اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

دوستان یه پروژه پیشنهاد بدید!!!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

دوستان یه پروژه پیشنهاد بدید!!!!

سلام آقا کسی نمیتونه یه پروزه به من پیشنهاد کنه که من انجام بدم.
    یه پروژه ی باحال والبته غیر تکراری
    آخه میدونید از بیکاری حوصلم سر رفت دانشگاهم که نه چیزی یادمون میدن نه راه درست حسابی جلومون میذارن که حداقل خودمون جلو بریم
    من پروژه های lcd,scan keybord, pc keyboard, usb, usart, spi, adc,......را با avr انجام دادم
    ممنون میشم کمک کنید .
    (میخوام اگه بشه این پروژه را واسه پروژه فاینالم تحویل دانشگاه بدم)
    به طواف کعبه رفتم به حرم رهم ندادند
    که برون در چه کردی که درون خانه آیی

پاسخ : دوستان یه پروژه پیشنهاد بدید!!!!

پیشنهاد من اینه که بزن تو کار pwm ویک موتور را از هر نوعی می خواهی کنترل کن من خودم پروژه فاینالم ساخت کنترل دور موتور القاییه که خیلی خیلی سخته اگه و دوست داشته می تونه یک کوچولو رو کمک من حساب کنی
    یکی میگفت خدا چرا به حرفای ما گوش نمیده گفتم
    هان ای صنما،دل یک دله کن
    گر سر ندهم ،وانگه گله کن

دیدگاه

نوشته اصلی توسط fidlio
      من پروژه های lcd,scan keybord, pc keyboard, usb, usart, spi, adc,......را با avr انجام دادم
      سلام .................

اگه دانشگاه هیچی یادتون نداده ، شما هم هیچی تحویلشون ندید (چرا دنبال چیز جدید میگردید) :twisted:

اما اگه برای رفع بیحوصلگی و این جور حرفا میخواید میتونید از ماژول های فرستنده گیرنده و یا اتصال MMC و تشکیلات بعدی اون یا شبکه بنده میکرو ها به منظور انجام کار خاص یا کار بر روی ماژول های RFID یا کار با برخی سنسورها که خیلی کم میرن سراغش مثل سنسور اثر انگشت و اینا یا کار بر روی مخابرات ارتباطی مثلا آیسی های سری MT88xx و یا سیستم های ارتباطی نظیر انواع باس ها (CAN و یا PCI و یا ...) و یا سیستم های ریموت و .... این همه مورد هست که حالا من چند تاش رو گفتم . حالا نظر خودتون چیه؟
      دوستان! مدتی کمتر به سایت میام ..

دیدگاه

به نظر من روی FPGA کار کن.
        دلا یاران سه قسمند ار بدانی
        زبانی اند و نانی اند و جانی
        به نانی نان بده از در برانش
        محبت کن به یاران زبانی
        و لیکن یار جانی را به دست آر
        به جانش جان بده تا می توانی

دیدگاه

سلام.

دوست عزیز به نظر من روی پروتکل (CAN(Control Area Network کار کن .این پرتکل بیشتر در محیط های صنعتی استفاده میشه. خیلی جالبه تمام نود های شبکه تنها به وسیله دو سیم با هم ارتباط برقرار میکنن بدونه اینکه تداخل داشته باشن یه ویژگی خوبه دیگه ای که دار اینه که ارتباط هر نود میتونه اولویت مخصوص به خودش رو داشته باشه.

میتونی رو کمک من هم حساب کنی.

موفق باشی.
          Work with what you have .Never limit yourself by things you could have had

دیدگاه

نوشته اصلی توسط jh_topgraph
            سلام.

دوست عزیز به نظر من روی پروتکل (CAN(Control Area Network کار کن .این پرتکل بیشتر در محیط های صنعتی استفاده میشه. خیلی جالبه تمام نود های شبکه تنها به وسیله دو سیم با هم ارتباط برقرار میکنن بدونه اینکه تداخل داشته باشن یه ویژگی خوبه دیگه ای که دار اینه که ارتباط هر نود میتونه اولویت مخصوص به خودش رو داشته باشه.

میتونی رو کمک من هم حساب کنی.

موفق باشی.

اگه کمکم کنی خیلی ممنونت میشم و یه جوری از خجالتت در میام
            خب واسه شروع چیکار باید بکنم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حسام الدین

سلام .................

اگه دانشگاه هیچی یادتون نداده ، شما هم هیچی تحویلشون ندید (چرا دنبال چیز جدید میگردید) :twisted:

اما اگه برای رفع بیحوصلگی و این جور حرفا میخواید میتونید از ماژول های فرستنده گیرنده و یا اتصال MMC و تشکیلات بعدی اون یا شبکه بنده میکرو ها به منظور انجام کار خاص یا کار بر روی ماژول های RFID یا کار با برخی سنسورها که خیلی کم میرن سراغش مثل سنسور اثر انگشت و اینا یا کار بر روی مخابرات ارتباطی مثلا آیسی های سری MT88xx و یا سیستم های ارتباطی نظیر انواع باس ها (CAN و یا PCI و یا ...) و یا سیستم های ریموت و .... این همه مورد هست که حالا من چند تاش رو گفتم . حالا نظر خودتون چیه؟

آقا شما مثل اینکه از دانشگاهتون خیلی راضی هستید امیدوارم دانشگاهم از شما راضی باشه
              در ضمن از راهنماییتون ممنون

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X