ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 9 از 34 نخست 12345678910111213141516171819 ... آخرین
نمایش نتایج: از 81 به 90 از 333
    2017/01/23
    0
    1

پاسخ : شوکر بسیار قوی و بسیار ساده با آرک سه سانتی

دوستان سلام
    من یک سیگنالpwmبا فرکانس 100تا120کیلوهرتزدارم که میخواهم یک تاخیر200تا300نانوثانیه ای دراون ایجادکنم.ومیخوام از آی سی74123استفاده نکنم.دوستان راه حل یاآی سی خاصی سراغ ندارید؟
    2012/10/15
    106
    36

[quote=alireza.pr;645975]اون حرفی هم که در مورد خازن زدید به نظر من اشتباه هست چون با این خازن های سرامیکی یا.... که ما داریم نمیشه و داغ میکنه هر قدر هم سری کنید جریان قابل تحمل اون تغییری نمیکنه بهترین مورد mkp هست که برای کار ما حرف نداره[/quote]
    خازن سرامیکی مثل مایلار و خازن MKP جریان لحظه ای اش چقدره ؟
    و اینکه خازن MKP فکر نکنم بیشتر از 1 کیلو ولت بشه تو بازار پیدا کرد
    2015/03/21
    درایو c
    114
    25

[QUOTE=sadof;645990]خازن سرامیکی مثل مایلار و خازن MKP جریان لحظه ای اش چقدره ؟
    و اینکه خازن MKP فکر نکنم بیشتر از 1 کیلو ولت بشه تو بازار پیدا کرد[/QUOTE]
    چرا تا 2 کیلو ولت توی بازار هست

این خازن ها برای همین کاربرد ساخته میشن برای دفع نویز های فرکانس بالا با جریان های زیاد که از لحاظ ایمنی هم خیلی عالی هستند
    مایلار هم خوبه
    ویرایش توسط alireza.pr : 2017/01/24 در ساعت 05:54
    2012/10/15
    106
    36

[quote=alireza.pr;645997]خازن سرامیکی مثل مایلار و خازن MKP جریان لحظه ای اش چقدره ؟[/quote]
    داداش شما جواب سوال بالا رو ندادید. ممنون میشم جواب بدید اگه تمایل دارید.
    و اینگه بالاترین جریانی که شوکر میکشه چقدره؟ منظور همون قسمتی که شما فکر میکنید جریان 100 امپر میکشه اگه میتونی شماتیک هم بذار :75::various_042:
    2015/03/21
    درایو c
    114
    25

[QUOTE=sadof;646045]داداش شما جواب سوال بالا رو ندادید. ممنون میشم جواب بدید اگه تمایل دارید.
    و اینگه بالاترین جریانی که شوکر میکشه چقدره؟ منظور همون قسمتی که شما فکر میکنید جریان 100 امپر میکشه اگه میتونی شماتیک هم بذار :75::various_042:[/QUOTE]
    جریان خازن های mkp دقیق نمیدونم اگه بگردید پیدا میکنید
    بنده فقط در مورد شوکر نگفتم اگه دیده باشد چیزی وجود داره به اسم کویل تسلا توی اون 100 آمپر چیز کمی به حساب میاد
    شما هیچ شوکری پیدا نمیکنید که 100 آمپر جریان به اولیه آن بدهند
    خوبه زنده ایم و حرف دهنم میزارید اگه براتون ممکنه بگید که کجا من گفتم تو شوکر های دو ترانسه به اولیه ترانس دومی 100 آمپر جریان میدیم ؟

در ضمن استعداد خوبی توی به انحراف کشیدن تایپک ها دارید. اگه از اینکه من اینجا هستم ناراضی هسید بگید به خدا حساب کاربریم رو حذف می کنم
    ویرایش توسط alireza.pr : 2017/01/26 در ساعت 23:34
    2013/11/18
    23
    21

سلام به دوستان عزیز
    ببخشید من دخالت میکنم ولی چرا آخه با هم بحث میکنین . ما اینجا عضو شدیم که اگه چیزی بلدیم با بقیه به اشتراک بزاریم
    یا از هم دیگه چیزی یاد بگیریم . این چیزا ارزششو نداره که بخوایم بحث کنیم یا خدایی نکرده باعث بشه که از هم دلخور بشیم .
    بهتره که سعی کنیم با هم مهربون باشیم از الطلاعات هم دیگه استفاده کنیم . :98:
    2015/03/21
    درایو c
    114
    25

