اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل پرینت در ابعاد دلخواه pcb (عکس )

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل پرینت در ابعاد دلخواه pcb (عکس )

با سلام
    دوستان من میخوام از روی یه عکس pcb یه مدار پرینت در اندازه واقعی که میدونم چنده بگیرم که با روش اتو چاپش کنم

ولی هر کاری میکنم نتونستم این ابعاد رو در بیارم مثلا عرض 93 میلیمتر وطول 123 میلیمتر وقتی تو قسمت تنظیم اندازه چپ راست وبالا وپایین عدد میدم که اون شکل وسط دقیق همین اندازه هایی که گفتم باشه موقع چاپ خود به خود اندازه ها تغییر میکنه طول درست در میاد ولی عرض هرچقدرم زیاد میکنم همونی عدد قبلی هست . به ازای طول وعرض خودش تنظیم میکنه ونمیزاره دستکاری بکنی یه چند تا آزمایش انجام دادم دیدم اگه اینطوری پیش برم باید یه بسته کاغذ بریزم دور نمیشه که نمیشه
    یعنی اینطوری بگم نتونستم که نتونستم .دوستان شما وقتی از اینترنت pcb یه مدار رو که فایل ندار وفقط عکسش هست برمیدارید موقع پرینت برا اندازه واقعی چیکار مینید؟ لطفا راهنمایی بکنید گیر کردم . تشکر
    جدیدترین ویرایش توسط mahdi210; ۱۵:۰۰ ۱۳۹۵/۰۴/۰۸.
    معلوليت محدوديت نيست

آنکس که عاجز از خلق لحظه هاست، معلول است. نه من...روح بلند آدمیت فراتر از هر معلولیتی است.

پاسخ : مشکل پرینت در ابعاد دلخواه pcb (عکس )

سلام*مهندس احتمالا توی فتوشاپ با image size بشه به اندازه دلخواه برسی

دیدگاه

سلام دوست عزیز من بهتون فتوشاپ رو پیشنهاد میکنم خودم ازش استفاده میکنم خوب عمل میکنه!!
      موفق باشید

دیدگاه

با تشکر از دوستان ممنون که راهنمایی کردین باهمون گزینه کارم حل شد از هر دو عزیز تشکر میکنم . موفق باشید
        معلوليت محدوديت نيست

آنکس که عاجز از خلق لحظه هاست، معلول است. نه من...روح بلند آدمیت فراتر از هر معلولیتی است.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X