اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواست راهنمایی درمو.رد جایگزین کردن ترانزیستور rf

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درخواست راهنمایی درمو.رد جایگزین کردن ترانزیستور rf

با سلام

دوستان خودتون بهتر میدونید ترانزیستور 2sc1971کم یاب شده اونم از نوع اصلیش حالا آیا ترانزیستوری رو میشه معرفی بکنید که بدون مشکال جایگذین اون بشه ؟؟؟؟

یه سوال ابتداییم بکنم : اگر درست یادم باشه یه جا خوندم ماسفت 510 رو میشه جایگذین کرد آیا درسته؟؟؟ ممنون
    معلوليت محدوديت نيست

آنکس که عاجز از خلق لحظه هاست، معلول است. نه من...روح بلند آدمیت فراتر از هر معلولیتی است.

پاسخ : درخواست راهنمایی درمو.رد جایگزین کردن ترانزیستور rf

نوشته اصلی توسط mahdi210 نمایش پست ها
    با سلام

دوستان خودتون بهتر میدونید ترانزیستور 2sc1971کم یاب شده اونم از نوع اصلیش حالا آیا ترانزیستوری رو میشه معرفی بکنید که بدون مشکال جایگذین اون بشه ؟؟؟؟

یه سوال ابتداییم بکنم : اگر درست یادم باشه یه جا خوندم ماسفت 510 رو میشه جایگذین کرد آیا درسته؟؟؟ ممنون
    ساختار c1971 بکلی با irf510 فرق داره
    مصرفتون کجاست ؟
    فرکانس ؟

دیدگاه

برای یه تقویت کننده فرکانس14 مگ میخواستم
      معلوليت محدوديت نيست

آنکس که عاجز از خلق لحظه هاست، معلول است. نه من...روح بلند آدمیت فراتر از هر معلولیتی است.

دیدگاه

برای اینکار بهترین گزینه همون c1971 هست . البته میشه یواشکی از bd131 استفاده کرد ولی گینش کمتره و به توان مطلوب نمیرسین.
        پانوشت : البته خود جناب عاملی 2sc2314 رو هم بجای 2sc1971 پیشنهاد کردند .
        جدیدترین ویرایش توسط mohsen++; ۲۰:۰۵ ۱۳۹۵/۰۳/۲۷.

دیدگاه

یه سوال دیگه بپرسم از خدمتتون
          تو مدار بالا که مشخص شده اینا تا اونجایی که من یادمه بارنگ فرکانسشون مشخص میشه (طبق مطالعات قبلیم)اینجا چطور ؟؟؟

فقط تو نقشه این هست
          در موقع خرید باید به فروشنمده چی گفت ؟؟؟ اگر از فروشگاه اینترنتی خرید کردیم چی جستجو بکنیم ؟؟؟
          معلوليت محدوديت نيست

دیدگاه

یه سوال ؟
            اولین کار rf شماست ؟

دیدگاه

بله فقط قبلا مدارهای ابتدایی در این مورد بستم . از وقتی که می گذارید وراهنمایی میفرمایید بسیار ممنونم
              جدیدترین ویرایش توسط mahdi210; ۲۳:۳۸ ۱۳۹۵/۰۳/۲۷.
              معلوليت محدوديت نيست

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mahdi210 نمایش پست ها
                یه سوال دیگه بپرسم از خدمتتون
                تو مدار بالا که مشخص شده اینا تا اونجایی که من یادمه بارنگ فرکانسشون مشخص میشه (طبق مطالعات قبلیم)اینجا چطور ؟؟؟

فقط تو نقشه این هست
                در موقع خرید باید به فروشنمده چی گفت ؟؟؟ اگر از فروشگاه اینترنتی خرید کردیم چی جستجو بکنیم ؟؟؟
                روی هسته بقطر 2 و طول ده میلی متر چهار تا چهار دور اولیه و دو دور ثانویه با هسته متحرک
                این هسته رو باید تو بازار بگردین تا پیدا کنین یا ازتوی رادیو های خیلی قدیمی دربیارین

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X