعث سفت شدن جاهایی میشه که ازش نور رد میشه و بعد ژلاتین رو میشورن که طرح شما روی ژلاتین باقی میمونه
          ممنون
          این ماده به چه طول موجی از نور فرابنفش حساس است؟
          بخشی که نور به آن خورده سفت می شود و یا بخشی که با نور برخورد نداشته است؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط amin20107 نمایش پست ها
            سلام اکثر الکترونیکی ها دارند فقط طول موجش مهمه که 18 و 24 داره من از 18 برای اکواریوم استفاده کردم... یک دراور led کوچیک هم باهاش بخرید که دیگه منبع تغذیه و ... نخواهید قیمتش 5 تومنه
            ممنون از پاسختون. منظور از 18 و 24 چیه چون طول موج UVA حدود 315 تا 400 نانو متره و فکر کنم همین طول موج برای ژلاتین مناسبه.
            ضمنا اگه فروشگاه اینترنتی کسی سراغ داشته باشه دیگه بهتره که بدون مراجعه به مغازه های مختلف بشه تهیه کرد. چون حوصله 10 بار توضیح دادن به 10 تا فروشنده کنجکاو رو ندارم

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

نوشته اصلی توسط فکر نمایش پست ها
            ممنون
            این ماده به چه طول موجی از نور فرابنفش حساس است؟
            بخشی که نور به آن خورده سفت می شود و یا بخشی که با نور برخورد نداشته است؟
            بخشی که نور بهش خورده سفت میشه. فکر میکنم البته مطمئن نیستم ولی باید uva باشه که تو پست قبلیم نوشتم

دیدگاه

ممنون از پاسختون. منظور از 18 و 24 چیه چون طول موج UVA حدود 315 تا 400 نانو متره و فکر کنم همین طول موج برای ژلاتین مناسبه.
              ضمنا اگه فروشگاه اینترنتی کسی سراغ داشته باشه دیگه بهتره که بدون مراجعه به مغازه های مختلف بشه تهیه کرد. چون حوصله 10 بار توضیح دادن به 10 تا فروشنده کنجکاو رو ندارم

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

بخشی که نور بهش خورده سفت میشه. فکر میکنم البته مطمئن نیستم ولی باید uva باشه که تو پست قبلیم نوشتم
              دقت داشته باشید که استفاده نادرست از این نور می تواند به شدت برای بدن و چشم ضرر داشته باشد و آسیب های جبران ناپذیری به بار بیاورد پس حتماً نکات ایمنی را در نظر داشته باشید.

این هم 2 نمونه:

ال ای دی ماورای بنفش 5 میلی متر

ال ای دی 10 وات ماورای بنفش UV

دیدگاه

دوست گرامی
                خیلی بعید به نظر میرسد تشعشع ماوراء بنفش led توان لازم برای تغییر شیمیایی در ژلاتین را داشته باشد مثلا این کار برای اسپری پوزیتیو 20 حتی با زمان نوردهی چند هفته ای نیز امکان ندارد ( در مقابل یک دقیقه نور آفتاب )
                پاره ای از رویکردهای دفاعی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط emitor نمایش پست ها
                  دوست گرامی
                  خیلی بعید به نظر میرسد تشعشع ماوراء بنفش led توان لازم برای تغییر شیمیایی در ژلاتین را داشته باشد مثلا این کار برای اسپری پوزیتیو 20 حتی با زمان نوردهی چند هفته ای نیز امکان ندارد ( در مقابل یک دقیقه نور آفتاب )
                  به نظرتون لامپ چطور میتونه توان لازم رو داشته باشه. چون همه دستگاهای مهرسازی لامپ uv که شبیه مهتابی کوچیک هست توشون دارن

دیدگاه

به نظرتون لامپ چطور میتونه توان لازم رو داشته باشه. چون همه دستگاهای مهرسازی لامپ uv که شبیه مهتابی کوچیک هست توشون دارن
                    شما باید ببینید چه میزان فرابنفش نیاز دارید زیرا حتی لامپ کم مصرف نیز میزانی پرتو فرابنفش از خود ساطع می کند.
                    به نظر من با آزمون و خطا این کار را انجام دهید یعنی ماده اولیه مهر را زیر نور لامپ کم مصرف از فاصله نزدیک قرار دهید و ببینید چه اتفاقی می افتد.
                    شاید حتی به دیود نوری ساطع کننده فرابنفش نیازی نداشته باشید.

