اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کاهش بازدید از سایت

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کاهش بازدید از سایت

سلام
    قبلا هر وقت توی سایت میومدم حتی اگه 1 ساعت یک بار بود یه سر میزدم کلی مطلب جدید گزاشته بودند ولی حالا واقعا کم شده
    بیشتر اون مطالب هم کاربرانی که از قدیم عضو بودند قرار میدادند کاری به گوگل سرچ غیره نداره.
    این جور که پیش میره سایت داره مثل سایت همسایه میشه که مطالب جدیدش خیلی وقته واقعا کم شده .
    شاید به خاطر این باشه که forum قبلی با اینکه مشکلات زیادی داشت ولی واقعا همه چیزش دم دست بود . راحت بود
    فونت و رنگبندی انجمن با اینکه مال 100 سال پیش بود ولی از نظر من خوب بود . گزینه های اظافه به علاقه مندیها و موضوعات به روز شده غیره خیلی راحت دم دست بود . تو اینجا برای اظافه کردن پست به علاقه مندیها باید بری تو پروفایل کلی بگردی تا ببینی چی به چی بوده
    البته من نظر خودم گفتم

پاسخ : کاهش بازدید از سایت

منم موافقم
    ظاهر سایت اصلا برای دید کلی و مطلب گذاشتن مناسب نیست و تو دوق میزنه

دیدگاه

سلام
      به نظر من که اتفاقا عالیه...فقط اساتید ما یا نمیان یا خیلی م میان یا واسه خودشون انجمن جداگونه زدن.....مشکل اینه نه انجمن
      Proudly @real_ahmadi
      #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

چند تا از انجمن های اساتید رو میشه نام ببرید؟؟؟ مثلا مهندس کی نژاد رو من که هرچی گشتم پیدا نکردم
        مشکل جای دیگه ای هست
        از دو چیز بسیار زیاد یاد گرفتم (1) نمونه مدارهای موجود در سایت های خارجی (2) مهندسی معکوس بردهای غیر ایرانی. به نقل از آقای مرتضی امانی
        --------------------------------------------------------
        تمام دنیا ما را تحریم کرده اند؛ حداقل خودمان همدیگر را تحریم نکنیم. به نقل از pencil
        اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است. mehran901

دیدگاه

نوشته اصلی توسط wikielectronic نمایش پست ها
          چند تا از انجمن های اساتید رو میشه نام ببرید؟؟؟ مثلا مهندس کی نژاد رو من که هرچی گشتم پیدا نکردم
          مشکل جای دیگه ای هست
          مهندس کی نژاد فک نکنم انجمن داشته باشه البته یه سایت داره توی اپارت هم فیلم اموزشی می زاره

انجمن هارو که نمی تونم نام ببرم
          مشکل جای دیگه نیست مشکل بی احترامی بعضی هاست یادمه پارسال فک کنم جناب غفار زاده بود(دقیقا یادم نیست شادم اشتباه کنم) با ایشون به یه نفر پاسخ می دادیم خودمونو کشتیم اخرشم هیچ حرف خودش رو می زد خوب این یه بی احترامی محسوب میشه و میرن از انجمن
          در کل الان انجمن خوبه مشکلی نداره
          Proudly @real_ahmadi
          #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

از اون مورد حق با شماست
            از دو چیز بسیار زیاد یاد گرفتم (1) نمونه مدارهای موجود در سایت های خارجی (2) مهندسی معکوس بردهای غیر ایرانی. به نقل از آقای مرتضی امانی
            تمام دنیا ما را تحریم کرده اند؛ حداقل خودمان همدیگر را تحریم نکنیم. به نقل از pencil
            اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است. mehran901

دیدگاه

نوشته اصلی توسط wikielectronic نمایش پست ها
              از اون مورد حق با شماست
              ولی خیلی از اساتید یا به خاط مشغله کاری یا .....نمیان

شبکه های اجتماعی همه رو مشغول می کنه و نمی زاره به انجمن هابیان و...دلیل زیاد داره ولی اصلا این نیست که بگی انجمن قالب جدیدش به درد نمی خوره نه ویبولتین بهترین فروم سازه
              اتفاقا الان دسترسی من به پست های جدید راحت تر شده
              خلاصه من که راضیم و از کسانی که واسه انجمن زحمت می شکن ممنونم و تشکر می کنم مخصوصا مدیر خوبمون اقای بلورچیان
              Proudly @real_ahmadi
              #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

