اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

شبیه سازی منبع سوییچینگ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

شبیه سازی منبع سوییچینگ

سلام
    تا به حال کسی از دوستان یه منبع سوییچینگ رو در pspice شبیه سازی کرده ؟؟
    فکر می کنم نکات زیادی رو باید رعایت کرد
    اگر کسی این کار رو کرده لطفا فایل یا راهنمایی بذاره
    ممنون

البته شاید گفته بشه که سوال در مورد شبیه سازی این جا درست نیست ولی از اونجایی که بحث تخصصی بود و دوستان منبع تغذیه این جا هستن این سوال رو این جا مطرح کردم که امیدوارم مدیر بخش این سوال رو جا به جا نکنند و فکر می کنم این مسئله شبیه سازی اگر حل بشه برای بعضی از دوستان هم مفید باشه و بخشی از آزمایشاتشون رو با هزینه کم تری انجام بدن من یادم هست که آقای جبراییلی می گفتن که با pspice شبیه سازی می کنند و به دوستان هم توصیه کرده بودند
    اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
    پیامبر اکرم(ص):زکات علم نشر آن است.
    در کشور هاي غربي انتقال تجربيات و دانش به افراد مبتدي يک پيشرفت محسوب شده و به آن مديريت دانش مي گويند. ولي متاسفانه اين فرهنگ هنوز در کشور ايران رايج نشده است !!!

پاسخ : شبیه سازی منبع سوییچینگ

سلام
    اره اقای جبراییلی میگفتن اسپایس؛ولی من مدل 494 گیر نیاوردم
    البته ایشون میگفتن مهمترین چیز؛مشخصات هسته است
    راستی اساتید منبع تغذیه اومدن تو سایت جدید؟من چند روزی نبودم؛اقا ناصر برگشتن؟اقای محمدشاهی که کم پیدان،اقای b2 هم که دیده نشدن ؛......
    ................Fx7SAM................

دیدگاه

پاسخ : شبیه سازی منبع سوییچینگ

سلام
      جالبه من با اسپایس کار کردم و 3 مدل سوییچینگ رو خودش تو مثال هاش داره البته هیچ کدام فیدبک ندارند و فقط مدار اصلی یعنی در واقع فقط توپولوژی رو کشیده
      و خروجی گرفته
      البته من چک کردم و قطعه TL493 رو داشت که خیلی مشابه به 494 هستش و بعضی قطعات رو میشه از خود سازنده قطعه دریافت کرد
      جدیدترین ویرایش توسط seyed saeed; ۰۹:۲۵ ۱۳۹۵/۰۴/۰۵.
      اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
      پیامبر اکرم(ص):زکات علم نشر آن است.
      در کشور هاي غربي انتقال تجربيات و دانش به افراد مبتدي يک پيشرفت محسوب شده و به آن مديريت دانش مي گويند. ولي متاسفانه اين فرهنگ هنوز در کشور ايران رايج نشده است !!!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X