اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

دوربین گوشی!!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

دوربین گوشی!!!

سلام دوستان
    من امروز صدای امپلی فایرم رو زیاد کردم...رفتم از باندام فیلم بگیرم باند ها بدون جعبه بودن داشتم تست می کردم....وقفه دربین رو که زدم نرم افزار دوربین گوشی کرش کرد گوشی نوشت دوربین پاسخ نمی ده
    ولی واز هرچیز دیگه ای فیلم می گیرم هیچ کرشی یا...ندارم...میخواستم بدونم کسی تاحالا این مشکل رو داشته؟؟؟من نتیجه میگیرم که دوربین گوشی به باند که در حال پخش اهنگ هستش حساسه به اون فلوی مغناطیسی که تولید می کنه...به نظرتون درسته؟؟؟اینم بگم که فقط بعضی وقتا اینجوریه...
    گوشی مشکل داره یا نه؟؟؟
    گوشی هواوی P8هستش
    جدیدترین ویرایش توسط real_ahmadi; ۱۶:۳۹ ۱۳۹۵/۰۵/۱۳.
    Proudly @real_ahmadi
    #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

پاسخ : دوربین گوشی!!!

وقت بخیر

بعضی وقت ها گوشی ممکنه نتونه یه برنامه رو باز کنه یا یه سخت افزار مثل دوربین رو راه اندازی کنه !! البته بستگی به قدرت و کیفیت گوشی داره !!

دیدگاه

پاسخ : دوربین گوشی!!!

نوشته اصلی توسط taktrashe نمایش پست ها
      وقت بخیر

بعضی وقت ها گوشی ممکنه نتونه یه برنامه رو باز کنه یا یه سخت افزار مثل دوربین رو راه اندازی کنه !! البته بستگی به قدرت و کیفیت گوشی داره !!
      سخت افزارش عالیه...یه سرچی بزنین متوجه میشین..

من دوباره از باندام فیلم گرفتم مشکلی پیش نیومد....خیلی مشکل جالبیه.....روی میز بود فیلم گرفتم مشکلی پیش نیومد تغذیه هم باطری بود..ولی وقتی روی زمین بود وتغذیه پاور بود دوباره...نمی دونم دقیقا چیه ولی هرچی هس به باند یا تغذیه یا یه چیزی که اختلال اون جا ایجاد می کنه هستش چون فقط موقع فیلم گرفتن از باند ها این مشکل پی میومد جای دیگه ندیدم همچین مشکلی پیش بیاد
      امروز اپدیتش کردم به اندروید 6مارشاملو فعلا که خوب بوده
      Proudly @real_ahmadi
      #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X