اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

منبع 0 تا 30 ولت خطی

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

منبع 0 تا 30 ولت خطی

سلام دوستان من دنبال یه مدار منبع تغذیه میگردم که ولتاژ متغیر ش 0 تا 30 ولت باشه ترانسم هم 2 آمپره شما چی پیشنهاد میکنید من با lm317 ساختم جواب نداد و کلافم کرد
    پیشنهاد تون چیه ؟؟؟ ممنون میشم کمک کنید خیلی بهش مهتاجم

پاسخ : منبع 0 تا 30 ولت خطی

کافی بود قبل از زدن تاپیک یه نگاه به تاپیک های مهم بخش منابع تغذیه مینداختین

سلام میخوام یه چی براتون بزارم که اونو 3سال پیش پیدا کردمو و همون موقع هم براش یه PCB تمیز و کوچیک کشیدمو ساختمش تا به امروز خوب کار کرده و ازش راضیم نمونه همین منبع تغذیه توی بازار بالای 150هزار تومنه و من با 30هزار تومن چند روز پیش یکی دیگه ازش رو ساختم خب بریم سر اصل مطلب این منبع تغذیه رو توی مجموعه 400پروژه الکترونیک

دیدگاه

آی گفتید
      خسته شدم از بس لینک دادم
      بابا گوگل یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      بهش میگن موتور جستجو پس جستجو کنید اگه ندیدید بیایید بزنید
      از دو چیز بسیار زیاد یاد گرفتم (1) نمونه مدارهای موجود در سایت های خارجی (2) مهندسی معکوس بردهای غیر ایرانی. به نقل از آقای مرتضی امانی
      --------------------------------------------------------
      تمام دنیا ما را تحریم کرده اند؛ حداقل خودمان همدیگر را تحریم نکنیم. به نقل از pencil
      --------------------------------------------------------
      اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است. mehran901

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sjaber نمایش پست ها
        سلام دوستان من دنبال یه مدار منبع تغذیه میگردم که ولتاژ متغیر ش 0 تا 30 ولت باشه ترانسم هم 2 آمپره شما چی پیشنهاد میکنید من با lm317 ساختم جواب نداد و کلافم کرد
        سلام
        دوست گرامی بنده تاحالا چند بار با LM317 منبع تغذیه واسه کسی درست کردم بدون مشکل کار کرده..حتی جریان خروجیش رو هم میشه افزایش داد
        حتما شما اشتباه می بستی وگر نه بدون مشکل باید کار کنه....درمورد lm317راهنمایی خواستی یا سوال داشتی من در خدمتم ولی مطمئن باش صد درصد کار می کنه من یکی واسه خودم درست کردم حدودا 1ساله داره کار میکنه تا الان هم مشکلی باهاش نداشتم
        موفق باشی
        Proudly @real_ahmadi
        #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sjaber نمایش پست ها
          مداری ک اشکان جان لینک دادان رو بسازید برا شما مناسبه
          دوست عزیزم قبل از زدن تاپیک یه نگاهی ب تاپیکای مهم بندازید بد نیست درضمن تاپیک تکراری زدن خلاف قوانینه لطفا دفعه بعد قبل از زدن تاپیک یک سرچ کوچیک بکنید ممنون میشم
          با تشکر
          عزیزان دقت کنید پسورد تمامی فایلها و پروژه های من، در تاپیکشون موجوده(صفحات آخر) لطفا برای رمز فایلا پیام ندید!! چون خیلی دیر ب دیر میام انجمن و پیام چک نمیکنم
          مخترع برتر شمال غرب سال 96
          مدیر سابق منابع تغذیه انجمن ECA

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X