اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اعمال قانون دیزاین رول بین دو گره خاص

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اعمال قانون دیزاین رول بین دو گره خاص

با سلام.چطور میتونیم قانون دیزاین رول بین دو گره خاص اعمال کنیم.برای یک نت رو میدونم ولی برای دو گره در همان نت رو چطور؟

پاسخ : اعمال قانون دیزاین رول بین دو گره خاص

سلام لطفا تصویر اون بخشی رو که میخواین تغییر بدین رو بزارید دقیقاً متوجه منظورتون نمیشم

دیدگاه

به عنوان مثال نت بالا کلاgnd است ولی می خوام اون دو تا گره دلخواه دارای ضخامت بیشتری باشند البته با تعریف در دیزاین رول نه به صورت دستی.ممنون

دیدگاه

این مفهوم "گره" رو خودتون ساختین؟ منظورتون چیه؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط rozeh نمایش پست ها
          این مفهوم "گره" رو خودتون ساختین؟ منظورتون چیه؟

خطوطی که در بالا به هم وصل هستند در اصل یک نت می با شندبه نام gnd.حالا مخوام بخشی از این خط یا نت که بین دو پد که مد نظر ما می باشد دارای ضخامت بیشتری باشد.ظا هرا با گزینه from toدر پنل pcb میشه این کار رو کرد ولی من مراحلشو بلد نیستم.بله منظورم از گره دو پد دلخواه می باشد

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ghl نمایش پست ها

خطوطی که در بالا به هم وصل هستند در اصل یک نت می با شندبه نام gnd.حالا مخوام بخشی از این خط یا نت که بین دو پد که مد نظر ما می باشد دارای ضخامت بیشتری باشد.ظا هرا با گزینه from toدر پنل pcb میشه این کار رو کرد ولی من مراحلشو بلد نیستم.بله منظورم از گره دو پد دلخواه می باشد

میشه بپرسم چرا دستی این کارو انجام نمی دین؟ دوتا ترک(خط) که بیشتر نیست.

دیدگاه

سلام
              انقدری که بخاید وقت بذارید قوانین این کار رو پیدا کنید خودتون دستی خیلی سریع میتونید این کارو بکنید...
              اون قوانین ظریف واسه بردهای خیلی شلوغ به کار میره (البته جسارت نباشه)...
              تولید کننده تجهیزات برنامه پذیر اتوماسیون صنعتی

www.intelart.ir

ساخت کنترلر دما PID فازي با AVR [آموزشی]

دیدگاه

درسته یه جاهای ساده همین روش دستی بهترین گزینه است ولی یه سری جاها مجبوریم این قوانین رو پیاده کنیم.همانطور که گفتم بوسیله from to در پنل pcb میشه این کار رو کرد ولی روش رو نمیدونم چطور پیاده سازی کنم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X