اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

شماتیک یک اسیلاتور فرکانس بالا در ADS

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

شماتیک یک اسیلاتور فرکانس بالا در ADS

طراحی یک اسیلاتور فرکانس بالا رو میخواستم انجام بدم
    ممنون میشم اگه کسی بلده راهنمایی کنه

پاسخ : شماتیک یک اسیلاتور فرکانس بالا در ADS

نتایج این جستجو کمکتون نمیکنه:

ADS high frequency oscillator

دیدگاه

برای انجام پروژه ام باید نرم افزار ads رو بلد باشم ولی از طرفی من اصلا تا بحال با ads کار نکردم
      البته الان بلدم تا حدودی ولی طراحی اسیلاتور خیلی سخت بنظر میاد
      چون تازه عضو شدم کجا سوالمو مطرح کنم راجع به ads زودتر جواب میگیرم!؟ یا حداقل جواب میگیرم!

دیدگاه

سوالتون رو همینجا که مطرح کردید خوبه. فقط خودتون بیکار نشینید. اینترنت پر از اطلاعات هستش.

help و مانوال نرم افزار هم خیلی خوبه.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط elahe_eem نمایش پست ها
          برای انجام پروژه ام باید نرم افزار ads رو بلد باشم ولی از طرفی من اصلا تا بحال با ads کار نکردم
          البته الان بلدم تا حدودی ولی طراحی اسیلاتور خیلی سخت بنظر میاد
          چون تازه عضو شدم کجا سوالمو مطرح کنم راجع به ads زودتر جواب میگیرم!؟ یا حداقل جواب میگیرم!
          سلام
          طراحی اسیلاتور و یا هر مدار دیگه ای به کمک نرم افزار ADS نیازمند آشنایی با اصول تیوری طراحی اسیلاتور و آشنایی با امکانات و ابزار هایی هست که نرم افزار در اختیار شما قرار میده. بخش اول رو با مطالعه مراجعی چون کتاب ها و مقالات و تز ها و .... میتونید بدست بیارید. اما بخش دوم یعنی شبیه سازی مدار اسیلاتوری که طراحی کردین و تیون کردن مقادیر المان ها به منظور رسیدن به هدف مطلوب به کمک نرم افزار رو با سر و کله زدن با نرم افزار، دیدن مثال های درون خود نرم افزار ، فایل های راهنما و کمکی و نهایتا پرسیدن سوال در فروم ها و گروه ها و .... میشه به دست آورد. ساختار اسیلاتور مورد نظرتون رو انتخاب کنید ، با تحلیل دستی تخمینی از محدوده مقادیر مدار رو بدست بیارید. مدار رو در محیط نرم افزار ببندید و بسته به نوع خروجی که دنبالشین آنالیز و روش شبیه سازی مناسب رو اختیار کنید و از امکاناتی نظیر بهینه سازی ها و تیونینگ هایی که ADS در اختیارتون قرار میده جهت بهبود پاسخ مدارتون و رسیدن به نتیجه مطلوب نهایی استفاده کنید.
          حاصل عمرم سه سخن بیش نیست
          خام بودم - پخته شدم - سوختم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X