[QUOTE=alishuk;646242]سلام به دوستان عزیز
    ببخشید من دخالت میکنم ولی چرا آخه با هم بحث میکنین . ما اینجا عضو شدیم که اگه چیزی بلدیم با بقیه به اشتراک بزاریم
    یا از هم دیگه چیزی یاد بگیریم . این چیزا ارزششو نداره که بخوایم بحث کنیم یا خدایی نکرده باعث بشه که از هم دلخور بشیم .
    بهتره که سعی کنیم با هم مهربون باشیم از الطلاعات هم دیگه استفاده کنیم . :98:[/QUOTE]
    دقیقا ولی دوستان روحیه جنگنده ای دارند

فرستاده شده از SM-T211ِ من با Tapatalk
    2012/10/15
    106
    36

[quote=alireza.pr;646238]در ضمن استعداد خوبی توی به انحراف کشیدن تایپک ها دارید. اگه از اینکه من اینجا هستم ناراضی هسید بگید به خدا حساب کاربریم رو حذف می کنم[/quote]
    [quote=alireza.pr;646238]در ضمن استعداد خوبی توی به انحراف کشیدن تایپک ها دارید. اگه از اینکه من اینجا هستم ناراضی هسید بگید به خدا حساب کاربریم رو حذف می کنم[/quote]
    دوست عزیز لفطا طفره نرو بحث الکی عوض نکن برو خودت پست خودت و من رو بون بعد جواب بده . در ضمن شما مستاجر بنده نیستید که بگم اجاره خونه ندادی برو بیرون من هم مثل شما اینجا کاربرم معمولی هستم هر طور راحتی همون کار رو بکن چون روز اول ثبت نام نه من از شما اجازه گرفتم و نه شما در ضمن کاری ندارم کجای شوکر 100 امپر جریان میکشه همون قسمتی که خودت گفتی رو بذار قبول میکنیم! یه کلیپ شوکر معمولی هم بذار به کجا رسوندید. در ضمن اینجا بحث علمی هستش اصلا نباید ناراحت بشید و همانطور که من نشدم:various_035:

[COLOR="silver"]دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم[/COLOR]

[quote=alishuk;646242]ببخشید من دخالت میکنم ولی چرا آخه با هم بحث میکنین . ما اینجا عضو شدیم که اگه چیزی بلدیم با بقیه به اشتراک بزاریم[/quote]
    دوست عزیز بحث علمی هستش این اقا میگه باید خازن 100 امپری باشه!!! و من هم میخوام بدونم کدوم قسمت شوکر 100 امپر میکشه و خیلی هم کنجاو شدم شاید اطلاعات من کمه در جریان باشم
    2015/03/21
    درایو c
    114
    25

[QUOTE=sadof;646283]دوست عزیز لفطا طفره نرو بحث الکی عوض نکن برو خودت پست خودت و من رو بون بعد جواب بده . در ضمن شما مستاجر بنده نیستید که بگم اجاره خونه ندادی برو بیرون من هم مثل شما اینجا کاربرم معمولی هستم هر طور راحتی همون کار رو بکن چون روز اول ثبت نام نه من از شما اجازه گرفتم و نه شما در ضمن کاری ندارم کجای شوکر 100 امپر جریان میکشه همون قسمتی که خودت گفتی رو بذار قبول میکنیم! یه کلیپ شوکر معمولی هم بذار به کجا رسوندید. در ضمن اینجا بحث علمی هستش اصلا نباید ناراحت بشید و همانطور که من نشدم:various_035:

[COLOR="silver"]دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم[/COLOR]

دوست عزیز بحث علمی هستش این اقا میگه باید خازن 100 امپری باشه!!! و من هم میخوام بدونم کدوم قسمت شوکر 100 امپر میکشه و خیلی هم کنجاو شدم شاید اطلاعات من کمه در جریان باشم[/QUOTE]
    همون جایی که میگید من گفتم شوکر 100 آمپر میکشه رو لطفا مشخص کنید اگه ممکنه اگه میشه
    بنده اصلا ناراحت نشدم اگه شما رو با حرافام ناراحت کردم ببخشید
    من گفتم باید تحمل جریان خوبی داشته باشه
    اگه توی صحبت های بنده جایی گفتم شوکر های دو ترانسه 100 آمپر میکشن لطفا مشخص کنید
    وگرنه که دیگه به صاحب تایپک اجازه بدیم موضوع رو ادامه بدن
    ویرایش توسط alireza.pr : 2017/01/27 در ساعت 19:20
    2016/06/28
    32
    214

سلام به همه دوستان
    وقتتون بخیر
    بابت غیبتم از همه عذر میخوام
    واقعا قدر سلامتیتون رو بدونید
    چند روزی مریض بودم و نتونستم جواب دوستان رو بدم
    برای شفای همه مریضا هم دعا کنید...
    فردا انشاالله تمام خواسته های دوستان رو پاسخ میدم.
صفحه 9 از 34 نخست 12345678910111213141516171819 ... آخرین
نمایش نتایج: از 81 به 90 از 333