اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نوع رنگ مناسب جهت چاپ مارکاژ(قطعه)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نوع رنگ مناسب جهت چاپ مارکاژ(قطعه)

سلام دوستان می خوام با چاپ سیلک چاپ قطعه و چاپ سبز بزنم نمی دونم از چه رنگی استفاده کنم که توری رو خراب نکنه(مش توری 90)و به فیبر خوب بچسبه.اگر می دونید روش خشک شدن و حلال اون رو معرفی کنید.ایا اصلا از رنگ های معمولی که تو بازاره میشه استفاده کرد یا نه؟سپاسگزارم

پاسخ : نوع رنگ مناسب جهت چاپ مارکاژ(قطعه)

نه رنگ معمولی نیست
    تا جایی که شنیدم از رنگ های UV استفاده میکنن
    وبعد میزارن زیر لامپ های UV تا خشک بشه
    نوع حلال رو شرمنده کار نکردم
    از دو چیز بسیار زیاد یاد گرفتم (1) نمونه مدارهای موجود در سایت های خارجی (2) مهندسی معکوس بردهای غیر ایرانی. به نقل از آقای مرتضی امانی
    --------------------------------------------------------
    تمام دنیا ما را تحریم کرده اند؛ حداقل خودمان همدیگر را تحریم نکنیم. به نقل از pencil
    --------------------------------------------------------
    اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است. mehran901

دیدگاه

سلام دوستان دیروز برای چاپ قطعات روی فیبر از رنگ روغنی براق الکلیدی استفاده کردم و خوب جواب داد برایس رقیق سازی هم یکم از بنزین استفاده کردم .برای شستن شابلون هم از بنزین استفاده کردم .اگر سوالی بود درخدمتم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ariapcb نمایش پست ها
        سلام دوستان دیروز برای چاپ قطعات روی فیبر از رنگ روغنی براق الکلیدی استفاده کردم و خوب جواب داد برایس رقیق سازی هم یکم از بنزین استفاده کردم .برای شستن شابلون هم از بنزین استفاده کردم .اگر سوالی بود درخدمتم
        با سلام و درود
        کیفیت و وضوح طرح در چه حدی هست؟
        در صورت امکان از کار تعدادی تصویر قرار دهید.

برای بارگذاری تصاویر می توانید از persiangig.com یا picofile.com استفاده نمایید.

دیدگاه

[QUOTE=فکر;622551]با سلام و درود
          کیفیت و وضوح طرح در چه حدی هست؟
          در صورت امکان از کار تعدادی تصویر قرار دهید.

برای بارگذاری تصاویر می توانید از persiangig.com یا picofile.com استفاده نمایید.[/QUO

سلام دوست عزیز تصویر بردی که با رنگ روغنی زدم.اگر سوالی بود در خدمتتم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X