دیدگاه

باید از یه لامپ توان بالای جیوه استفاده کنی که نیازبه تریگر برا روشن شدن داره و البته نور یو وی خطر ناک هست غیر قابل دیدن هست و از طرفی میتونه باعث سر درد خشکی پوست و حتی سرطان بشه
                      مواد فتو ریزست هر کدوم یه بازه شدت و فرکانس دارند که طی اون بازه شدتی و فراکنس مورد نظر ساختار مایعشون به خاطر بر هم کنش با فوتون مناسب حالت جامد به خودش میگیره و بقیه قسمت های نور ندیده شسته میشه

دیدگاه

سلام من امتحان کردم با led زیاد خوب جواب نمیده کارتو خراب میکنه ، همون مدل مهتابی توی 15 دقیقه بهترین کیفیت رو میده. سراغش نرو. درجه دوم برو سراغ مهتابی های تست اسکناس

دیدگاه

نوشته اصلی توسط axiom2600 نمایش پست ها
                          سلام من امتحان کردم با led زیاد خوب جواب نمیده کارتو خراب میکنه ، همون مدل مهتابی توی 15 دقیقه بهترین کیفیت رو میده. سراغش نرو. درجه دوم برو سراغ مهتابی های تست اسکناس
                          لامپ یو وی از کجا میتونم بگیرم یا لامپای تست اسکناس؟ خوب جواب میده؟ فروشگاه اینترنتی برا خرید سراغ دارید؟
                          با چند ولت و چجوری راه اندازی میشن؟

دیدگاه

فقط یک بار در مغازه مهر سازی ها لامپ مهتابی رو ببین می فروشند یا نه اگه لامپ فیلیپس داشت خیلی خوبه عکس یک خانم روشه اگه ندادند اصلاً منت نکش و توضیح نده ، سرت رو بنداز پایین برو فروشگاه لوازم اداری ، بگو برای تست اسکناس می خواهم . لامپ مهتابیش حدود 15 سانتی هسته و به راحتی می تونید با یک بالاست لامپ کم مصرف اونو روشن کنید. دو تاش زیاد هم هست .
                            راستی حواستون باشه که اطلاعات مهر سازی ممکنه استفاده نابجا ازش بشه. خواهشمند است به هیچ وجه اطلاعات در انجمن ندهید. باتشکر

دیدگاه

نوشته اصلی توسط axiom2600 نمایش پست ها
                              فقط یک بار در مغازه مهر سازی ها لامپ مهتابی رو ببین می فروشند یا نه اگه لامپ فیلیپس داشت خیلی خوبه عکس یک خانم روشه اگه ندادند اصلاً منت نکش و توضیح نده ، سرت رو بنداز پایین برو فروشگاه لوازم اداری ، بگو برای تست اسکناس می خواهم . لامپ مهتابیش حدود 15 سانتی هسته و به راحتی می تونید با یک بالاست لامپ کم مصرف اونو روشن کنید. دو تاش زیاد هم هست .
                              راستی حواستون باشه که اطلاعات مهر سازی ممکنه استفاده نابجا ازش بشه. خواهشمند است به هیچ وجه اطلاعات در انجمن ندهید. باتشکر
                              سلام دوست عزیز به نظرتون اینا جوابگو هستن؟
                              http://www.edarikala.com/products/view/id:1389/a:ProTech_UV_Lamp
                              چجوری میشه اینارو روشن کرد و راه انداخت؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X