ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 12 از 12
    2017/05/29
    24
    3

پاسخ : سوال در مورد infrared

سلام دوستان عزیز.ببخشید موضوع را در این تایپیک مطرح میکنم چون گزینه ای برای مطرح کردن موضوع جدید هرچه گشتم تا بصورت جداگانه مطرح کنم پیدانکردم اگر از دوستان لطف کنند وراهنمایی کنن تا برای موصاعات بعدی از گزینه درست استفاده کنم ممنون میشم.موضوعی که میخام مطرح کنم درمورد LED IRمعمولی هست .LEDهای IRکه در دوربین مداربسته بکار میره حتی در هنگام روز وقتی به منبع تغذیه 2 ولت وصل میشن یه نور قرمز رنگ که در تاریکی واضحتر هست دارن ولی LED IRکه برای کنترل تلویزیون استفاده میشه اصلا نوری ازشون ساطع نمیشه.وباید حتما موقع تست با دوربین موبایل مشاهده کرد.علت این موصوع مربوط به طول موج این دو هست یا دلیل دیگری داره.چون IRکنترل تی وی ترتاب نورش خیلی کمهوبرای دوربین مداربسته اصلا کاربرد ندارد.سوال دوم مشخصات فنی این دوLEDمادون چه تفاوتهایی دارند وبرای چه مواردی بطور کلی از این دونوع میتوان. در مدارات یا صنعت استفاده کرد.جهت خرید این. هنگام مراجعه ب فروشگاه برای اینکه بطور اشتباه مثلا نوعی که برای دوربین میباشد نوعی که برای کنترل تی وی استفاده میشود را خریداری نکه ایا کد خاص یا اسم خاصی دارد.چون اکثر فروشگاها بطور اشتباه نوعی که برای کنترل تی وی استفاده میشود را به مشتری به جای نوعی که در دوربین مداربسته بکار میرود میفروشن.چون مشتری وقتی سراغ LED IRساده رامیگیرد فروشنده نمونه کنترل تی وی را ارائه میکند که کاربردی در دوربین ندارد.ممنون از دوستان.لطفا راهنمایی بفرمایید.درضمن POWER LED IRمنظورم نیس.نوع معمولی وساده که شبیه ال ای دی های مرئی هستند میباشد.
    2020/09/04
    610
    447

پاسخ : سوال در مورد infrared

نقل قول نوشته اصلی توسط gavad44

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

سلام دوستان عزیز.ببخشید موضوع را در این تایپیک مطرح میکنم چون گزینه ای برای مطرح کردن موضوع جدید هرچه گشتم تا بصورت جداگانه مطرح کنم پیدانکردم اگر از دوستان لطف کنند وراهنمایی کنن تا برای موصاعات بعدی از گزینه درست استفاده کنم ممنون میشم.موضوعی که میخام مطرح کنم درمورد LED IRمعمولی هست .LEDهای IRکه در دوربین مداربسته بکار میره حتی در هنگام روز وقتی به منبع تغذیه 2 ولت وصل میشن یه نور قرمز رنگ که در تاریکی واضحتر هست دارن ولی LED IRکه برای کنترل تلویزیون استفاده میشه اصلا نوری ازشون ساطع نمیشه.وباید حتما موقع تست با دوربین موبایل مشاهده کرد.علت این موصوع مربوط به طول موج این دو هست یا دلیل دیگری داره.چون IRکنترل تی وی ترتاب نورش خیلی کمهوبرای دوربین مداربسته اصلا کاربرد ندارد.سوال دوم مشخصات فنی این دوLEDمادون چه تفاوتهایی دارند وبرای چه مواردی بطور کلی از این دونوع میتوان. در مدارات یا صنعت استفاده کرد.جهت خرید این. هنگام مراجعه ب فروشگاه برای اینکه بطور اشتباه مثلا نوعی که برای دوربین میباشد نوعی که برای کنترل تی وی استفاده میشود را خریداری نکه ایا کد خاص یا اسم خاصی دارد.چون اکثر فروشگاها بطور اشتباه نوعی که برای کنترل تی وی استفاده میشود را به مشتری به جای نوعی که در دوربین مداربسته بکار میرود میفروشن.چون مشتری وقتی سراغ LED IRساده رامیگیرد فروشنده نمونه کنترل تی وی را ارائه میکند که کاربردی در دوربین ندارد.ممنون از دوستان.لطفا راهنمایی بفرمایید.درضمن POWER LED IRمنظورم نیس.نوع معمولی وساده که شبیه ال ای دی های مرئی هستند میباشد.
    با درود
    البته من پاسخ جامع ای راجب این سوال ندارم
    ولی بنظرم اون ال ای دی های که در کنترل تلویزیون استفاده میشه با کیفیت تر باشه
    خودتون میگید این ال ای دی ها نور مریی تولید نمیکنند پس مادون قرمز تر هستن از اون ال ای دی های که کمی نور قرمز تولید میکنند
    البته با عقل هم جور درمیاد که از این ال ای دی که در مدار حساس تری مثل ارتیاط نوری بکار گرفته میشه با کیفیت تر باشه
    و از اون ال ای دی های لا کیفیت کمتر برای ایجاد نور مریی در دوربین ها استفاده بشه و به صورت گروهی
    نظر من این هست شاید برای بالا بردن توان این ال ای دی های دوربین کیفیت پایین تر اوردن و توان نوری کمتری ولی دقیق تری برای ال ای دی تلویزیون قائل شدن
    شما باید تست کنید مثلا 10 تا ال ای دی کنترل نور بیشتری تولید میکنه یا 10 تا ال ای دی دوربین و این موضوع رو میتونید با دوربین موبایل تست کنید البته چون اون ال ای دی های دوربین چون نور مرئی هم تولید میکنند شاید شما رو به اشتباه بندازن

و راجب کلیت سوال شما من هم چیزی نمیدونم و اینکه خیلی مواقع اشتباهات فاحش تری در بین این فروشندگان اتفاق میوفته و یا اطلاع دقیقی راجب کالاشون ندارن و یا اطلاعات اشتباه ارائه میدن و یا کلا اصلا کنجشگ به جای قناری به شما میفروشن
    پس نگرانیتونو درک میکنم
    خسته ام ... شاید این جمعه بخوابم
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 12 از 12