اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راهنمایی منبع تغذیه گیرنده

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راهنمایی منبع تغذیه گیرنده

سلام دوستان یک پاور دارم که ای سی 8 پایه داره که شمارش sm0365r یا sm065sr هست اگر مشابه این ایسیرو میدونید بگید.
    الیته یک پاور دیگه دارم که شبیه پاور اولی است که ای سی 8 پایه داره به شماره viper22a نمیدونم این به اون میخوره یانه. این عکس هم یک نگاه کنید اسم این قطعات نمیدونم اگه میشه بگید شرمنده طولانی شد .ممنون
    جدیدترین ویرایش توسط vmali; ۱۱:۴۴ ۱۳۹۵/۰۵/۲۰.

پاسخ : راهنماییمنبع تغذیه ریسیور

دوست عزیز درخاست راهنمایی برای تعمیر ر سی ور و... ممنوعه من تاپیکتونو پاک نمیکنم 24 ساعت فرصت دارید متن تاپیکو ادیت کنید و اون کلماتو حذف کنید از متنتون تا برای انجمن مشکل ساز نشه

اسم قطعات: قطعه ابی سبز زرد خازن هستن اون قطعه سیاه 2 پایه مقاومت ntc یا مقاومت ptc فک میکنم باشه از این دوحالت خارج نیست اون قطعه 4 پایه هم ب نظر اپتو کوپلر میاد
    جدیدترین ویرایش توسط armin_gera; ۱۵:۲۴ ۱۳۹۵/۰۵/۲۰.
    عزیزان دقت کنید پسورد تمامی فایلها و پروژه های من، در تاپیکشون موجوده(صفحات آخر) لطفا برای رمز فایلا پیام ندید!! چون خیلی دیر ب دیر میام انجمن و پیام چک نمیکنم
    مخترع برتر شمال غرب سال 96
    مدیر سابق منابع تغذیه انجمن ECA

دیدگاه

سلام
      در تکمیل راهنمایی آرمین جان عرض کنم اون قطعه سبز رنگ یه نوع سلف هست که پایه هاش باید به هم راه بدن.
      سپاس

دیدگاه

با سلام
        اون زرد یه خازن که برای بخش فیلتر ورودی اون آبی یه وریستور اون مشکی یه NTC اون چهار پایه اپتو کوپلر و سبز یه سلف 10uH هست اگه یه پاور داری که با viper22a باشه به این پاور نمیخوره چون اون حتما توانش کمتره اینه چون چیزی که من تو عکس میبینم حتما توانش بالای 25 وات هست در ضمن شماره ای سی که دادی احتمالا اشتباه شاید سریال روی ای سی رو داده باشی بیشتر دقت کن یا عکس ای سی رو بزار

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

در ضمن روی این برد من ماسفت نمیبینم حتما ای سی این برد یه ایسی مجتمع از کنترلر و ماسفت هست یه چیزی شبیه به همون viper22a که گفتی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohammad1365 نمایش پست ها
          سلام
          در تکمیل راهنمایی آرمین جان عرض کنم اون قطعه سبز رنگ یه نوع سلف هست که پایه هاش باید به هم راه بدن.
          سپاس
          منم شک کردم ک سلف باشه ولی آخه روش نوشته 4p7 ب نظرت 4.7 پیکوفاراد نیست؟
          عزیزان دقت کنید پسورد تمامی فایلها و پروژه های من، در تاپیکشون موجوده(صفحات آخر) لطفا برای رمز فایلا پیام ندید!! چون خیلی دیر ب دیر میام انجمن و پیام چک نمیکنم
          مخترع برتر شمال غرب سال 96
          مدیر سابق منابع تغذیه انجمن ECA

دیدگاه

دوستان ممنون از راهنمایی تون دوتا عکس از ای سی گذاشتم یک نگاه بندازید ( اون قطعه سبز رنگ سلف بود. ) و این که تو خروجی های این پاور یکجاش نوشته CTL این یعنی چی .
            تنها سایت آپلود عکس و فایل و آهنگ و فیلم رایگان و دائمی با لینک مستقیم و حجم بالا و بدون نیاز به ثبت نام و با ماندگاری مادام العمر آپلود سنتر عکس و فایل

تنها سایت آپلود عکس و فایل و آهنگ و فیلم رایگان و دائمی با لینک مستقیم و حجم بالا و بدون نیاز به ثبت نام و با ماندگاری مادام العمر آپلود سنتر عکس و فایل

دیدگاه

نوشته اصلی توسط armin_gera نمایش پست ها
              منم شک کردم ک سلف باشه ولی آخه روش نوشته 4p7 ب نظرت 4.7 پیکوفاراد نیست؟
              ( اون قطعه سبز رنگ سلف بود. )

دیدگاه

پاسخ : راهنمایی منبع تغذیه گیرنده

با سلام به همه دوستان گرامی
                دوست عزیز آقای vmali اون ایسی شمارش 5M0365R ساخت و طراحی شرکت FAIRCHILD فکر نکنم مشابه داشته باشه کمی مهلت بدی شاید مشابهش و پیدا کنم
                موفق و پیروز باشی

دیدگاه

پاسخ : راهنمایی منبع تغذیه گیرنده

باسلام خدمت آقای vmali
                  نمونه خود ایسی رو پیدا نکردم که dip8 باشه اما یه نمونه TO220 باهمین شماره 5M0365R که 4پایه هستش رو پیدا کردم دقیقا مشابه هست فقط باید روی بردت یه جوری نصبش کنی و تغییراتی روی بردت بدی یعنی یه جوری به مدار بخورونش
                  موفق باشی

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

باسلام مجدد خدمت آقای vmali
                  اون ایسی دقیقا خودش در بازار موجود اگر در شهرستان خودت پیدا نکردی یه سری به فروشگاه اینترنتی محمد الکترونیک توی اصفهان هست بزن دقیقا خودش و داره میتونی از سایتش انترنتی خرید کنی ادرسش www.merqc.com هست.
                  مدیران محترم انجمن اگه این پست به هر دلیلی به خاطر قرار دادن اسم سایت اون فروشنده مورد یا مشکلی داره خواهشمندم اصلاح فرمایید باتشکر
                  جدیدترین ویرایش توسط majid_nas; ۱۱:۳۴ ۱۳۹۵/۰۵/۲۳.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X