اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تبدیل یک سیگنال ورودی به 4 سیگنال

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تبدیل یک سیگنال ورودی به 4 سیگنال

سلام دوستان
    من میخام یه سیگنال بدم به 4 تا آمپ قدرت که ساختم حالا برای اینکه بتونم ولوم هر آمپ رو جداگونه تنظیم کنم و سیگنال ورودی افت پیدا نکنه باید چیکار کنم از چه مداری باید استفاده کنم؟؟؟؟؟

پاسخ : تبدیل یک سیگنال ورودی به 4 سیگنال

واسه هر کدوم باید از یه ولوم 100 یا 150 کیلو استفاده کنی که وقتی 4تاش با هم موازی میشه حدود 25 تا 35 کیلو امپدانس دوسر خروجی میشه و دیگه افتی نداره.
    الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

دیدگاه

معمولاً بافر میزارن که از همدیگه جدا کنن شما بهتره مدارتون رو بزارید تا بتونیم راحت تر راهنمایی کنیم

دیدگاه

سلام

یه کار دیگه هم میشه کرد اون دوستمون گفتن واسه هرکدوم یه ولوم100کیلو بزار درسته شما یه ولوم 100کیلو واسه هرکدوم بزار حالا واسه هر ولوم یه تقویت کننده ترانزیستوری میخوای ه از 2تا خازن و2تا مقاومت ویه ترانزیستور تشکیل میشه بعدش به امپلی فایر ولی اون روشی که دوستمون گفتن واسه هرکدوم یه ولوم بزار بهتره تقویت کننده هم نمیخواد که دردسر داشته باشی
        موفق باشی
        Proudly @real_ahmadi
        #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مهندس احمدی نمایش پست ها
          سلام

یه کار دیگه هم میشه کرد اون دوستمون گفتن واسه هرکدوم یه ولوم100کیلو بزار درسته شما یه ولوم 100کیلو واسه هرکدوم بزار حالا واسه هر ولوم یه تقویت کننده ترانزیستوری میخوای ه از 2تا خازن و2تا مقاومت ویه ترانزیستور تشکیل میشه بعدش به امپلی فایر ولی اون روشی که دوستمون گفتن واسه هرکدوم یه ولوم بزار بهتره تقویت کننده هم نمیخواد که دردسر داشته باشی
          موفق باشی

من یه چیز با کیفیت میخام . تو دستگاهها دیده که اینکار رو با آیسی انجام میدن یه نقشه هم دیدم با آپ امپ tl074 این کار رو کرده بود

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ENG POWER نمایش پست ها
            من یه چیز با کیفیت میخام . تو دستگاهها دیده که اینکار رو با آیسی انجام میدن یه نقشه هم دیدم با آپ امپ tl074 این کار رو کرده بود
            بله یه مدار هست با اپ امپ می بندن اسمش اسپلیتر یا تقسیم کننده صدا هستش
            Proudly @real_ahmadi
            #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X