برای من انجمن قبل مثل داخل یک پیکان میمونه که کلید هاش خیلی بزرگ دم دست بود ولی انجمن جدید مثل یک ماشین مدل بالا که باید دستورالعمل بخونی تا یاد بگیری.قبلا خود من همیشه یک ساعت یک بار سایت چک میکردم ولی خودم هم نمیدونم چرا زیاد حال نمیکنم با این حالت خیلی کم سایت جدید چک میکنم.ولی چیزی که میدونم اینه که دوست ندارم سایت مثل سایت همسایه بشه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مهندس احمدی نمایش پست ها
                  مهندس کی نژاد فک نکنم انجمن داشته باشه البته یه سایت داره توی اپارت هم فیلم اموزشی می زاره

انجمن هارو که نمی تونم نام ببرم
                  مشکل جای دیگه نیست مشکل بی احترامی بعضی هاست یادمه پارسال فک کنم جناب غفار زاده بود(دقیقا یادم نیست شادم اشتباه کنم) با ایشون به یه نفر پاسخ می دادیم خودمونو کشتیم اخرشم هیچ حرف خودش رو می زد خوب این یه بی احترامی محسوب میشه و میرن از انجمن
                  در کل الان انجمن خوبه مشکلی نداره
                  این جمله بندی رو درست کن.یکی ندونه فک میکنه ما با کسی دعوا داریم.

اصلی ترین دلیل رفتن افراد باتجربه، مشغله کاری هست بعد رفتار کاربران
                  12ساعت کار میکنیم و تا شب وقت میکنیم بیایم انجمن ، خستگی مانعش میشه.

اگر همین کاربرای جدید و کاربران خوب باقی مونده بجا پست بدن و قبل ارسالش کمی فک کنن و پست الکی ندن، حال و روز انجمن به روزای گذشته برمیگرده

بعضا بعضی کاربرا با این که جواب سوالات رو نمیدونن با جواب هایی مثل "بگردی پیدا میکنی" یا جوابت فلان جا نوشته شده باعث افت آمار انجمن میشن

چند وقت پیش یه تاپیک مفصل در همین باره زده بودم و داخللش کامل در این باره بحث شده بود. ولی بازم یه عده از کاربرای خودشیفته با جواب دادن به چند تا سوال احساس علامه بودن میکنن و شروع به بحث های بیمورد و اسپم میکنن و باعث بخششی از حال روز الان میشن
                  جدیدترین ویرایش توسط اشکان غفارزاده; ۰۱:۴۱ ۱۳۹۵/۰۴/۰۹.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط اشکان غفارزاده نمایش پست ها
                    این جمله بندی رو درست کن.یکی ندونه فک میکنه ما با کسی دعوا داریم.

اصلی ترین دلیل رفتن افراد باتجربه، مشغله کاری هست بعد رفتار کاربران
                    12ساعت کار میکنیم و تا شب وقت میکنیم بیایم انجمن ، خستگی مانعش میشه.

اگر همین کاربرای جدید و کاربران خوب باقی مونده بجا پست بدن و قبل ارسالش کمی فک کنن و پست الکی ندن، حال و روز انجمن به روزای گذشته برمیگرده

بعضا بعضی کاربرا با این که جواب سوالات رو نمیدونن با جواب هایی مثل "بگردی پیدا میکنی" یا جوابت فلان جا نوشته شده باعث افت آمار انجمن میشن

چند وقت پیش یه تاپیک مفصل در همین باره زده بودم و داخللش کامل در این باره بحث شده بود. ولی بازم یه عده از کاربرای خودشیفته با جواب دادن به چند تا سوال احساس علامه بودن میکنن و شروع به بحث های بیمورد و اسپم میکنن و باعث بخششی از حال روز الان میشن
                    ببخشید اگه حرف اشتباهی زدم...بیشتر منظورم رفتار کاربرا بود اخه ما هرچی می گفتیم اون حرف خودشو می زد نمیخواست قبول کنه انگار دعوا داشت ولی ما این جا نمیایم دعوا کنیم میایم تا مشکلاتمون رو حل با سوالاتمون رو بپرسیم
                    Proudly @real_ahmadi
                    #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

