اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل فلش مموری یو اس بی 3

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل فلش مموری یو اس بی 3

سلام،من یه فلش USB3 دارم که قبلا مشکلی نداشت و وقتی وبه پورت آبی رنگ لپتاپم وصل میکردم سرعتش به 95 مگ بر ثانیه میرسید و اگه به پورت USB2 وصلش میکردم سرعتش به 25 مگ بر ثانیه، ولی الان به پورت USB3 هم که وصل میکنم سرعتش همون 25 مگ هست که سرعت USB2 هست.البته از سیستمم از نظر سخت افزار و درایور مشکلی نداره چون یه هارد یو اس بی تری دارم که تو همون پورت سرعتش تا 100 مگ هم میرسه.فلش رو فرمت هم کردم هم از طریق ویندوز و هم از طریق command prompt ولی باز هم مشکل پا برجاست.فایل سیستم هم NTFS هست.آیا فلش مشکل پیدا کرده و آیا راه حلی داره؟ممنون.

پاسخ : مشکل فلش مموری یو اس بی 3

برند و مدلش رو نگفتین
    محض اطمینان و آزمایش ، دوباره فرمتش کنین اما به exFAT و یکبارم FAT32 و نتیجه ی تست با روش خودتون و یا دقیقتر با HD Tune رو نگاه کنین
    روی درگاه USB3 یک سیستم مطمئن دیگه هم امتحانش کنین
    معمولا سازنده های فلش مموریها ابزارهایی در وبسایتشون برای تعمیر فلشهاشون ارائه میکنن . دانلود و اجرا کنین
    اگر جواب نداد باید ببرین گارانتی

دیدگاه

سیلیکن پاور 16 گیگ . قبلا فقط رو NTFS سرعتش به سرعت USB3 میرسید و تو FAT و exFAT سرعتش فرقی با USB2 نمیکرد.
      جدیدترین ویرایش توسط Ebrahim988; ۲۳:۴۰ ۱۳۹۵/۰۵/۱۵.

دیدگاه

سیلیکن پاور چند تایی برنامه برای فلشهاش ارائه کرده از اینجا بگیرین و امتحان کنین

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Haswell نمایش پست ها
          سیلیکن پاور چند تایی برنامه برای فلشهاش ارائه کرده از اینجا بگیرین و امتحان کنین
          http://www.silicon-power.com/support...are#a_software
          با UFD_Recover_Tool که از همین سایت دانلود کردم فرم وارش رو آپدیت کردم ولی بازم از 25 مگ بالاتر نمیره ، گارانتیش هم تمومه.

دیدگاه

اگر حل موضوع براتون مهمه در این فروم پایین که تخصصی سخت افزار هست موضوع رو طرح کنین
            انجمن شهر سخت افزار؛ مکانی برای رفع مشکلات کامپیوتری، دریافت مشاوره خرید، بازارچه خرید و فروش و تبادل نظر با بزرگترین جامعه آنلاین سخت افزاری کشور

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X