اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوال: ازچه تکنیکی سیمای پشت تابلو رو عایق بندی کنم؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سوال: ازچه تکنیکی سیمای پشت تابلو رو عایق بندی کنم؟

با سلا خدمت دوستان
    میخوام ببینم چجوری سیمای پشت تابلو رو عایق کنم ؟یه تابلو دیدم یه محلولی(چیزی مث چسب 123) بشون زده بو که کلا عایق شده بود... کسی میدونه چی بزنم؟

پاسخ : سوال: ازچه تکنیکی سیمای پشت تابلو رو عایق بندی کنم؟

با سلام و درود
    بنده از سیم های مفتول مسی استفاده می کنم که دارای عایق هستند و فقط جایی از عایق را بر می دارم که قصد لحیم کاری آن را دارم و عایق های مکان های دیگر سیم سالم است.

دیدگاه

از شارلاک(همون که ترانس پیچ ها استفاده می کنند) هوا خشک می تونید استفاده کنید .

اگر بخواهید از چسبی مثل 123پشت تابلو استفاده کنید شاید خیلی خوب عایق بشه اما بعدا برای تعویض ال ای دی سوخته و تعمیر کار سخت میشه
      کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
      ولتر

دیدگاه

نوشته اصلی توسط reza.zx نمایش پست ها
        با سلا خدمت دوستان
        میخوام ببینم چجوری سیمای پشت تابلو رو عایق کنم ؟یه تابلو دیدم یه محلولی(چیزی مث چسب 123) بشون زده بو که کلا عایق شده بود... کسی میدونه چی بزنم؟

درود.
        اسپری پلاستیک

دیدگاه

سلام
          اسپری پلاستیک خیلی گرونه عزیز
          از اسپری رنگ استفاده کن، یک مدل هست که بعد خشک شدن با خاشوندنش پاک میشن از اینا بگیر که موقع عوض کردن led اذیت نکنه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hamidelectroniic نمایش پست ها
            سلام
            اسپری پلاستیک خیلی گرونه عزیز
            از اسپری رنگ استفاده کن، یک مدل هست که بعد خشک شدن با خاشوندنش پاک میشن از اینا بگیر که موقع عوض کردن led اذیت نکنه

با سلام و درود
            در صورت امکان از رنگ مورد بحث خود تصویر قرار دهید و همچنین تصویر نمونه ای از استفاده این رنگ در پشت تابلو.
            این رنگ را چگونه می توان تهیه کرد و نام آن چیست؟ در بازار به چه نامی شناخته می شود؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X