ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: ساخت ردیاب

2011/12/17
    مشهد مقدس
    44
    5

Post ساخت ردیاب

با سلام
    من در تلاش برای ساختن دستگاه ردیابی هستم که حجم وجریان مصرفی بسیار پایینی داشته باشد. این دستگاه را میخواهم برای شخص یا جسم با ارزشی استفاده کنم.
    میدونم که میشه از ایده ماژول sim800 یا sim908 استفاده کرد ولی این ماژول ها دارای دو آنتن برای gsm &gps هستند و این آنتن ها حجم دستگاه رو خیلی زیاد میکنند.
    اگر کسی ایده یا نظر خاصی برای ساخت این چنین دستگاهی داره بیان کنه تا هم من و هم دیگر دوستان استفاده کنند
    متشکر
    2012/05/13
    Planet Earth
    861
    363

پاسخ : ساخت ردیاب

نقل قول نوشته اصلی توسط sjalalm24

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

با سلام
    من در تلاش برای ساختن دستگاه ردیابی هستم که حجم وجریان مصرفی بسیار پایینی داشته باشد. این دستگاه را میخواهم برای شخص یا جسم با ارزشی استفاده کنم.
    میدونم که میشه از ایده ماژول sim800 یا sim908 استفاده کرد ولی این ماژول ها دارای دو آنتن برای gsm &gps هستند و این آنتن ها حجم دستگاه رو خیلی زیاد میکنند.
    اگر کسی ایده یا نظر خاصی برای ساخت این چنین دستگاهی داره بیان کنه تا هم من و هم دیگر دوستان استفاده کنند
    متشکر
    من واقعا در عجبم از کسانی که دریاب خودرو میسازند و در عجب بیشترم از کسانی که این ردیاب رو به قیمت گزافی می خرند...
    اقا کاری نداره شما اول یه سیم کارت ایرانسل می خری و میری طرح نمای خانواده رو روش فعال میکنی بعد این سیم کارت رو میزاری توی یه گوشی قدیمی که دیگه نیازش نداری کار تمومه هرجا گوشی بره توی سایت ایرانسل در قسمت نمای خانواده مشخصه الانم که دیگه اکثر جاهای ایران موبایل خط میده و ایرانسل با قرار دادی بین خودش و همراه اول انتن ها رو شیر کردند تمام شد... اگه دوست داشتی میتونی یه شارژر هم براش درست کنی که تا ماشین روشن شد موبایله شارژ بشه قیمت تمام شده 30 تا 40 هزار تومان دقیقا یک دهم دریاب توی بازار
    2011/12/17
    مشهد مقدس
    44
    5

آره میدونم و خودم از این ویژگی هم میخواستم برای sim 900 استفاده کنم ولی وقتی با 700 تماس گرفتم گفتند که با این ماژول کار نمیکنه.بگذریم...
    من میخوام یک سفارش ساخت به تعداد انبوه برای این ردیاب ویژه بگیرم و این یعنی باید صدها موبایل از رده خارج شده ی ارزون گیر بیارم و ..... مگه میشه مگه داریم؟....
    2014/10/05
    1,546
    1,088

نقل قول نوشته اصلی توسط sjalalm24

با سلام
    متشکر
    با سلام و درود
    این موارد را مورد بررسی قرار دهید:

2011/12/17
    مشهد مقدس
    44
    5

دستگاهی که مثل فلزیاب باشه و با نزدیک شدن به فلز صدای آلارمش بیشتر بشه.
    حالا من اینجا دو تا کیت میخوام که یکی نقش فلز یاب و دیگری نقش فلز رو بازی کنه
    چنین دستگاهی رو میشه ساخت ؟ البته بردش هم بالا باشه
    2009/08/27
    تهران
    633
    414

نقل قول نوشته اصلی توسط amin20107

من واقعا در عجبم از کسانی که دریاب خودرو میسازند و در عجب بیشترم از کسانی که این ردیاب رو به قیمت گزافی می خرند...
    اقا کاری نداره شما اول یه سیم کارت ایرانسل می خری و میری طرح نمای خانواده رو روش فعال میکنی بعد این سیم کارت رو میزاری توی یه گوشی قدیمی که دیگه نیازش نداری کار تمومه هرجا گوشی بره توی سایت ایرانسل در قسمت نمای خانواده مشخصه الانم که دیگه اکثر جاهای ایران موبایل خط میده و ایرانسل با قرار دادی بین خودش و همراه اول انتن ها رو شیر کردند تمام شد... اگه دوست داشتی میتونی یه شارژر هم براش درست کنی که تا ماشین روشن شد موبایله شارژ بشه قیمت تمام شده 30 تا 40 هزار تومان دقیقا یک دهم دریاب توی بازار
    شما دقت این سیستم رو با ردیاب gps یکی میدونید؟؟
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6