اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

هرکسی میتونه کمکم کنه. تبدیل جریان های ولت ظبط به جریان خام (rca)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

هرکسی میتونه کمکم کنه. تبدیل جریان های ولت ظبط به جریان خام (rca)

با سلام خدمت استادای عزیز من یه ظبط دارم برا ماشینم که خروجی rca نداره
    چون ظبط ماشینم بزرگه نمیشه با ظبطای توی بازار جایگزین کرد حالا من دنبال راهی میگردم ک بشه جریان high volt و که رفته وصل شده به باند رو تبدیل کنم به جریان ضعیف ، درواقع بشن خروجی rca ب نظرتون شدنیه؟ اگه بشه که وصلش می کنم به امیلی فایری که قراره بسازم

پاسخ : هرکسی میتونه کمکم کنه. تبدیل جریان های ولت ظبط به جریان خام (rca)

سلام
    قبلا هم گفتم
    امپلی فایرت ورودی High iputنداره؟
    Proudly @real_ahmadi
    #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

چرا مهندس احمدی ولی اصلا کاری با این امپ ندارم میخوام امپی یسازم که با جریان های ولت هم کار کنه برای کنوود 718 ک 80 وات میخواد هر کدومش اون امپ شرکتی برا سابه خازن و مقاومتم امتحان کردم که با نویز وحشتناک مواجه شدم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Jben161 نمایش پست ها
        چرا مهندس احمدی ولی اصلا کاری با این امپ ندارم میخوام امپی یسازم که با جریان های ولت هم کار کنه برای کنوود 718 ک 80 وات میخواد هر کدومش اون امپ شرکتی برا سابه خازن و مقاومتم امتحان کردم که با نویز وحشتناک مواجه شدم
        این مدار رو تست کن

سرچ کردن تونستم این رو واست پیدا کنم تست کن ببین چی میشه اگه بازم نویز بود یه چوک توی خروجی این مدار قرار بده وچوک رو بده به ورودی امپلی فایر

من با اسپیکر کامپیوتر تست کردم تغذیه امپمم جدا دادم مشکلی نبود شما تست کن ببین تغذیه یکی باشه مشکلی پیش میاد یا نه نویزی دید یه چوک توی خروجی بزار یا اگه صدا زیاد بود مقدار مقاومت

10کیلو رو افزایشش بده تا مقدار دلخواه برسی

موفق باشی
        جدیدترین ویرایش توسط real_ahmadi; ۱۰:۵۱ ۱۳۹۵/۰۴/۱۵.
        Proudly @real_ahmadi
        #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

سلام

من این مدار رو بهینه کردم و تستش کردم عالی جواب داد

هم روی پخش ماشین تستش کردم هم توی خونه بایه دستگاه دیگه که تغذیه همشون یکی بود نه نویز نه هیچی عالی کار می کرد امیدوارم به دردتون خوره (بدون دوتا خازن هم نباید دنویز داشته باشی)بازم تست کن
          موفق باشی
          Proudly @real_ahmadi
          #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

بعد ببخشید این کجاشو باید وصل کنم به امپلی فایر من زیاد سر در نمیارم از اتصالاتش

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

بعد سیم منفی و وصل کنم به گرند خود امپلی فایر؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Jben161 نمایش پست ها
              بعد ببخشید این کجاشو باید وصل کنم به امپلی فایر من زیاد سر در نمیارم از اتصالاتش دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم بعد سیم منفی و وصل کنم به گرند خود امپلی فایر؟
              سلام گراند مدار که به منفی وصل میشه حالا منفی امپ یا پخش فرقی نداره اونجایی که نوشته in به یکی از سیم های باند هایی که به پخش مشین وصله وصلش کنید out هم به ورودی امپلی فایر.. موفق باشی
              Proudly @real_ahmadi
              #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X