اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

در خواست کمک برای باتری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

در خواست کمک برای باتری

سلام
    من یه باطری می خواستم که 12 ولتی بده و آمپراژی زیر نیم آمپر یا نیم آمپر کارمو راه می اندازه . در ضمن اگه ابعاد باطری یه چیزی تو مایه های باتری های کتابی 9 ولت باشه که نور علی نور می شه چون باطری های موتور و ماشین و این جور چیزا خیلی سنگینه وزن برام خیلی مهمه اگه بگین کجا گیر میاند این جور باطریا که عالیه اصلا وجود خارجی دارند؟ :eek:

پاسخ : در خواست کمک برای باتری

سلام دوست عزیز می تونی از باطری دزدگیر استفاده کنی 12 ولت که کم حجمه و قیمتش هم 700 تومان است :wow:

دیدگاه

سلام دوست عزیز می تونی از باطری دزدگیر استفاده کنی 12 ولت که کم حجمه و قیمتش هم 700 تومان است
      سلام. این باطری که دوست عزیزمون جناب aria123 فرمودن جریانش خیلی کمه. به نظر من شما میتونید چند تا باطری نیم قلم یا شاید کوچیکتر از اون رو با هم سری کنید تا 12 ولت بشه. ولی مسلاً از باطری کتابی بزرگتر خواهد شد .( نه به اندازه ی باطری های خشک) البته باطری های خشک جریان پایین و کوچیک هم وجود داره. هر دو رو می تونید تو پاساپ توکل و امجد پیدا کنید.
      خدايا
      من در كلبه ي فقيرانه ي خود چيزي دارم كه تو در عرش كبريايي خود نداري
      من چون تويي دارم و تو چون خودي نداري
      امام سجاد (ع)

دیدگاه

سلام
        از همتون ممنونم که منو خیلی راهنمایی کردین :wow:
        واقعا کمکاتون به دردم خیلی خورد :applause:
        موفق باشین :nice:

دیدگاه

نه جریانش کم نیست حدود 23 آمپر است و خود باطری 12 ویت و نیازی به سری کردن هم ندارد حجمش هم از باطری سایز AAA نیم قلمی یکم چاق تر است می تونی به الکتریکی محلتون یه سری بزنی ببینی جنس باطری از آلکالین است. :mrgreen:

دیدگاه

azizam oon 23 amper nist
            on 23A ke neveshte code size batriye mesle hamoon AAA
            خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت

با عرض پوزش از دوستان عزیزم به علت پاره ای از مشکلات کمتر در خدمتتون هستم. التماس دعا

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X