اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اشتراک گذاری اینترنت با lan

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اشتراک گذاری اینترنت با lan

سلام دوستان
    کسی میدونه چطور میشه اینترنت با دیال پ رو از طریق شبکه lan به اشتراک گذاشت ؟

و همینطور چطور میشه یه کارت تی وی رو اشتراک گذاشت که روی یه سیستم دیگه هم قابل پخش باشه ؟ :agree:

" مانند دریا باش که هر گاه کسی سنگی بر تو پرتاب کرد سنگ غرق شود نه تو متلاتم شوی "

پاسخ : اشتراک گذاری اینترنت با lan

سلام

روی کانکشن دایال اپت راست کلیک کن و properties رو بزن و به برگه ی advanced برو و اونجا تنظیمات internt connection sharing رو میینی.
    اصل کار اینجاست که تنظیمات خودش گویاست. اگه سر در نیاوردی بگو بیشتر توضیح بدم.

در مورد کارت TV هم باید عرض کنم که خود نرم افزار netmeeting (تو run بنویس conf) میتونه این سخت افزار رو به اشتراک بذاره.
    حتی میتونی دسکتاپت (چیزی که تو مانیتورت میبینی)آ‌ و وب کم و ... رو به اشتراک بذاری. منظورت این بود؟ ببین کارتو راه میندازه.

موفق باشی.
    Upload your files Here. Great Azeri Resumable File Host: http://endir.az/index.php?lang=5

دیدگاه

این روش که دوستمون گفت به ICS معروفه. روش کلی هست و مجوزها توش تعریف نمیشن. برای اینکه بتونید مجوزهای دسترسی رو برای یوزرهای مختلف تعریف کنید و یا احیانا سایتی رو فیلتر کنید می تونید از نرم افزارهای خاص این کار مثل CCproxy استفاده کنید.
      دلا یاران سه قسمند ار بدانی
      زبانی اند و نانی اند و جانی
      به نانی نان بده از در برانش
      محبت کن به یاران زبانی
      و لیکن یار جانی را به دست آر
      به جانش جان بده تا می توانی

دیدگاه

از راهنماییتون متشکرم راجع به اینترنتش
        اما من با نت میتینگ کا کردم قبلاً و کلی باهاش ور رفتم اما کاری از پیش نبردم و نمیتونم سیستم دوم رو براش تعریف کنم یا ارتباطی باهاش برقرار کنم ! نمیدونم جریان از چه قراره :eek:
        " مانند دریا باش که هر گاه کسی سنگی بر تو پرتاب کرد سنگ غرق شود نه تو متلاتم شوی "

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X