اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تولید و انتشار یون در یک سیستم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تولید و انتشار یون در یک سیستم

سلام،لطفا مدار کامل یک سیستم که بتواند یون منفی را به محیط بزرگ شارش و انتقال دهد و میزان شارش یون هم برای ما قابل تنظیم باشد و در نمایشگر کنترل شود.
    واقعا ممنون میشم

پاسخ : تولید و انتشار یون در یک سیستم

سلام
    ببینید درسته که اینجا خیلی ها به هم کمک میکنن و حتی خیلی اوقات کل یک مدار یا پروژه را بصورت اماده در اختیار دیگران میزارن
    اما اینکه شما و خیلی های دیگه میان میگن فلان چیز رو میخام.......زود باشین بگین چجوری درست کنم کمی سنگینه و اینکه با مواجه نمیشین بخاطر در دسترس نبودن شماست
    خب حالا گذشته از شوخی.............
    این سیستمی که میگین اصلا چی هست؟شارش یون منفی چیه؟
    اگه بیشتر توضیح بدین و بتونیم؛خوشحال میشیم کمکتون کنیم
    راستی..........سوالتون خیلی ربطی به سیستم های دیجیتال نداره هاااااااالبته اون قسمت کنترل و نمایشگرش مربوط میشه اما فعلا سوال سر اصل مطلبه
    موفق باشید
    ................Fx7SAM................

دیدگاه

ممنون دوست عزیز-منظور از شارش یعنی این که یه محیط مثل یه سالن ورزشی رو پوشش بده و پخش کنه-اگه یه زمان برام بزاری و یه مدار خوب بهم بدهی خیلی ممنون میشم-یک هفته وقت دارم

دیدگاه

باور کنید من هنوز نمیدونم شما میخاید چکار کنین!
        اصلا یون چحوری درست میشه؟
        شما باید یه قسمتی از کاررو بدونید و بیاید بگید فلان مشکل رو دارم.....الان اومدین میگین من اینو میخام در حالیکه من اصلا نمیدونم چی هست!!!
        لطفا توضیح بدین

دیدگاه

دستگاههای تولید پلاسما که مدعی تصفیه ی هوا هستند ظاهرا از راه الکترودهای نزدیک بهم با ولتاژ بالا کار میکنند. بعبارتی هوا رو یونیزه می کنند
          من اواخر بهار 95 از شرکت ایران DH دو مدل از این دستگاهها که برای محیط کوچک استفاده میشه رو گرفتم و بابت این تاپیک امروز بازشون کرده و از بردشون عکس گرفتم تا طرز کارشون روشن بشه
          همونطور که در تصاویرداخل اسپویلر دیده میشه بردش بنظر خیلی ساده هست و آماتوری هم مونتاژ شده
          بعلاوه استفاده از سوزن میخی برای تخلیه ی الکتریکی که جای شرمندگی برای این شرکته چون می بینین در محیط مرطوب دچار زنگ زدگی و خوردگی زودهنگام شدند که باعث افت کارایی دستگاه میشه
          خوبه سایر دوستان مدار رو تحلیل کنن و شماتیکش رو بذارن تا همه فیض ببرن و انواع بهتری بسازن

دستگاه اول دارای فن

DH-TSW

دستگاه دوم دارای بازر

DH-Super TS

جدیدترین ویرایش توسط Skylake; ۱۳:۱۷ ۱۳۹۵/۰۵/۳۰.

دیدگاه

همش همینه؟؟؟؟؟؟؟؟
            اینکه خیلی سادست.........خب میشه ازش ساخت
            خازن دومی هم که بدجور باد کرده!
            ولی بازم از روی عکس نمیشه نقششو در اورد......باید خودش باشه
            کاری نداره که.....شما خودت هم میتونی نقششو در بیاری
            اینا قیمتش چند هست؟

دیدگاه

آره امروز که با پذیرفتن ریسک ابطال گارانتیش بازش کردم دید خازنه باد کرده . 2.5 ماه بیشتر نیست داره کار میکنه
              قیمت که توی سایت شرکتش نوشته برو ببین . لینک گذاشتم مخفیانه آمدن سانسورش کردن
              اینهمه خازن پلی استر یکجا روی یک برد کوچک ندیده بودم. باعث شد صبح برقشون بگیردم
              اون RGB LED پایین بردها ظاهرا کاربرد باکتری کشی دارند. فکر کنم اضافه کردن یک دو تا LED و Power LED فرابنفش محیط رو ضد عفونی کنه در حد اتاق عمل!
              چند تا سوزن میخی هم اونجا اضافه کنم تا حدی که تاثیر کلی رو بالا ببره شاید بد نباشه گرچه هیچ جرقه و تخلیه ی الکتریکی قابل مشاهده ای بین سوزنها وجود نداره
              جدیدترین ویرایش توسط Skylake; ۱۴:۵۰ ۱۳۹۵/۰۵/۲۹.

دیدگاه

ممنون از شما
                اگه کسی یه مدار و شماتیک خوب از این داره با تحلیل بزاره

دیدگاه

سیستم تولید یون منفی جهت از بین بردن الودگی هوای سالن مرغداری

سلام،یه سیستم می خواستم یکی مدارش رو برام طراحی کنه که الودگی های شیمیایی محیطی مثلا مرغداری رو بتونه تصفیه کنه و مکانیسمش بر اساس تولید یون منفی باشه که بتونه الودگی های محیط بزرگ رو جذب کنه.

ممنون

دیدگاه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X