اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

pcb میکرو کنترلر های ارم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

pcb میکرو کنترلر های ارم

اگر کسی برای میکرو های مختلف ارم برد ای ساخته که کاربرد عمومی داره و جواب گرفته لطفا قرار بده با تشکر
    التماس دعا

پاسخ : pcb میکرو کنترلر های ارم

من واسه پروژه های خودم با STM32F1 زیاد برد زدم. همشون هم کار میکنن. البته نمی تونم در اختیارتون قرار بدم. ولی خب شما واسه چی می خوایید؟ نگفته احساس میکنم شما دارید یه اشتباهی انجام میدید. مشکلتون رو بگین تا کمکتون کنیم. چرا خودتون طراحی نمیکنید؟ یا چرا برد آماده نمیخرید؟

دیدگاه

می تونم بزنم شماتیک هم تو اینترنت زیاده ولی یکم درگیرم گفتم اگه کسی زحمت کشیده قبلا و حاضر قرار بده ازون استفاده کنم تا بقیه مدار ایی رو که لازم دارم بعد خودم بهش اضافه کنم ...
      در ضمن نگفته فکر می کنید دارم چه اشتباهی انجام می دم
      التماس دعا

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ali.ra نمایش پست ها
        می تونم بزنم شماتیک هم تو اینترنت زیاده ولی یکم درگیرم گفتم اگه کسی زحمت کشیده قبلا و حاضر قرار بده ازون استفاده کنم تا بقیه مدار ایی رو که لازم دارم بعد خودم بهش اضافه کنم ...
        در ضمن نگفته فکر می کنید دارم چه اشتباهی انجام می دم
        جسارتا من فکر میکنم دارید اشتباه میکنید. اگه می خوایید از طراحی چیزی یاد بگیرید کلا خودتون طراحی کنید. اگه نمی خوایید این کارو بکنید پس فقط وقت خودتون رو هدر دادید. همچنین ممکنه هزینه تولید هم بیشتر بشه. الان برد چینی توی بازار هست که خیلی خوبه و ارزونه و برنامه نمونه زیادی هم همراهش هست. حتی بردهای ایرانی هم بد نیستن. ولی اگه بازم اصرار دارید شرکت OLIMEX محصولاتش هست. بسیار عالی و توپ طراحی شدن. منبع باز هم هستن. شماتیکشون رو راحت می تونید دانلود کنید و باهاش بردتون رو بکشید:

NXP

ST

دیدگاه

نوشته اصلی توسط rozeh نمایش پست ها

جسارتا من فکر میکنم دارید اشتباه میکنید. اگه می خوایید از طراحی چیزی یاد بگیرید کلا خودتون طراحی کنید. اگه نمی خوایید این کارو بکنید پس فقط وقت خودتون رو هدر دادید. همچنین ممکنه هزینه تولید هم بیشتر بشه. الان برد چینی توی بازار هست که خیلی خوبه و ارزونه و برنامه نمونه زیادی هم همراهش هست. حتی بردهای ایرانی هم بد نیستن. ولی اگه بازم اصرار دارید شرکت OLIMEX محصولاتش هست. بسیار عالی و توپ طراحی شدن. منبع باز هم هستن. شماتیکشون رو راحت می تونید دانلود کنید و باهاش بردتون رو بکشید:

NXP

ST

قصدم یاد گرفتن طراحی نیست تاحالا برد زیاد زدم برد اماده هم نیاز ندارم می خواستم برای اینکه وقتم کمتر گرفته بشه چند تا مدل دیگه از مدل های ارم رو که باهاشون کار نکردم رو pcb بزنم اگه از کارکرد درست مطمعن شدم تو برد های کاملی که برا کارهای خاص می زنم توشون استفاده کنم فایل شماتیک هست رو نت کشیدن دوباره چندین تا تو زمان کمی که دارم برام ممکن نیست ( خود میکرو و کلاک یا بقیه قسمت ها رو انتخابی اضافه می کنم به مدار های دیگه که تو هیچ برد اموزشی نیست)
          التماس دعا

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X