اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

انرژی رایگان ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

انرژی رایگان ؟

دوستان سلام
    دیشب یه سوال واسم پیش اومد با ولتمتر بین سیم ارت و نول رو اندازه گرفتم توی حالت AC تقریبا 62 ولت برق داره میشه از این برق استفاده کرد ؟ و 2 تا سوال چه قدر میتونه جریان بده ؟ و اینکه کنتور دیجیتا میتونه محاسبش کنه ؟
    مرسی

پاسخ : انرژی رایگان ؟

نوشته اصلی توسط free energy نمایش پست ها
    دوستان سلام
    دیشب یه سوال واسم پیش اومد با ولتمتر بین سیم ارت و نول رو اندازه گرفتم توی حالت AC تقریبا 62 ولت برق داره میشه از این برق استفاده کرد ؟ و 2 تا سوال چه قدر میتونه جریان بده ؟ و اینکه کنتور دیجیتا میتونه محاسبش کنه ؟
    مرسی
    سلام

من تست نکردم ولی فک می کنم بشه بهتره تست کنی و نتیجه رو اعلام کنی منتظر نتیجه هستیم
    Proudly @real_ahmadi
    #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مهندس احمدی نمایش پست ها
      سلام

من تست نکردم ولی فک می کنم بشه بهتره تست کنی و نتیجه رو اعلام کنی منتظر نتیجه هستیم
      مرسی
      امشب برم خونه تست میکنم
      فقط نمیدونم کنتور دیجیتال محاسبش میکنه ؟
      اظلاعی دارین شما ؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط free energy نمایش پست ها
        مرسی
        امشب برم خونه تست میکنم
        فقط نمیدونم کنتور دیجیتال محاسبش میکنه ؟
        اظلاعی دارین شما ؟
        مطمئن نیستم واسه همی نمی تونم بگم حساب می کنه یانه شما تست کن فک نکنم حساب کنه ولی مطمئن نیستم
        Proudly @real_ahmadi
        #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

کنتور یه قسمتش جریان رو اندازه میگیره ، شما اول ببین این کار میشه یا نه ، اگه شد با یه وسیله ای که وصل کردی بهش جریانشو بگیر ، و ببین آیا همون مقدار به کنتور اضافه میشه یا نه ، اگه شد که پول میآد اگه نه که هیچ.
          ولی من حدس میزنم این 60 ولت به خاطر توانهای راکتیو هست ، مثل موتور خونه همسایه ، که باعث اختلاف ولتاژ شده ، البته از نوع راکتیو ، نباید انتظار زیادی ازش داشت.
          ولی به هر حال شما تست کنید خبر بدید.
          به سمت نور خورشيد حرکت کن،تو ميتوني تابش خورشيد رو حس کني ،حتي اگه کور باشي.
          (پيش به سوي هدف)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X