والا مشکلات زیاده دلایل اینکه کاربرا کمتر به این فروم اشتیاق نشون میده زیاده شخصا خیلیارو میشناسم ک میگن سایت بد شده تمش خوب نیست و نمیان دیگه من خودمم تم کلاسیک استفاده میکنم یا مخصوصا یه چندتا از کاربرای فعالم به خاطر لحن بد مدیر فنی میگن دیگه نمیخوان بیاین یه سری میگن فروم مادی گرا شده و به سمت پولکی بازی و... پیش میره و نمیان و... کلا بیشتر دوستایی که باهاشون تو فروم فعال بودیم هر کدوم به یه دلیلی میگه دیگه نمیخواد بیاد و ظاهرا سایت کاربرپسند نشده , ایشالاه ک فروم بازم پربار میشه و از رونق نمیوفته بازم میشه همون فروم قبلی
                      عزیزان دقت کنید پسورد تمامی فایلها و پروژه های من، در تاپیکشون موجوده(صفحات آخر) لطفا برای رمز فایلا پیام ندید!! چون خیلی دیر ب دیر میام انجمن و پیام چک نمیکنم
                      مخترع برتر شمال غرب سال 96
                      مدیر سابق منابع تغذیه انجمن ECA

دیدگاه

خیلی مطلب برای گفتن هست اما فعلا چندتاش را عنوان می کنم وقت شد بعدا هم توضیح می دهم
                        اولا این انجمن در زمان اوجش که کلی پست در روز داشت شاید 10درصد پستها مطالب علمی تولید می کرد بقیه حل المسائلی بود برای خیلی ها با اومدن تلگرام 90درصد پستها رفت به سمت این شبکه اجتماعی از اون جایی هم که ما اصولا علاقه ای به تولید نداریم و فقط دوست داریم در سریعترین زمان ممکن راه حل مشکلاتمون را پیدا کنیم چه چیزی بهتر از تلگرام ؟؟؟!!!حالا نا گفته نماند که در بیشتر موارد(نه همه موارد) یک عده کودک مغز عشق مدیر شدن هم میشوند مدیر گروه های تلگرامی و کلی عشق می کنند که بله مدیر هم شده اند شاید از کنار مدیر گروه بودن 2ریال هم پول درآوردند(نمیگم پول درآوردن از تلگرام بده اتفاقا خیلی هم خوبه اما متاسفانه جامعه داره میره به سمت فقط مصرف کننده و نهایت مونتاژکار بودن و صبح تا شب پی گیر مسائل زرد بودن)

به نظر من اصلی ترین دلیل رکود تمام انجمنهای پر رونق فارسی زبان همین تلگرامه (من خودم در حدود 10انجمن فارسی عضوم تقریبا هر 10تا در رکورد هستند)

با اومدن هزاران سرگرمی جدید رفته رفته الکترونیک و برق در ایران داره از یک تفریح به کار تخصصی و شغلی تبدیل میشه نتیجه اینکه انجمنهای برق داره به رکود تعداد پست می خوره .شاهد این ادعای من کیتهای الکترونیکی زمان نوجوانی خود من است
                        کیت و کیت فروشی 10برابر الان رونق داشت .شاید خود من اگر مثل الان اینقدر وسایل مختلف سرگرمی اطرافم بود هیچ وقت به سمت الکترونیک نمی آمدم .

دوستانی که از روز اول راه اندازی انجمن جدید عنوان می کنند که کار با انجمن جدید سخته و چون ظاهر انجمن عوض شده یک سری افراد دیگه نمیاند انجمن و......واقعا این حرفها در شان یک الکترونیک کار نیست

ظاهر فعلی و انجمن ساز وی بی یکی از معروف ترین و پر استفاده ترین انجمن سازهای دنیا است .شمایی که الکترونیک کار هستید و شب می خوابید صبح بلند می شوید 100ها قطعه و تراشه جدید تولید شده اگر نمی تونید خودتون را با انجمن جدید هماهنگ کنید بهتره اصلا از الکترونیک خدا حافظی کنید و به کاری مثل میوه فروشی بروید چون الکترونیک علم تغییر ثانیه ای است نه ماندن در زمان 10سال پیش!!!!!!!! جسارت منو ببخشید اما عین واقعیت است.
                        کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
                        ولتر

دیدگاه

دلیل رکود این انجمن یکی هک شدن های پی در پی و کند شدن سایت بود که با رفع این مسائل همه ایندکس های ما تو گوگل پرید و باید صبر کنیم که کاربرای جدید هم بتونن بیان. این مشکل تا 2 هفته دیگه تقریبا حل میشه

ولی دلیل دیگه هم وضع بد بازار کار هست. واقعا افراد کار کشته دیگه حال و حوصله ای برای آموزش ندارن چون این کار برای آنها یک نوع تفریح هست و دیگه الان حال تفریح وجود نداره!
                          دلایل دوستان هم درسته شبکه های اجتماعی تاثیر مخربی در تولید علم داشته ولی .....
                          یک نکته دیگه هم هست قبلا تعداد ارسال های جدید زیاد دیده میشدند ولی الان وقتی 4 ارسال در یک موضوع زده میشه فقط یک بار نام اون موضوع میاد و تعداد ارسال ها تقریبا فرق زیادی نداشته.
                          من نمیخوام توجیح کنم .... ولی راه برگشتی نیست و باید از امکانات این ماشین مدل بالا به خوبی استفاده کنیم.

