اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تغییر در مدار

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تغییر در مدار

دوستان برای تغییر دادن کیت و اضافه کردن قابلیت تغییر موج این کیت باید چی کنم؟

پاسخ : تغییر در مدار

نوشته اصلی توسط r8za نمایش پست ها
    دوستان برای تغییر دادن کیت و اضافه کردن قابلیت تغییر موج این کیت باید چی کنم؟
    http://s7.picofile.com/file/82559362...ab7bde45ec.png
    خازن اش رو با خازن تریمر عوض کن دو تا خازن در حد پیکو داره بیشتره ماله فرکانس هست
    التماس دعا

دیدگاه

میشه دقیق تر بگین

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

میشه بگین باید از خازن چه مقداری استفاده کنم اگه میشه با مثال بگید و سوال بعد اینکه برا هر مداری با این شکل با اندکی تغییر این کار عملیه؟
      جدیدترین ویرایش توسط r8za; ۲۳:۴۱ ۱۳۹۵/۰۳/۲۶.

دیدگاه

این مدار فرستنده fm که ساده است و خیلی مدل ها ازش تو نت هست یک اسیلاتور کولپیتس هست اش که با یک سلف و خازن فرکانس کانال اش مشخص می شه و با خازن داخلی ترانزیستور که تابع ولتاژ هست اش با تغییر ولتاژ ورودی فرکانس خروجی کمی تغییر می کنه که یکی از روش های ساده ساخت فرستنده fm هست اش

سلف فرکانس تو اون برد شما همون مسیر پیچ خورده رو برد هست که قابلیت تغییر نداره اما خازن موازیش باید در حدود زیر 100 پیکو باید باشه ( یکی دیگه هم هیت زیر 20 پیکو اون نه) اون با خازن های ترمیر که تو همین رنج هست اگه عوض کنید با چرخوندن پیچ تنظیم خازن فرکانس عوض می شه
        التماس دعا

دیدگاه

مال من اینه و اگه میشه بگین باید کدومو جایگزین کنم این عکسش و برای افزایش بردش اگه میشه باید چی کنم؟؟؟؟؟؟؟

اگر عکس دیگه ای نیازه بگین لطفا

دیدگاه

نوشته اصلی توسط r8za نمایش پست ها
            مال من اینه و اگه میشه بگین باید کدومو جایگزین کنم این عکسش و برای افزایش بردش اگه میشه باید چی کنم؟؟؟؟؟؟؟

اگر عکس دیگه ای نیازه بگین لطفا
            c8 رو از رو برد بردار بجاش تریمر 20 پیکو بزار

خازن تریمر قرمز - ED_000_03P001_03206 - خازن واریابل و تریمر - خازن تریمر نوعی خازن متغیر است .0-20P

برای افزایش برد برای این برد فقط انتن مناسب قرار بدید
            جدیدترین ویرایش توسط ali.ra; ۰۰:۱۳ ۱۳۹۵/۰۳/۲۷.
            التماس دعا

دیدگاه

ممنون از پیگیری تون ولی بردش با آنتن مناسب چقدر میشه و آنتن مناسب منظورتون رو واضح تر بگید؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X