اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مبدل پروتکل IEEE-488

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مبدل پروتکل IEEE-488

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان و اساتید و قبولی طاعات و عبادات

یک اسیلوسکوپ قدیمی دارم که میتونه با پروتکل IEEE-488 به کامپیوتر وصل بشه و از این طریق داده هاش رو برای کامپیوتر بفرسته و همچنین براش دستور ارسال بشه

حالا میخوام خروجی IEEE-488 اسکوپ رو به کامپیوتر وصل کنم. چون وقت ندارم میخوام به صورت پروژه ای به دوستان واگذار کنم. لطفا در خصوصی پیام بدید. قیمت +وقت

پروتکل ارتباطی هم باید USB باشه. اما این وسط میخواید به سریال تبدیلش کنید یا مستقیم USB رو استفاده کنید خیلی مهم نیست.

فقط میخوام یه واسط گرافیکی با یکی از زبان های Visual نوشته بشه که پنل و صفحه اسکوپ رو برام شبیه سازی کنه و داده های خروجیش رو به صورت یه فایل اکسل در اختیارم بذاره. به علاوه اینکه از طریق این واسط گرافیکی برای اسکوپ دستور ارسال کنم.
    جدیدترین ویرایش توسط AliRezaDAVE; ۲۳:۲۱ ۱۳۹۵/۰۳/۲۴.
    ... و (بدانيد) گرفتن تصميمهاى محكم (براى رسيدن به اهداف بزرگ) با خوش گذرانى و سفرهآ‌هاى رنگين سازگار نيست و چه بسيار كه خواب شبانه تصميمهاى محكم روز را از ميان برده و تاريكيآ‌ها، خاطره همتآ‌هاى بلند را از يادها محو كرده است. (نهجآ‌البلاغه، خطبه211)

امام علي (ع):کسي که به وقت ياري رهبرش در خواب باشد، با لگد دشمنش بيدار مي شود (غررالحکم،ص 422)
لطفا صبر کنید...
X