اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ساخت شاسی مناسب و انتخاب موتور مناسب

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ساخت شاسی مناسب و انتخاب موتور مناسب

من ی روبات ساختم از 4 موتور zga25 دوتاش 300ودوتاش 780 هستند سایز شاسی که زدن 26در 12 سانت هست از رو بات برای فیلم برداری یا حمل یک بازوی کوچک استفاده میکنم مشکلی که دارم اینه که رو بات فقط به عقب و جلو میتونه هرکت کنه میخواد بپیچه نمیتونه اگر بپیچه هم روی دو چرخ عقب گردش داره فاصله هر موتر از دوسر شاسی 4.5 شفت تا سر هست میخواستم ببینم مشکل از شاسی هست یا موتور ؟
    نحوه قرار گیری موتور ها باید به صورت مربع باشد یا مستطیل مشکل از دور موتور هست یانه الا شکلی که موتور ها میساز مستطیل 16در12 هست شفت تا شفت چکار کنم شاسسی رو عوض کنم یا موتور رو شاسی باید چه جور باشه ایا فاصله موتور ها از هم مهم هست کمک فوری؟

پاسخ : ساخت شاسی مناسب و انتخاب موتور مناسب

نوشته اصلی توسط Solat9131569602 نمایش پست ها
    من ی روبات ساختم از 4 موتور zga25 دوتاش 300ودوتاش 780 هستند سایز شاسی که زدن 26در 12 سانت هست از رو بات برای فیلم برداری یا حمل یک بازوی کوچک استفاده میکنم مشکلی که دارم اینه که رو بات فقط به عقب و جلو میتونه هرکت کنه میخواد بپیچه نمیتونه اگر بپیچه هم روی دو چرخ عقب گردش داره فاصله هر موتر از دوسر شاسی 4.5 شفت تا سر هست میخواستم ببینم مشکل از شاسی هست یا موتور ؟
    نحوه قرار گیری موتور ها باید به صورت مربع باشد یا مستطیل مشکل از دور موتور هست یانه الا شکلی که موتور ها میساز مستطیل 16در12 هست شفت تا شفت چکار کنم شاسسی رو عوض کنم یا موتور رو شاسی باید چه جور باشه ایا فاصله موتور ها از هم مهم هست کمک فوری؟
    با سلام و درود
    منظور شما از اینکه فرمودید:«دوتاش 300ودوتاش 780 هستند.» چیست؟

دیدگاه

یعنی دو تا موتور یک مدل و مارک با سرعت های متفاوت

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Solat9131569602 نمایش پست ها
        یعنی دو تا موتور یک مدل و مارک با سرعت های متفاوت
        1- چرخ هایی که استفاده نموده اید برای هر 4 موتور هم اندازه هستند؟
        2- موتورهایی که سرعت بیشتری دارند را جلو گذاشته اید یا عقب؟
        3- برای گردش به سمت راست آیا هر 4 موتور را استفاده می کنید(موتورهای چپ ساعتگرد و موتورهای راست پادساعتگر) یا فقط موتورهای سمت چپ را؟

لطفاً فیلمی از نحوه حرکت ربات تهیه کنید و سپس با نرم افزاری آن را کم حجم کنید و در مکانی مناسب مثل persiangig.com بارگزاری نمایید تا بتوان بهتر نظر داد.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X