اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

شناسایی استرس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

شناسایی استرس

سلام
    من دانشجوی کنترل هستم و پروژه کارشناسیم در مورد شناسایی استرس بر مبنای خوشه بندی فازی به روش c-mean هستش و برای این کار از تولباکس فازی متلب استفاده می کنم .... اما با توجه به این که من از یک مقاله استفاده می کنم و خیلی هم با این تواباکس اشنا نیستم در وسط کار گیر کردم ... از دوستان کسی هست که بتونه من رو برای اتمام این کار راهنمایی کنه؟؟؟؟

پاسخ : شناسایی استرس

سلام
    یکم بیشتر توضیح میدی میخوای دقیقا چکاری انجام بدی؟
    داده های استرست چطوری دریافت میشن؟

دیدگاه

سلام
      استفاده از تولباکس فازی کارتون رو راحت میکنه ولی محدودیت هایی هم سر راهتون میذاره...
      شما از چه متدی میخاید استفاده کنید؟اگه بانک دیتا دارید همین clustering خوبه ولی اگع دیتای آنلاین میگیری میتونی سراغ least-square هم برید

به نظرم از هر متدی که قراره استفاده کنید کدش رو خودتون بنویسید بهتر باشه...اگه خواستید شروع کنید منم کمک میکنم...
      تولید کننده تجهیزات برنامه پذیر اتوماسیون صنعتی

www.intelart.ir

ساخت کنترلر دما PID فازي با AVR [آموزشی]

دیدگاه

اگر دیتای آماده میگیرد پیشنهاد من اینه که از GSR آنلاینی که توسط مدار سایت ecg-co.ir هست استفاده کنید.
        بچه ها از مدارش راضی بودن.

دیدگاه

من از روش c-mean clustering دارم استفاده می کنم ..یعنی مقاله که پیدا کردم این کار رو انجام داده متاسفانه صاحب مقاله در دسترسم نیست که روش کار با متلب رو در مورد این موضوع بیان کنه ....
          این مقاله ی سری داده که مربوط به استرس حین رانندگی می باشه و از سایت فیزیونت گرفته شده استفاده می کنه و با استفاده از سیستم فازی و وزن دهی فازی ی ضرییب رو برای تعیین میزان سطح استرس به دست میاره ...
          در فرایند انجام کار از خوشه بندیی که بیان شد استفاده می شه ......
          ی مقدار از کار رو پیش بردم ولی فکر می کنم درست نباشه ...... حالا اگر دوستان بخوان مقاله رو لینک می کنم..

دیدگاه

خب راحتترین و بهترینش همون mean هست...
            مقاله رو بزارید ولی به نظرم از همین الان شروع کنید به نوشتن موتور فازی مدنظر خودتون...
            کلاسترینگ ساده س و پیاده سازی الگوریتمش کار سختی نیست...خودم قبلا واسه پیش بینی یک سری زمانی(پروژه درس کنترل فازی) از این متد استفاده کردم ...کار راحتی بود...

www.intelart.ir

دیدگاه

دانلود کنید.

لینک دانلود مقاله مورد بحث......

دیدگاه

خب این اول ی مقدمه داده بعدش با متد کلاسترینگ آشنایی داده بعدش به نحوه طراحی FIS پرداخته...
                خب کار شما هم همینه...
                اگه الگوریتم ها رو بلدی و حوصله نوشتن برنامه داری شروع کن به کد نویسی موتور فازی هرجاش اشکالی بود در خدمتیم...اگه هم نمیخای خودت بسازیش و با تولباکس کار کنی که قضیه ش کلا جداست...

www.intelart.ir

دیدگاه

من می خوام با تولباکس کار کنم چون در زمینه متلب حرفه ای نیستم.... یعنی تا بحال کار حرفه ای نکردم...... بیشتر کارهای ساده های در حد دوره کارشناسی انجام دادم.......

دوستان کسی راهنمایی و کمکی می تونه برسونه ما این پروژه رو به اتمام برسونیم؟؟؟

جالبه یهو دوستان وارد بحث می شن و یهو هم از بحث بیرون می رن...............
                  جدیدترین ویرایش توسط اشکان غفارزاده; ۲۱:۴۸ ۱۳۹۵/۰۴/۱۵.

دیدگاه

دوست عزیز من از صبح میرم دانشگاه و سر شب برمیگردم...به همین خاطر نمیتونم مرتب سر بزنم...
                    اگه بخاین میتونم کد مربوط به کلاسترینگ پروژه کنترل فازی خودم رو بدم بهتون...ولی اگه اصرار بر اینه که با تولباکس کار کنید یه منیوال از تولباکس فازی متلب دارم میتونم همینجا بذارم...

www.intelart.ir

دیدگاه

اگر امکانش هست هر دو رو قرار بدین .... چون خودمم علاقه دارم چیزهایی جدید ببینم....

دیدگاه

بفرمایید:

پروژه خودم:
                        DOWNLOAD

ریپورت پروژه:
                        DOWNLOAD

اینم منیوال تولباکس:
                        DOWNLOAD

www.intelart.ir

دیدگاه

Mer30

سلام

در خروجی دستور fcm دو مشکل دارم ..

1- چرا همه مقادیر من رو پیش فرض نمایش می ده؟

2-در خروجی کدام ماتریس استفاده می شود برای ادامه بحث مقاله بیان شده؟

ممنون

دوستان کسی هست که کمک کنه من واقعا توی این پروژه گیر اساسی دارم..
                          جدیدترین ویرایش توسط اشکان غفارزاده; ۰۰:۳۱ ۱۳۹۵/۰۴/۲۲.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                          X