ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 15 از 15
    2014/12/29
    16
    5
    نه من مشکلی ندارم.....توی این مدت روی تایپ پیان نامه ام کار می کنم.....تا موقع ارایه کامل باشه...

بازم ممنون

سلام...شما الان وقتتون ازاد هست...که رول های پروژه را کمکم کنید که تعیین کنم..

جناب فانی ایا شما وقتتون ازاد هست که من رو در نوشتن رول کمک کنید....؟؟؟
    قبلا هم به شما پیام دادم....

با سلام....طبق قرار قبلی من شرح پروژم رو در گروه قرار می دم...و لینک مقاله مورد استفاده رو هم در انتها می گذارم....

طبق مقاله ای که بنده بر روی ان کار کردم....قرار هست..تاثیر وزن دهی سطح استرس را در سیستم فازی بررسی کنیم...
    در ابتدا طبق بیان مقاله اطلاعات و داده های لازم را از سایت فیزیونت در یافت کردم...
    سپس با توجه به مقاله ..داده های مورد نظر را با استفاده از سیگنال مارکر به 7 قسمت تقسیم کردیم..که این نشان دهنده ی 7 مرحله رانندگی فرد می باشد...این کار با استفاده پیدا کردن نقاط پیک مارکر انجام دادیم..
    سپس برای هر مرحله فوق ...ویژگی هایی رو که در مقاله برای سیگنال های مورد نطر بیان کرده را جداگانه حساب می کنیم....هر سطر ماتریس مربوط به یک سیگنال هست.. و در نهایت در یک ماتریس همه را قرار می دهیم..که هر سطر یک ویژگی را بیان می کند
    در ادامه برای فازی سازی...مقاله بیان کرده که ما باید خوشه بندی کنیم..که ما با دستور fcm در متلب این کار را انجام دادیم..و تعداد خوشه ها را 3 در نظر گرفتیم....در اینجا 3 ماتریس در خروجی دداریم...که یکی از انها میزان مقادیر عضویت فازی برای هر خوشه بیان می کند..و ما طبق بیان مقاله...سطح منحنی عضویت فازی خوشه ها به صورت جدا گانه را حساب می کنیم..
    این روند را باید برای هر هفت مرحله رانندگی انجام دهیم...و در انتها همه نتایج را در یکا ماتریس قرار می دهیم..که یک ماتریس 3*7 خواهیم داشت...که این ماتریس ورودی سیستم استنتاج فازی ما خواهد بود...
    در ادامه با دستور fuzzy و باز کردن رابط ان ...اقدام به تعیین شکل ورودی و خروجی های سیستم کرده و باید در این جا رول ها را تعیین کنیم...که من طبق مقاله سیستم را طراحی کردم...ولی نتوانستم ..رول بنویسم...

امیدوارم...دوستان کمک کنند

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

لینک مقاله..

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

هیچ کسی نیست کمک کنه...؟؟؟

یعنی ی نفرم نبود که جوابمو بده....این قدر سخت بود
    ویرایش توسط اشکان غفارزاده : 2016/08/28 در ساعت 23:29
    2013/09/03
    1,984
    701

پاسخ : دستور fuzzy در متلب....

ای بابا
    من پست شما رو ندیده بودم...حتی توی نوتیفیکیشن ها هم نیومده بود...

ببینید همونطور که قبلا عرض کردم خدمتتون من با تولباکس خود متلب کار نکردم...چون دیدم دردسرش بیشتر از مزیتشه (شاید واسه من اینطور بوده)...خودم نشستم کدهای سیستم فازی رو نوشتم...بخاید میتونم از طریق اون کدها کمکتون کنم...ولی متاسفانه وقت کافی واسه یادگیری fcm ندارم وگرنه حتما شروع میکردم...
    به هر حال کدها رو خواستید میتونم کمک کنم...
    قانون سوم نیوتون میگه برای اینکه بخوای به چیزی برسی باید از یه چیزی دل بکنی...

Hidden Content
    2014/12/29
    16
    5

اگر ممکنه شما هر جور راهنمایی که می تونید انجام بدید...
    2013/09/03
    1,984
    701

یه پروژه میذارم اینجا.مربوط به کلاسترینگ هست....
    توضیحات کامل به همراه تنظیماتش هم هست...بخونیدش متوجه میشید که باید چکار کنید...کدها با متلب نوشته شده و تنظیمات از طرق GUI انجام میشه

سوالی بود در خدمتتم
    قانون سوم نیوتون میگه برای اینکه بخوای به چیزی برسی باید از یه چیزی دل بکنی...

Hidden Content
    2020/07/21
    2
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi.Faani

سلام
    منظورتون از این جمله چیه؟لطفا شفاف تر بیان کنید
    باسلام و عرض خسته نباشید...بخش قوانین یا همون رولهای من شامل 19684رول هست...برنامه رو که اجرا می کنم اصلا اجرا نمیشه و هنگ میکنه نمیدونم مشکل از سیستم یا ورژن متلب من هست یا با توجه به تعداد قوانین فازی زیاد کلا روش دیگه ای هست که باید استفاده کنم و من ازش خبر ندارم؟میشه لطفا راهنمایی کنید
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 15 از 15