دیدگاه

درود بر همکاران عزیز و خسته نباشید

بنظر بنده باید جناب بلورچیان و همکاران ایشان جهت رونق بخشیدن به انجمن چندتا حرکت اساسی بزنن

یکی از حرکات میتونه قرعه کشی باشه یعنی کسایی که مطالب تاب میزارن براشون توی یه ماه قرعه کشی انجام بده و بهشون جایزه بده این عامل تاثیر بسزایی در رونق و کار کرد انجمن خواهد داشت و همینطور با یه جایزه کوچیک میتونید اعتبار و شوق فعالیت کاربرا رو زیاد کنید

حرکت بعدی میتونه ایجاد تاپیک های نو و اختصاصی باشه یعنی کپی پست نباشه مثلا یه تاپیکی داشتین ساخت شوکر که واقعا تاپیک پر باری بود باید امسال اینجور تاپیک ها که بیشتر ذهن ها درگیر اونا هست رو شما شناسایی و اموزش بدید

حرکتی دیگه ای هم که میتونید بزنید تشویق کاربرا هست یعنی کسایی که واقعا فعال هستن رو شناسایی کنید و ازشون استفاده کنید جناب بلورچیان باید در این عرصه مدیرانی رو برگزینه تا این کارا رو انجام بدن انجمن دارای اعتبار چندین ساله هست به قول مهندس بلورچیان تو چند ماه اخیر این انجمن دوران بدی رو پشت سر هم گذاشت از یه طرف چند بار هک شد از یه طرف همش دیداس بود و کاربرا با قطعی انجمن مواجه بودن از یه طرف تعمییرات و کانورت انجمن طول کشید از یه طرف عدم اشنایی کاربرا با سیستم جدید بود الان خیلی از اساتید این انجمن هنوز که هنوزه اطلاع ندارن که انجمن تغییر اساسی کرده باید خبرشون کنید خیلی ها از اون زمان که انجمن دچار مشکل شده بود زده شدن و رفتن باید که اینا رو پیدا و اطلاع بدید تا برگردن خیلی کارا دیگه میشه برای رونق بخشیدن به انجمن کرد باید که فکر کنید و ایده های جدید رو پیاده کنید یادمه به جناب بلورچیان گفتم اپلیکیش انجمن رو بسازید تا کاربرا با اانجمن بیشتر در ارتباط باشن چون الان اکثرا با گوشی هستن تعداد کمی از افراد وقتشو پشت سیستم میگذرونه به هر حال جای نگرانی نیست اگه یکمی به خودتون تکون بدید میتونید دوباره اوضاع رو بهتر از قبل کنید چون انجمن داری اعتبار چندین ساله هست یه کمی فعالیت رو بیشتر کنید حرف اول رو تو نت خواهید زد موفق مانا باشید بدرود

دیدگاه

تا جاییکه بعد از 11 سال فروم گردی متوجه شدم eca تخصصی ترین فروم الکترونیک در وب فارسی و فاقد مشابه هست. بعبارتی مرجع محسوب میشه
                              فرومهای کاملا تخصصی در این نوع که مراجعینی الزاما تحصیلکرده و از لحاظ شغلی اغلب فعال باهاش سروکار دارن هیچوقت در یک زمان افراد آنلاین زیاد ندارن. شما هر روز یک سمند هم جایزه بده، وقتی کاربر دیپلمه یا اصلا دکترای علوم انسانی فرق LED رو با لامپ نمیدونه بیاد اینجا عضو بشه که چکار
                              نقطه ی مقابل، فرومهای عمومیه که غلغله هست چون مخاطب عام داره. ادمین نگون بخت هم دستکم نصف روز باید آنلاین باشه از طرفی ترافیکش پاسخگوی اونهمه کاربر آنلاین نیست و ناچاره هزینه ی بالایی بابت مولتی سرور کنه. حالا که چی؟ نصف تاپیکها حرفهای خاله زنکیه و باید به n تا مدیر دسترسی بده برای اخراج و ban کاربرها
                              اینجوری خوبه حالا؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X