اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مسابقات ملی مهارت_مکاترونیک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مسابقات ملی مهارت_مکاترونیک

از کلیه دوستانی که توی مسابقات ملی مهارت در بخش مکاترونیک هستند دعوت میکنم مباحثشونو اینجا مطرح کنند

پاسخ : مسابقات ملی مهارت_مکاترونیک

با سلام و درود
    تفاوت رشته ی مکاترونیک و رشته ی رباتیک در مسابقات ملی مهارت چیست؟

دیدگاه

طبق تعریف خود سایتشون:

دیدگاه

این تعریف که .......
        چیزی که تحت عنوان مکاترونیک فنی حرفه ای قلمداد می کنه در حقیقت آشنایی با زیر و بم PLC و ست های FESTO و از این قبیل چیزاس
        و اما چیزی که تحت عنوان رباتیک توی المپیاد هست به رباتیک صنعتی نزدیک تره(یه خوردم تنش به تنه ایران اپن خورده) منتها با این تفاوت که توی مسابقات ایران اپن مسئله از قبل مشخصه و ربات آماده میاد برای مسابقه
        توی المپیاد رباتیک فنی حرفه ای این مدلی نیس و ربات توی همون سایت مسابقات باید ساخته بشه
        ظاهرا رشته های تیمی محدودیت 25 سال سن دارن(چیزی که من متوجه شدم این جوریه که در زمان شروع مسابقات نباید شخص مسابقه دهنده بیش تر از 25 سال سن داشته باشه)
        و برای رشته های انفرادی این سن 23 هستش

دیدگاه

نوشته اصلی توسط vahid_22002 نمایش پست ها
          این تعریف که .......
          چیزی که تحت عنوان مکاترونیک فنی حرفه ای قلمداد می کنه در حقیقت آشنایی با زیر و بم PLC و ست های FESTO و از این قبیل چیزاس
          و اما چیزی که تحت عنوان رباتیک توی المپیاد هست به رباتیک صنعتی نزدیک تره(یه خوردم تنش به تنه ایران اپن خورده) منتها با این تفاوت که توی مسابقات ایران اپن مسئله از قبل مشخصه و ربات آماده میاد برای مسابقه
          توی المپیاد رباتیک فنی حرفه ای این مدلی نیس و ربات توی همون سایت مسابقات باید ساخته بشه
          ظاهرا رشته های تیمی محدودیت 25 سال سن دارن(چیزی که من متوجه شدم این جوریه که در زمان شروع مسابقات نباید شخص مسابقه دهنده بیش تر از 25 سال سن داشته باشه)
          و برای رشته های انفرادی این سن 23 هستش
          من خودم اولین باره که اینو میشنوم!!!!!!
          مرسی برا راهنماییتون

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X